Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 26.03.2024 16:12А чого тоді не купити д-класу підсилювач
Гарні підсилювачі класу Д коштовні. Класс Д - це мистецтво. Китайпром з Алі по 50 баків то не рішення.
Ліпше пошукати Musical Fidelity X-P200 на вториному та вирішити питання керування гучности, наприклад, комп або пасивний РГ
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

tablestikus: 26.03.2024 16:12А чого тоді не купити д-класу підсилювач і цап які будуть займати місця як сучасний телефон?
тому що нормальній 100 х 2 вт підсилювач Д классу не буде все одно маленьким. І про ближнє поле також згоден, якщо відсісти від столу на пару метрів, АС грають значно краще.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

zmax
Radio Bay
а якщо а\б schiit vidar ?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

zmax: 26.03.2024 17:10І про ближнє поле також згоден, якщо відсісти від столу на пару метрів, АС грають значно краще.
Я стикався з наступними проблемами у застосуванны "полок" на столі: 1. Маленькі полочні Mission не будували сцену на метрі. Якесь усе розмазане, відїхав на 2+ метри, усе збіраєтся бо купи. 2. Вони не вміли грати тихо, багато інших також не вміють, їм треба дати копоті, щоб вони розкрилися. У ближньому полі то не гуд, коли ти бажаєш, шоб в тебе просто лагідно грало радио фоном, коли ти щось робиш за компом
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

23х33х10 см це трошки більше половини мого NAD (44x29x10) і це ніразу не
підсилювач і цап які будуть займати місця як сучасний телефон?
це я ще опустив момент з ціною в штукарь евро лише за підсилювач при озвученому бюджеті в 30к грн
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

zmax: 26.03.2024 18:00більше половини мого NAD (44x29x10)
Може їого якось знизу столу прикрутити, там якусь поличку зробити?
Jusso
Junior
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доброго дня.
Потрібна допомога у виборі колонок для ПК задля апгрейду нинішніх Creative А 250, які приєднані до ПК через Sound BlasterX G6, бюджет до 5000грн.
Хотілося б змінити 2.1 на 2.0 без втрати якості так як саб особливо нікуди поставити і зараз стоїть осторонь, а самі колонки стоять з боків від монітора. Самі колонки використовуюся для ігор, фільмів, ютубу (для музики є навушники і ними задоволений). З варіантів, що розглядаю зараз - Edifier R1280T / Edifier R1280Ts / Edifier R1280DB / Edifier R1700 BT / Edifier R1700BTs (Вони габаритніші чим хотілося, але це едина фірма про котру чув щось добре і бачив що її тут рекомендували в бюджетних запитах, різниці між моделями на жаль не бачу.). Варіанти брати б/у на олх не розглядаю бо по місту це тільки Дніпро і гарних пропозицій не зустрів, а з доставкою мав прикрий досвід.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Jusso: 16.04.2024 15:14З варіантів, що розглядаю зараз - Edifier R1280T / Edifier R1280Ts / Edifier R1280DB / Edifier R1700 BT / Edifier R1700BTs
Я так зрозумів, что у данному випадки кращі ті які дорожчі. Одна лінійка одно виробника
Jusso
Junior
Звідки: Днепр

