Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
akr
Member

Повідомлення

Взяв wf mx5
Якщо це около топ, а мої попередні pixel buds-a це щось середнє, то між серединою та топом якась велика прірва в ціні, яка не коштує аж такої переплати
В них чутно шепіт, дальні гітари та тарілки, десь якась скрипка з'являється і якщо вам це неважливо, то платити стільки не варто.
Наприклад я з ними бігаю, і в цей час, майже не відчуваю різниці, бо голова іншим забита, високий пульс і т.д. .Хоча шумопоглинання вітер повністю убирає, і це круто, я чую як у мене в усі щось "стукає" десь в щелепі, не знаю шо це
Амброшури спочатку не сподобались, бо давлять.. але якщо їх трохи "розходити" вони там знайдуть своє положення і ок, краще чим в пікселі, з вух не випадають
Для спорту окей, для медитації, коли є бажання саме слухати, лежачи чи сидячі, без зайвих рухів - окей
В авто на 80км з відкрити вікнами їдеш як в лексусі, тихо та приємно
Вони у всьому краще за пікселі, але не кратно х4 як їх ціна
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

JKrl: 16.06.2024 11:44 це специфіка того же старбаксу\мака. іноді даже літака.
купа дітей за сусіднім столом, а хочеться такі прочитати чого від тебе хоче начальство в е-мейлі чи ще щось конструктивне.
З цим справляється пасивна шумка. Приміром, профільні Фокали, при увімкненій музиці, навіть тихо, глушать людей намертво. Хоча транспорт і метро трохи фоном чути.
Goddan
Member

Повідомлення

Radio Bay: 04.06.2024 21:02
Goddan: 04.06.2024 20:23Що можете порекомендувати
Залежить від бюджету
щось в районі 5-7к.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Goddan: 16.06.2024 18:57щось в районі 5-7к.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/schi ... WuOqv.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/schi ... UiktQ.html

Я за останній. там all included, та новіші моделі, це классний варіант, це те, що грає

https://portativ.ua/ua/product_33329.html

Я за Шііти

З свістків Audioquest Dragonfly, але то лише для мобільності має сенс
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Radio Bay: 16.06.2024 19:38Я за Шііти
Є ще Fulla, теж непоганий варіант
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/schi ... s_category
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Podyrio: 17.06.2024 10:00Є ще Fulla, теж непоганий варіант
Сам не слухав, але відгуки для 100 зелених за новий не погані. Чим гарні Schiit та iFi, у них є концепція звуку. Дешеві кітайці, то купа брухту, може скластися норм, а може й ні. От дорогі китайци типу Musician Audio, AudioGD, ті можуть. До речі багато хто чекав новий Hifiman EF400, та выдбулося розачарування, не проперло народ

Що до тієї пари Шіітів та Фули, то різний клас, а різниця в 50 баків й одразу з комутациєю. Особливо гідний той коротиш між ними. Начебто дрібниця, але головний біль буде ще той з цими метровими шнурками на столі з якогось лайна, я собі уявляю. Єдине я ці малі юсб не полюбляю але то я балуваний, до речі юсб там тех у комплекті, гарний лот, вмикай та радій
kuba
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

JKrl: 16.06.2024 11:44
kuba: 15.06.2024 22:04
За шумодав, який буде глушити дітей/людей - я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ.
це специфіка того же старбаксу\мака. іноді даже літака.
купа дітей за сусіднім столом, а хочеться такі прочитати чого від тебе хоче начальство в е-мейлі чи ще щось конструктивне.
знаю людину, що працює дома, с трьома дочками 7-9-12 рочків, він фанат BOSE
Чому в мене така думка: я сліпий на ліве око, з 2018-го (тобто - глухий кут). І я не раз налітав на людей зненацька. І на дітей теж. І не здоровкався зі знайомими. Бо вони в мене в сліпій/глухій зоні. А тепер мені ше повний шумодав, ні дякую. Це все особисбе, але я проти.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

kuba
Звуки допомогають орієнтуватися?
kuba
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Radio Bay: 17.06.2024 18:37 kuba
Звуки допомогають орієнтуватися?
Мені так, тобі? - мені байдуже. Бажаю здоров'я.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

kuba: 21.06.2024 20:53Мені так, тобі? - мені байдуже. Бажаю здоров'я
Мені теж, також бажаю здоров'я
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Radio Bay: 17.06.2024 18:37 kuba
Звуки допомогають орієнтуватися?

