Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
anta777
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nic_Roman:anta777
Щось щоб 2 колонки і до 8к грн, що саме оптимальне?
Prodipe (лучше) или M-Audio (хуже).
Serg2112
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
Ну заграница и бюджет не проблема, но вариантов у меня нет и я понятия не имею что искать
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Serg2112:Hotspur
Ну заграница и бюджет не проблема, но вариантов у меня нет и я понятия не имею что искать
ну в идеале что то типа https://www.canton.de/de/hifi/chrono-serie/ , я напольники серии Хроно слышал, очень приятная вещь.
Daemon74
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Hotspur:я напольники серии Хроно слышал, очень приятная вещь.
А мне Dali нравятся. :shuffle: Кстати на серии Lector, Zensor - очень и очень приятные цены у нас. Не бюджетно, но доступно.
Mishutko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982:
Krupik:Друзі, усім привіт. Товаришу у кафешку потрібні не дорогі колонки (1000-1500 грн) для фонового відтворення музички. Глянув на "новодєл" і жахнувся - всі АС нещасні пластмасові і скоріш за все звучать відповідно до зовнішнього вигляду :) Хоча вимог до якісного звучання не має, тай не може бути за такі гроші, але хочеться людині купити щось максимально хороше за оголошений бюджет. Тому схиляюсь до б.у., але не знаю на які моделі АС звернути увагу. Може ще хтось підкаже якісь файні б.у музичні центри. Знаю що їх везуть з закордону і трапляються варіанти з досить хорошим звуком, але також не знаю моделей. Наперед дякую :beer:
На олх гляньте. Купа пропозицій, якраз у ваш бюджет. Я там собі за 900 грн. взяв центр Panasonic SA-AKA 230 майже в ідеальному стані. Шукайте з AUX виходом. Звук точно буде кращий, ніж в тих нових, що ви дивились. А для кафешки просто "бімба". Дивіться Sony, Panasonic, LG, AIWA. Ну і за місцем проживання, щоб можна було послухати, подивитись.
А по звуку муз. центр будет лучше чем какие нибудь соло 2, если не учитывать большую мощность?
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Mishutko:
Shandor1982: На олх гляньте. Купа пропозицій, якраз у ваш бюджет. Я там собі за 900 грн. взяв центр Panasonic SA-AKA 230 майже в ідеальному стані. Шукайте з AUX виходом. Звук точно буде кращий, ніж в тих нових, що ви дивились. А для кафешки просто "бімба". Дивіться Sony, Panasonic, LG, AIWA. Ну і за місцем проживання, щоб можна було послухати, подивитись.
А по звуку муз. центр будет лучше чем какие нибудь соло 2, если не учитывать большую мощность?
Тут однозначної відповіді бути не може... Дивлячись який центр і для чого. Я ще касети слухаю :shuffle: Компакт диски звичайні ганяю. Звук посередній, в небо не закидає - відповідає грошам, але я до нього ноутбук, айпад, айпод, телік можу підключити. Кіно прикольно дивитись дуже - купа нових звуків, якщо колонки по кутках розтягнути. Касети приємно грає, диски сда і мп3 гарно грає, айпад добре з ютубу видає.
Треба порівнювати, і бажано в живу. Мені колись мікролаб соло дуже подобались, я бував на презентаціях мікролабу. Якщо чисто до ПК, то мабуть краще мікролаб, едіфер взяти, бажано 2.1.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982:
Mishutko: А по звуку муз. центр будет лучше чем какие нибудь соло 2, если не учитывать большую мощность?
Тут однозначної відповіді бути не може... Дивлячись який центр і для чого. Я ще касети слухаю :shuffle: Компакт диски звичайні ганяю. Звук посередній, в небо не закидає - відповідає грошам, але я до нього ноутбук, айпад, айпод, телік можу підключити. Кіно прикольно дивитись дуже - купа нових звуків, якщо колонки по кутках розтягнути. Касети приємно грає, диски сда і мп3 гарно грає, айпад добре з ютубу видає.
Треба порівнювати, і бажано в живу. Мені колись мікролаб соло дуже подобались, я бував на презентаціях мікролабу. Якщо чисто до ПК, то мабуть краще мікролаб, едіфер взяти, бажано 2.1.
микролаб не выпускают адекватных 2.1, 2.0 у них есть относительно не трешовые, вроде соло 6, 7 похуже по звуку но громче.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

