Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 20.04.2024 14:29ну ти ж знаєш що G6 регулярно вмирає центральний чіп. ну яка якість ? ну нафіга це писати .
Та ніфіга я не знаю, я таке можу узнати, тільки якщо хтось напише, от ти написав, тепер я знаю, що китайці, як завжди тулять лайно у дешевому секторі та Креатив остаточно добиває ринок ЗК

Китайці ті ще шахраї. У коштовному ринку (Musician, Halo, Gustard, Hifiman) вони роблять все як треба та сапорт в них там як шовковий, бо там уйдуть до американців або європейців, там так просто нікто цапи по $800 купляти не буде, там комюніті все відстежує, а з Г6 можна тулити що завгодно, все одно зхавають.
П*дараси, ой, китайці :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 20.04.2024 23:27 Г6 можна тулити що завгодно, все одно зхавають.
може особливість моделі, не знаю. в мене особисто Asus U7, там центральний чіп також вмирав, давав на його заміну людині, перепаяли і все чудово працює. коротше кажучи у фірм з якість дуже погано як не дивно. тому китай там в розділі цап дешевше 300-500 доларів цілком собі
l-m
Member

Повідомлення

Hotspur: 21.04.2024 09:04 тому китай там в розділі цап дешевше 300-500 доларів цілком собі
Фігня ці китайці.
Таке враження що вони або не розуміють який має бути звук, або роблять його для "папуасів" які не розуміють.
Чесно кажучи, до того як стикнувся з китайцями, думав що великий вплив ЦАПів на звук це міф, бо всі нормальні звучали схоже один на одного (хоча звісно з деякими відмінностями які виявляються при уважному, інколи задротсько-дотошному прослуховувані).

Відправлено через 3 хвилини 35 секунд:
Навіть український S-Audio Focus 2, де не використовуються стандартні чіпи та прошивки, й то мав нормальний, вельми якісний, хоча й своєрідний, звук.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

l-m: 21.04.2024 17:08Таке враження що вони або не розуміють який має бути звук, або роблять його для "папуасів" які не розуміють
Користувачі навушників Hifiman з великим досвідом у різних тута не погодяться. Про цапы за $50 та 500 промовчу :)
l-m
Member

Повідомлення

Radio Bay
а я про навушники Hifiman нічого поганого й не казав, сам користуюсь, до чого тут вони?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

l-m: 21.04.2024 19:09а я про навушники Hifiman нічого поганого й не казав, сам користуюсь, до чого тут вони?
Там було взаягалі про китайців або так виглядало
l-m
Member

Повідомлення

Radio Bay
про їх цапи, очевидно ж наче з контексту.
Найбільше моє розчарування SMSL SU-8s - й не підвал, й не дуже дешевий ($360), і навіть не підробка з Алі, але на виході якесь непорозуміння, а не Hi-Fi. Деякі юсб-свистки за $150-200 грають краще.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Я взагалі цю контору не дуже полюбляю, а ось AudioGD, та різні R2R в них вдалі
KsizaBoid
Junior
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

OverPow: 19.04.2024 10:30
Если интересно, есть вот такой вариант.
спойлер
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kolo ... ro_listing
Все равно пылятся в шкафу. Жалко.
Могу отправить с послеоплатой. Получили, потестили, все дела.
Только отправка за Ваш счет.
Ценник можно пересмотреть.
Не нашел никаких обзоров с ачх на них, но они по виду и размерам на 99% похожи на другие sanyoo, которые мне интересны, но не могу найти в продаже.
Если действительно можно потестировать и заплатить/вернуть, то я бы потестил.
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

KsizaBoid: 04.05.2024 16:50
OverPow: 19.04.2024 10:30
Если интересно, есть вот такой вариант.
спойлер
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kolo ... ro_listing
Все равно пылятся в шкафу. Жалко.
Могу отправить с послеоплатой. Получили, потестили, все дела.
Только отправка за Ваш счет.
Ценник можно пересмотреть.
Не нашел никаких обзоров с ачх на них, но они по виду и размерам на 99% похожи на другие sanyoo, которые мне интересны, но не могу найти в продаже.
Если действительно можно потестировать и заплатить/вернуть, то я бы потестил.
Уже нашли нового хозяина. В понедельник уезжают.
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Придбав собі KEF LS50 Wireless II + саб KEF KC62. Ето кайф. Я як людина дуже багато чого переслухавша, можу сказати, що цей тріфонік просто грає до мурашок на потилиці. Так, трошки недешево, але це того варте.
спойлер
Зображення
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Борщ: 16.06.2024 15:24 Придбав собі KEF LS50 Wireless II + саб KEF KC62. Ето кайф. Я як людина дуже багато чого переслухавша, можу сказати, що цей тріфонік просто грає до мурашок на потилиці. Так, трошки недешево, але це того варте.
спойлер
Зображення
та за такие бабки можно было в разы лучше комплект купить, чем эти детские погремушки.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

heidfeld
діатон з пересохшими підвісами?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Filabatya: 18.06.2024 02:15 heidfeld
діатон з пересохшими підвісами?
я такое старье не воспринимаю (максимум это 95 год+, как усилки так и акустика), пружинные клеммы (фу), мертвые подвесы как ты говоришь, хотя бериллиевые твиттеры это вроде как топ. еще и цена в районе 1500$. вот стоили бы они 500, и думаю были бы отличным выбором за свои деньги, особенно после замены подвесов и клемм.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Борщ: 16.06.2024 15:24Придбав собі KEF LS50 Wireless II + саб KEF KC62. Ето кайф
Нема сумнівів, поздоровляю! 😀

Як підключено?
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

heidfeld
Наприклад, повідай нам, гуру диванний.

Відправлено через 27 секунд:
Radio Bay
Дякую) Через коаксіал
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Борщ: 18.06.2024 11:34Через коаксіал
Зі встройки? Коаксіали бувають різні

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
Між собою міжблок? Як вони між собою підключені?
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay
Останній раз коаксіальний вихід на метеринці я бачив тільки на Gigabyte gax48-dq6, бо володів нею:)
Ні, купив спеціально Esi Juli@ вже в третій раз) це найкращий коакс вихід в рамках 100уе :rolleyes:
А між собою акустика зʼєднана витою парою 6 категорії.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Борщ: 18.06.2024 12:12Ні, купив спеціально Esi Juli@ вже в третій раз) це найкращий коакс вихід в рамках 100уе
А між собою акустика зʼєднана витою парою 6 категорії.
О, ну то гуд. Коаксіал зі встройки - це не варіант. Є ще Pink Faun SPDIF bridge, але то не $100 + БЖ
Ostin
Member

Повідомлення

Звернув увагу, що нові колонки від Edifier підключаються між собою по безпроводу. Причому без варіантів.
Наприклад, S3000 MKII
Це гарне рішення? Не псує звук?
Відповісти