Навіть 100% зрячій людині зовнішні звуки допомогають не тільки орієнтуватись, а й не виглядати дебілом. Не шарахатись від машини, яку «почув» вже біля свого заду, не тупити на ескалаторі в метро, ну а про вечірні прогулянки взагалі мовчу. Тільки повний аутист може ходити ввечорі/вночі з заткнутими вухами.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Недавно сменил свои старые Sennheiser HD280 Pro на AKG K240 MKII и очень доволен, в комплекте идут не только стандартные дермантиновые амбушюры (от которых в жару потеют уши), а и велюровые, в которых можно сидеть целый день при +30 жары и уши не вспотеют, в ценовом сегменте за $100 это лучшее что я видел.
Рекомендую всем у кого такая же проблема каждое лето :super:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Питання по суті. Дайте, будь ласка, варіанти сучасних якісних TWS навушників зовнішнього типу, тобто без резинових амбушур. Всі затички, які пробував, випадають з вух.
Зараз маю Haylou X1 Pro. Навушники подобаються, відмінна автономність, нормальний звук, якісні матеріали (самі вуха по тактильному відчуттю якості пластика кращі за AirPods, але кейс дешевенький), міцні, за 2 роки необережного користування, 10-ки падінь як кейса так і вух, короткочасного падіння в мийку з водою, вони працюють без нарікань і виглядають як нові. Єдиний технічний мінус - неідеальна якість мікрофонів при розмові. Але, вони б мене повністю задовольняли, якщо б не випадали. :mad:
Затички не розглядаю, скільки б не писали, що вони тримаются. Маю довольно специфічну форму вушного каналу, адже в дитинстві переніс важку форму атиту з хірургічним втручанням у праве вухо, тому там щось деформовано напевно…
Як запасний варіант - AirPods 2, іноді беру в дружини поюзать. З правого вуха випадає, але хоча б в лівому тримається.
Недоліки - випадає правий навушник і дизайн (старий, нудний).
Якщо знаєте хороші варіанти накладних вух, пишіть моделі, буду дивитись. Адже чомусь важко гуглити по цьому параметру, більше 90% - затички.
Також, що дуже б хотілось (і що є в Apple), щоб не доводилось відключати вуха від одного пристрою для підключення на іншому. Зараз маю декілька пристроїв (ПК, ноут, медіа ПК, ТВ, телефон) і якщо, наприклад, ввечорі забув відключити від попереднього, треба вставати будити той пристрій і відключати вуха. Дуже бісить. Підкажіть, як називається ця функція?
Ось найшов такий варіант Yobybo Card20. Наче цікава форма, може не будуть вилітати.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt

Якщо така проблема я б дивився на повнорозмірні - точно тримаються гарно і не треба перебірати моделі від невідомих брендів тільки через те що вони будуть триматись. Тим паче, що у вас ще й до дизайну вимоги:)
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ray2000gt
Може щось з завушним кріпленням?

(для прикладу)
спойлер
ЗображенняЗображення
Бо сам після переходу на подібне (кабель без tws), на звичайні переходити взагалі не хочу.
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ray2000gt: 10.07.2024 16:24 Питання по суті. Дайте, будь ласка, варіанти сучасних якісних TWS навушників зовнішнього типу, тобто без резинових амбушур. Всі затички, які пробував, випадають з вух.
Зараз маю Haylou X1 Pro. Навушники подобаються, відмінна автономність, нормальний звук, якісні матеріали (самі вуха по тактильному відчуттю якості пластика кращі за AirPods, але кейс дешевенький), міцні, за 2 роки необережного користування, 10-ки падінь як кейса так і вух, короткочасного падіння в мийку з водою, вони працюють без нарікань і виглядають як нові. Єдиний технічний мінус - неідеальна якість мікрофонів при розмові. Але, вони б мене повністю задовольняли, якщо б не випадали. :mad:
Затички не розглядаю, скільки б не писали, що вони тримаются. Маю довольно специфічну форму вушного каналу, адже в дитинстві переніс важку форму атиту з хірургічним втручанням у праве вухо, тому там щось деформовано напевно…
Як запасний варіант - AirPods 2, іноді беру в дружини поюзать. З правого вуха випадає, але хоча б в лівому тримається.
Недоліки - випадає правий навушник і дизайн (старий, нудний).
Якщо знаєте хороші варіанти накладних вух, пишіть моделі, буду дивитись. Адже чомусь важко гуглити по цьому параметру, більше 90% - затички.
Також, що дуже б хотілось (і що є в Apple), щоб не доводилось відключати вуха від одного пристрою для підключення на іншому. Зараз маю декілька пристроїв (ПК, ноут, медіа ПК, ТВ, телефон) і якщо, наприклад, ввечорі забув відключити від попереднього, треба вставати будити той пристрій і відключати вуха. Дуже бісить. Підкажіть, як називається ця функція?
Ось найшов такий варіант Yobybo Card20. Наче цікава форма, може не будуть вилітати.
Huawei FreeBuds 5 - найкращий звук серед вкладишів, сам користуюсь. Як альтернатива Nothing ear stick, коштують недорого звук теж непоганий.
Machovelvet
Junior

Повідомлення

Доброго дня! Підскажіть плз навушники без дроту з мікрофоном - бюджет 100$. В основному ігри, інколи спілкування, дякую.
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Підкажіть щось на заміну моїм CX True Wireless в яких перестав працювати лівий навушник. Хотілось би вкластись в 100 зелених, більше на навушники, які можуть з кінцями залишитись в рандомному бліндажі витрачати поки не хочу. З побажань - бездротові, гарна автономність (попередні 6-7 годин тримали на одному заряді), ну і було б добре, щоб можна було в них спати (в CX було незручно)
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

BattleCru: 14.07.2024 19:46 Підкажіть щось на заміну моїм CX True Wireless в яких перестав працювати лівий навушник. Хотілось би вкластись в 100 зелених, більше на навушники, які можуть з кінцями залишитись в рандомному бліндажі витрачати поки не хочу. З побажань - бездротові, гарна автономність (попередні 6-7 годин тримали на одному заряді), ну і було б добре, щоб можна було в них спати (в CX було незручно)
Вам треба міряти, щоб зрозуміти, зможете спати в них чи ні.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Foxgl: 15.07.2024 21:06Вам треба міряти, щоб зрозуміти, зможете спати в них чи ні
Здається мені, що пропозиція міряти не вчасно..
Попадалися Audio-Technica ATH-SQ1TW, здається норм, грають дуже непогано, багато насадок, тримають норм. За сон не підкажу, в тебе там свої таргани.
Що б не залишати в рандомному бліндажі може варто туди петельку приклеїти та на мотузку. Так по хамські на суперклей
Відповісти