Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
JKrl
Member

Повідомлення

luckyksua: 11.06.2024 10:06 Остані які більш менш серйозно розглядав саме через свою проблему і щоб можна було бігати були Anker SoundСore Sport X10, так вони за рахунок дужки будуть триматися на вусі, але я боюсь що будуть витискатися з вушного каналу. Може є ще люди зі схожими проблемами на форумі, які щось підскажуть.
така сама проблема,
тільки що доїхали х10, гарні навушники, все влаштовує, але 100% герметизації не має, та при спорті таки вилітають, якщо пригати.
зараз дуже гарно підросли openear. Anker v30i гарні, ціна-якість, але звонок такий собі, tozo open buds краще, anker aerofit взагалі топові, але не дуже гучні, та вони зовсім не в 4 рази краще v30і, мабуть процентів на 20.
JKrl
Member

Повідомлення

JKrl: 01.06.2024 14:30
так, всюди знижки, взяв на попробувати і ці. якщо мої вуха будуть так же боліти, подарую прост.
Зображення
приїхали, оригінал, на здивування підійшли ідеально.
я вже майже забив шукати канальні навушники, пар 10 переміряв\юзав.
приємний сюрприз.
недолік - не витягують метал в дефолтном ЕК конфіге, надо нормальну таку V давати
все інше дуже гарно наскільки це можливо зі спотіфаєм, дивує деталізація та сцена в більш поп жанрах.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Привіт, шановне панство! :)
Сподіваюся всі в безпеці.

Чи був у когось досвід використання такого плану TWS навушників з консоллю чи ПК?
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... uds-white/
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... 0300-r3g1/

Повнорозмірні навушники мені не дуже комфортні, особливо влітку дуже спекотно в них, тому наразі замість HyperX Cloud II користуюся звичайними провідними Earpods через 3.5mm jack в Dualsense та наявність дротів не радує. Колись мав Airpods pro (1 покоління), які подобалися, проте до PS5 не було можливості підключити з коробки, а тепер бачу є чимало опцій відразу з радіо приймачем USB-A/USB-C, що дозволяють не лише до телефону навушники підключити, а й до консолі, проте наскільки вони варті ціни, яку за них просять - гарне питання.
luckygamerks
Junior

Повідомлення

Podyrio: 12.06.2024 10:02
Radio Bay: 12.06.2024 01:45Такі гучні?
Вони назовні грають так як і в ухо, там демпферів взагалі ніяких нема.
Radio Bay: 12.06.2024 01:45Да речі, слухав якось навіть здається ці Градо, щось вони порівняно з HD650 мені зовсім не сподобались та незручні. На вигляд такіж, але модель не пам'ятая, баків 300-400 коштували
Слухав sr80 та sr325, прикольні, аудіофілієй не пахне зовсім, ще й дріт і дизайн ніби у 80ті повернувся яле є в них щось притягуюче.

Отправлено спустя 2 минуты 27 секунд:
luckyksua: 12.06.2024 09:41хоча для мене це дуже дорого, може є якість у 2-3 дешевші та не набагато гірші?
З дешевше можу порекомендувати, fiio jt1 та harmonicdyne black hole.
Дякую вам за пораду, якщо надумаю, щось купувати з проводом, то обовязково перегляну огляди на дані навушники. Але проводні навушники мене на сьогоднішній день зі всього списку цікавлять найменше, хочая розумію, що якість звучання в них буде найліпша. Ще я розумію, що моя встройка 897 все одно для прослуховування ні куди не годиться, треба хоча б якийсь свисток шукати.

Все ж таки мене більше всього цікавлять якісь беспроводні вакуумні або вкладиші, які б не випадали, або беспровідні накладні чи повнорозмірні на крайній випадок. Так як є проблема з випадінням, то вибрати щось достатньо важко, а може мені і повезе знайти якість вкладиші чи вакуумки які все ж таки будуть сидіти добре і бажано з гарним басом та не поганим мікрофоном.

Дуже жалкую, що на весняному розпродажі аліекспрес не взяв Anker Soundcore Life Q30 чи Edifier W820NB Plus і ті і ті виходили десь 33 бакси, що є шарою.

