Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

wow_w: 21.04.2023 09:17 Varzek
скажіть які 5.1 у Вас, спробую відповісти, також сидів з 2000-х на невеликому 5.1, зараз перейшов на 2.0 і підсилювач
Sven MS-420
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ефект вау буде)
Також зможете відповісти на своє питання, а що стерео може давати 3д ефект? :)
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В итоге батла Klipsch R-51PM и Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41 победила последняя связка. Заказ сделал, осталось дождаться ресивер и заберу на следующей неделе.

Всем спасибо за помощь :beer:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
Ну з покупкою. У далі багато цікавих пар.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 23.04.2023 00:51В итоге батла Klipsch R-51PM и Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41 победила последняя связка. Заказ сделал, осталось дождаться ресивер и заберу на следующей неделе.
а Кліпіші як ?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 23.04.2023 22:44 Varzek
Ну з покупкою. У далі багато цікавих пар.
Дякую. Я ще фактично їх не забрав, так як чекаю ресивер. Через декілька днів повинен бути. І тоді перевіремо готову зв'язку для мене вже з моїм ресивером, акустикою та всіма кабелями.
Hotspur: 23.04.2023 23:44 а Кліпіші як ?
У першому шоурумі мені дали можливість підключити їх тільки через блютуз. Я почув, що в них немає проблеми з гучністю та басами, але звук наче з бочки. Але це було тому, що підключив через блютуз.

В другому шоурумі вже зробили все як потрібно для порівняння. Я вже думав, що треба брати Кліпіші, щоб не ставити ніякий ресивер. Але у порівнянні з Dali Oberon 1 останні якось більш цілістно грали. У Кліпішей мені сподобався дизайн, грілі на магнітах (не знаю, чому Dali так не роблять). Але у Dali звук якийсь чистіший. По грошам виходить дорожче, тому що ще треба кабелі усі докупити та у подальшому заказати підставки з МДФ, щоб можна було звурху поставити колонки, а знизу ресивер зліва, справа пока що ничого не буде стояти :)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Varzek
а потім на олх б ушний велодайнчик прикупити :gigi:
diman510
Junior
Аватар користувача
Звідки: З Інтернету

Повідомлення

Varzek Ти ж розпочав з audioengenie a5+ . Це ж було те що тобі потрібно. Поки не пізно бери тільки класик. Та не роби дурниць. Та більше не питай . Бо кожний має
свій досвід. А ці перевірені часом та не перевершені за цією ціною. Якщо б ти розумів інші мови то зміг би сам у цьому переконатись. Як що не збираєшся втрачати гроші на вітер.
Вибач за емоційну відповідь. З дружніми побажаннями.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

diman510: 25.04.2023 13:11 Varzek Ти ж розпочав з audioengenie a5+ . Це ж було те що тобі потрібно. Поки не пізно бери тільки класик.
Розпочав я ж Edifier, якщо вже за це казати. З приводу Audioengine A5+ було не дуже зрозуміло, що воно мені потрібно. Склалося таке враження, що ця акустика класом нижче за Klipsch R-41PM/R-51PM або Dali Oberon 1.
Та не роби дурниць. Та більше не питай. Бо кожний має свій досвід.
Цікаво :) Тобто мені потрібно не слухати різні думки користувачів форуму, фахівців у галузі та консультантів у шоу-румах. Я мушу беззаперечно слухати diman510 та більше не питати? :insane:
Якщо б ти розумів інші мови то зміг би сам у цьому переконатись.
Які мови потрібно розуміти, щоб переконатися в бездоганності Audioengine A5+ за свою ціну?

Я до кінця буду впевнений у правильності вибору коли Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41 + Neotech NETS-005 Toslink будуть підключені та прослухані в мене вдома. А поки що не приховую, що сумніви мене долають. Але це ще пов'язано з тим, що вибір акустики мені дається набагато складніше ніж, наприклад, вибір комп'ютерних комплектуючих.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

diman510: 25.04.2023 13:11Varzek Ти ж розпочав з audioengenie a5+ . Це ж було те що тобі потрібно.
5 дюймовки це мало

Відправлено через 47 секунд:
diman510: 25.04.2023 13:11Вибач за емоційну відповідь. З дружніми побажаннями.
маячня написана і це з претензією на щось. в ліс
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
Мне вообще в том магазине, где изначально говорили за Audioengenie предложили HD3. Сказали мол вы будете в шоке от их звука учитывая их размер. Ну и раскритиковали использование пассивной акустики в паре с компом.

Но если честно это выглядело больше как желание продать мне AudioEngine HD3. Хотя и предложили сначала заказать их в шоу рум послушать. Но только учитывая какой там геморой с прослушиванием и сравнением - не вижу в этом особого смысла.
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Varzek, Dali та Denon роблять круті штуки. Не думаю, що зможуть розчарувати.
А чим аргументували критику пасивних систем з компом? Я бачу лише те, що більше дротів буде, та треба місце під ресівер/підсилювач. Чи може щось саме про звук казали?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 25.04.2023 15:01Но если честно это выглядело больше как желание продать мне AudioEngine HD3.
++
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

torny: 25.04.2023 15:24 Varzek, Dali та Denon роблять круті штуки. Не думаю, що зможуть розчарувати.
А чим аргументували критику пасивних систем з компом? Я бачу лише те, що більше дротів буде, та треба місце під ресівер/підсилювач. Чи може щось саме про звук казали?
Нет, про звук ни слова. Рассказывали, что это "упоротые псевдо аудиофилы с форумов" могут советовать ставить на стол такие габаритные вещи.
Что готовая активная акустика будет отлично звучать. Ну плюс цап ещё желательно докупить.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 25.04.2023 17:04Рассказывали, что это "упоротые псевдо аудиофилы с форумов" могут советовать ставить на стол такие габаритные вещи.
:lol: :lol: :lol: ору
diman510
Junior
Аватар користувача
Звідки: З Інтернету

Повідомлення

А потім візьми та порівняй audioengenie a5+ topping dx7 з Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

diman510
Мені нема де порівняти ці варіанти. А придбати audioengenie a5+ topping dx7 для порівняння я точно не планую.

Сьогодні вже їду забирати Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41. Порівняння буде тільки в праці з Denon RCD-M41 та з тим, як це все звучить у мене в кімнаті.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 25.04.2023 18:06
Varzek: 25.04.2023 17:04Рассказывали, что это "упоротые псевдо аудиофилы с форумов" могут советовать ставить на стол такие габаритные вещи.
:lol: :lol: :lol: ору
В такий момент гарний продавець мав закінчити фразою - а ось у нас є гарні підставки для колонок)

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
diman510: 26.04.2023 10:37 А потім візьми та порівняй audioengenie a5+ topping dx7 з Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41.
І активна акустика програє.
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

antigore: 26.04.2023 23:05 А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
в шапку теми :gigi:
Відповісти