микролаб не выпускают адекватных 2.1, 2.0 у них есть относительно не трешовые, вроде соло 6, 7 похуже по звуку но громче.
Не заперечую, чув про таке, але 6, 7 за 1000-1500 не візьмеш. Як для ПК із вбудованою звуковою картою в кімнаті з невеликою площею Соло 2 можуть нормально звучати (стандарт так би мовити).
Тут ще на яке вухо :lol: хтось просто хоче "пагромче шоб било", а хтось шукає музичний екстаз чи щось біля того. Правда, отримати останній важкувато в бюджетному рівні :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982 ну б у можно даже хай енд или около того взять за 2.0+ усилок 2.0 не дорого. я вообще фабричные 2.1 знаю только у больших не мульдимедиа контор вроде Адама или КРК. Но цены там не для нас обычно, те же Кантоны Хроно дешевле и не хуже. ну еще есть поделия Ямахи, но тоже дорого.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Hotspur:Shandor1982 ну б у можно даже хай енд или около того взять за 2.0+ усилок 2.0 не дорого. я вообще фабричные 2.1 знаю только у больших не мульдимедиа контор вроде Адама или КРК. Но цены там не для нас обычно, те же Кантоны Хроно дешевле и не хуже. ну еще есть поделия Ямахи, но тоже дорого.
Скажу чесно, що про такі бренди вперше почув від Михайла Борзенкова на ютубі. Поки це нереалізовані мрії :rolleyes:
Але, якщо надумаю, хоча б за незначний бюджет, то вже знатиму у кого консультуватись :beer:
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Daemon74:
Hotspur:я напольники серии Хроно слышал, очень приятная вещь.
А мне Dali нравятся. :shuffle: Кстати на серии Lector, Zensor - очень и очень приятные цены у нас. Не бюджетно, но доступно.
Сам владелец DALI, но тесты некоторых моделей (завалы на большой громкости) не радуют. А вот цена бывает на OLX просто сладкая. Уже два раза там покупал за 4к полочники.
anta777
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если не секрет, то какие купили полочники?
Serg2112
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как-то всё сложно и долго... Может под игры лучше наушники взять, что-то типа Kraken Pro? Как оно вообще играть в наушниках?
Madara89
Member
Аватар користувача
Звідки: kiev, Ukraine

Повідомлення

Бюджет 4к гривен что взять?! ., :idea: :idea: :idea:
h0ck
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrule:
h0ck: Смотрел Edifier R2700 и 2800 кроме того что последняя больше и мощнее разницы нет? в смысле по качеству? хватит ли мне 2700 модели?
Хватит. Не забудьте про звуковую карту.

Отправлено спустя 44 минуты 21 секунду:
Andrule: Хватит. Не забудьте про звуковую карту.
Только не покупайте эту ASUS Xonar DSX.
А что тогда взять под Edifier R2700?
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

h0ck:
Andrule: Хватит. Не забудьте про звуковую карту.

Отправлено спустя 44 минуты 21 секунду:

Только не покупайте эту ASUS Xonar DSX.
А что тогда взять под Edifier R2700?
Если готовы выделить 2500 грн. то я бы советовал Creative SB Z 5.1, но не Bulk. Почему не Bulk, если интересно напишу в личку не буду открывать дебаты на ровном месте.

Отправлено спустя 4 минуты 53 секунды:
anta777:Если не секрет, то какие купили полочники?
написал в личку

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
Madara89:Бюджет 4к гривен что взять?! ., :idea: :idea: :idea:
Можно взять неплохой пылесос? :gigi: Но если вы зададите вопрос более конкретно то получите ответ.
miroslav_mm
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv-City

Повідомлення

Madara89:Бюджет 4к гривен что взять?! ., :idea: :idea: :idea:
пару дней назад на ОЛХ были Tapco S-8 за 4500грн. Кто ищет, тот найдет. ;)
h0ck
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Creative SB Zx 5.1
Edifier R2800
Все, выбрал! Жду теперь начала февраля для покупки)))
Madara89
Member
Аватар користувача
Звідки: kiev, Ukraine

Повідомлення

Учтите что 2800 огромные и если у вас места на столе ее много либо рядом то ставить будет некуда) :)
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Madara89:Учтите что 2800 огромные и если у вас места на столе ее много либо рядом то ставить будет некуда) :)
Тоже пришлось в своё время решать эту проблему, но результат превзошел ожидания.
Вкладення
20180106105653.jpg
Відповісти