Отправлено спустя 3 минуты 56 секунд:
JKrl: 12.06.2024 13:57
luckyksua: 11.06.2024 10:06 Остані які більш менш серйозно розглядав саме через свою проблему і щоб можна було бігати були Anker SoundСore Sport X10, так вони за рахунок дужки будуть триматися на вусі, але я боюсь що будуть витискатися з вушного каналу. Може є ще люди зі схожими проблемами на форумі, які щось підскажуть.
така сама проблема,
тільки що доїхали х10, гарні навушники, все влаштовує, але 100% герметизації не має, та при спорті таки вилітають, якщо пригати.
зараз дуже гарно підросли openear. Anker v30i гарні, ціна-якість, але звонок такий собі, tozo open buds краще, anker aerofit взагалі топові, але не дуже гучні, та вони зовсім не в 4 рази краще v30і, мабуть процентів на 20.
Дякую вам, нажаль нам з вами з нашими вушними раковинами повезло менше ніж іншим =)) Надіюсь ви знайдете свій ідеал.
l-m
Member

Повідомлення

Щоб не випадали треба в першу чергу з завушним носінням.
Для специфічних вушних каналів рекомендую спробувати амбушури Comply - https://www.complyfoam.com/
Мені вони по комфорту дуже подобались. Але вимушений був відмовитись через те що зміни звуку не підходять для мого смаку з теперішніми навушниками (додають бас, трохи глушать високі).
kuba
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Слава Україні!
Мій пост - ніпрошо.
Дякую - diman510 (він комусь радив B&W) – а я купив.
Вибір був між: bowers & wilkins px7 s2 vs sony wh-1000xm5.
Не навиджу сенсор – мені пиптики давай.
Я шукав «вуха», без дротові. Взагалі, намагаюсь (як шо шукаю) надибати РЕАЛЬНИХ людей (для «харашо»). Надибав…, думав хтось порадить «jabra».
Вернемося до мамонтів: (чому бездріт?, бо бігаю швидко (дріт не поспіває)), на сьогодні є / Philips shp2500 (тупо лежить на підвіконні), jabra elit 85t (купив після якогось Хуавея – дуже за то радий). Але… - у мене ліве вухо не «правильне», з нього все випадає, та й ті затички тупо для…(забить «шансон» у машрутчика). Вибір падав на - jabra evolve2 55 link380a ms stereo. Але…, перечитавши тему за остатні пару років не прочитав за jabra взагалі нічого.
Вихлоп:
jabra elit 85t – видає краще ніж …(якийсь … за 2000 грн.)
bowers & wilkins px7 s2 – краще ніж … (немає досвіду).
Найкращий звук, шо я чув, це акустика Yamaha (5+1). Стоїть…, тихенько в кутку. Чекає на переїзд. І заграє.)
Всім миру, і наснаги (боротись зі своїми тараканами, а то вони купують різну хрень).

Не в тему: планую замінити мат.плату і все шо в неї понатикано, ткніть пальцей в тему (кудой писать), а то недобачаю.
JKrl
Member

Повідомлення

px7 майбуть найкращі вуха що я чув за в тому ціновому сегменту. шумодав майже на рівні BOSE.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Зображення
Кто-нибудь имеет опыт использования приёмника UGREEN CM402 или подобного?
Хочу сенхи hd25 на него повесить для прогулок.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

DEVES: 15.06.2024 15:58UGREEN CM402 или подобного?
Был когда то fiio btr7, шляпа полная, тот случай когда лучше купить хорошие беспроводные уши.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Podyrio: 15.06.2024 16:52fiio btr7, шляпа полная
Странно, у меня btr5, нормально что с мезе 99мы (но тяжковато ему), что с арматурными на балансе (там прям хорошо с большим запасом)
kuba
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