Повідомлення

Radio Bay: 18.04.2024 04:11
Jusso: 16.04.2024 15:14З варіантів, що розглядаю зараз - Edifier R1280T / Edifier R1280Ts / Edifier R1280DB / Edifier R1700 BT / Edifier R1700BTs
Я так зрозумів, что у данному випадки кращі ті які дорожчі. Одна лінійка одно виробника
Та думав може хто зможе пояснити в чому між ними різниця окрім букв та ціни, або підказати якусь альтернативу)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Jusso: 19.04.2024 09:18Та думав може хто зможе пояснити в чому між ними різниця окрім букв та ціни, або підказати якусь альтернативу)
У цій ціні нема альтернатив, щоб вау, я якось порівнював їх по записам на dfsaudio між собою. Ліпші там булі дорожчі. Так собі порівняння, згоден. У житті не вважаю, что дорожче ліпше. Там різниця с цапом, чи без, з блютусом чи ні, там дивіться, що потрібно. В мене, наприклад, блютуса нема, а цап окремо. Опишить, що вам треба конкретно, що куда вімкнути та що бажано. По звуку ліпші имхо 1700, далі фарш, якщо вам такий метод порівняння не довподоби, то беріть найдешевші.
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Jusso: 16.04.2024 15:14 Доброго дня.
Потрібна допомога у виборі колонок для ПК задля апгрейду нинішніх Creative А 250, які приєднані до ПК через Sound BlasterX G6, бюджет до 5000грн.
Хотілося б змінити 2.1 на 2.0 без втрати якості так як саб особливо нікуди поставити і зараз стоїть осторонь, а самі колонки стоять з боків від монітора. Самі колонки використовуюся для ігор, фільмів, ютубу (для музики є навушники і ними задоволений). З варіантів, що розглядаю зараз - Edifier R1280T / Edifier R1280Ts / Edifier R1280DB / Edifier R1700 BT / Edifier R1700BTs (Вони габаритніші чим хотілося, але це едина фірма про котру чув щось добре і бачив що її тут рекомендували в бюджетних запитах, різниці між моделями на жаль не бачу.). Варіанти брати б/у на олх не розглядаю бо по місту це тільки Дніпро і гарних пропозицій не зустрів, а з доставкою мав прикрий досвід.
Если интересно, есть вот такой вариант.
спойлер
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kolo ... ro_listing
Все равно пылятся в шкафу. Жалко.
Могу отправить с послеоплатой. Получили, потестили, все дела.
Только отправка за Ваш счет.
Ценник можно пересмотреть.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

OverPow: 19.04.2024 10:30Могу отправить с послеоплатой. Получили, потестили, все дела.
Норм вариант, по-честному, вдруг зайдёт и не надо долго возиться
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Radio Bay: 19.04.2024 10:33
OverPow: 19.04.2024 10:30Могу отправить с послеоплатой. Получили, потестили, все дела.
Норм вариант, по-честному, вдруг зайдёт и не надо долго возиться
Вполне. Не думаю, что человек кинет на такую сумму.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

OverPow: 19.04.2024 13:24Не думаю, что человек кинет на такую сумму
Я тоже пытаюсь верить, что вокруг не одни пид*расы, замечу, часто получается )
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 26.03.2024 16:39Китайпром з Алі по 50 баків то не рішення.
китайці з 500+ доларів роблять цікаві речі. але це треба тестити. в тому числі усілки по 30 кг
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 19.04.2024 20:31китайці з 500+ доларів роблять цікаві речі
Так, китайці вміють робити "на стільки грошей скільки заплатив". У самого китайський R2R цап Musician Pegasus и він мені даже подобається. Ідея апу ні разу не приходила у голову. У Musician є цапи і по $3K+. Можуть, коли хочуть

Відправлено через 26 хвилин 24 секунди:
Ще про китайців для загального розвитку

GUSTARD U18 USB Interface
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Китайцы умеют, спору нет. Только плати бабки, все что захочешь сделают)
Только есть нюанс. Сколько заплатишь, так и сделают.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OverPow: 19.04.2024 21:32 Китайцы умеют, спору нет. Только плати бабки, все что захочешь сделают)
Только есть нюанс. Сколько заплатишь, так и сделают.
це не так. я знаю купу китайських варіантів G6 які приблизно в 3-4 рази дешевші. тому різниця велика
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 20.04.2024 00:20я знаю купу китайських варіантів G6 які приблизно в 3-4 рази дешевші
А якість у порівнянні? Китайські копії мікрух звуться "ліпше не треба"
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 20.04.2024 01:18А якість у порівнянні?
ну ти ж знаєш що G6 регулярно вмирає центральний чіп. ну яка якість ? ну нафіга це писати :lol: . китайці ще ремонтуються просто а G6 просто викинути бо у чіпа прошивка своя

Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
FX-Audio DAC-X3PRO я купив за 35 баксів новий. це в принципі даром. з особливостей немає входу під мікрофон, все інше добре
Відповісти