JKrl: 15.06.2024 15:28 px7 майбуть найкращі вуха що я чув за в тому ціновому сегменту. шумодав майже на рівні BOSE.
Я не дуже вар'ят по звуку - мене влаштовує (в цьому сегменті). Не знаю. Треба час..., на подумать. Читав, шо шумодав кращий у Соньки.
Так, по тактильним відчуттям, шо jabra elit 85t (років 2 вже вживаю), шо B&W - "глушать" сторонні звуки добре (біля танка не тестував) (о, у мене тут "ревун" стоїть на будівлі ЖЕКу, нада потестить) (не вийде - шумодав НЕ гасить стабільні звуки(шуми), чи давить?). І, як я розумію, тут більше залежить від ... кода, закладеного якимось дядьком (або не дядьком) в систему погашення стороннього шуму.
Ага, ше десь писали шо тихі, а як?, цеж не затички, вуха порве. Я взагалі не розумію нахрена шоб воно кричало? Кайф шоби тихо і каКчественно).
JKrl
Member

Повідомлення

kuba: 15.06.2024 17:30 (не вийде - шумодав НЕ гасить стабільні звуки(шуми), чи давить?)
все давить, і літак, і метро це базовий рівень шумодава.
от дітей або людей заглушити, це високий рівень
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Podyrio
Я уже купил лучшие беспроводные наушники Sennheiser Momentum 3, сейчас хочу hd25 подключить к айфону
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

DEVES: 15.06.2024 15:58 Зображення
Кто-нибудь имеет опыт использования приёмника UGREEN CM402 или подобного?
Хочу сенхи hd25 на него повесить для прогулок.
не бачу сенсу, приблуда немаленька. просто через нормальний свисток підключити, якість же краща буде.
kuba
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

JKrl: 15.06.2024 18:17
kuba: 15.06.2024 17:30 (не вийде - шумодав НЕ гасить стабільні звуки(шуми), чи давить?)
все давить, і літак, і метро це базовий рівень шумодава.
от дітей або людей заглушити, це високий рівень
Розберем. Чи воно комусь потрібно? Мені.
Ніколи не вмикав повний шумодав. Чому? Думаю відповідь у всіх своя.
Нада понімать, хто ти, де ти, кудой ідеш (чи їдеш), і не дай бог когось пере....!
За шумодав, який буде глушити дітей/людей - я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ.

Відправлено через 49 хвилин 5 секунд:
Добрі вуха! Я за b&w px7 s2. Переслухав The Erised, і батаго іншого, добрі вуха.

Відправлено через 1 годину 23 хвилини 35 секунд:
Або - The Hardkiss, не пам'ятаю.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

prosha_evolist: 15.06.2024 17:30Странно, у меня btr5, нормально что с мезе 99мы (но тяжковато ему), что с арматурными на балансе (там прям хорошо с большим запасом)
Ну по мощности да, не спорю тянул все, даже байеры 770 на 250 Ohm вывозил, но звук так себе, нормальный не более, у меня телефон mi9 lite и я какой-то разницы не почувствовал.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

SERGBILL: 15.06.2024 18:25
DEVES: 15.06.2024 15:58 Зображення
Кто-нибудь имеет опыт использования приёмника UGREEN CM402 или подобного?
Хочу сенхи hd25 на него повесить для прогулок.
не бачу сенсу, приблуда немаленька. просто через нормальний свисток підключити, якість же краща буде.
Ну так и я не дрыщь, уже в категорию XXL перешёл :laugh:
А что из альтернатив? Лайтинг на 3.5мм от яблок или ugreen. Яблочные довольно быстро перегибаются, по югринам точной инфы нет и тех. характеристики неизвестны.
JKrl
Member

Повідомлення

kuba: 15.06.2024 22:04
За шумодав, який буде глушити дітей/людей - я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ.
це специфіка того же старбаксу\мака. іноді даже літака.
купа дітей за сусіднім столом, а хочеться такі прочитати чого від тебе хоче начальство в е-мейлі чи ще щось конструктивне.
знаю людину, що працює дома, с трьома дочками 7-9-12 рочків, він фанат BOSE
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

DEVES: 15.06.2024 23:42 А что из альтернатив? Лайтинг на 3.5мм от яблок или ugreen.
да ладно, альтернатив десятки как минимум, загляните на Aliexpress))) любой цапоусь со сменным кабельком и проблема перегибов решена. Недорогих цапиков с припаяным шнурком так же куча. Выбираете с подходящей мощностью и счастье) https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... ry_from%3A например
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

JKrl: 16.06.2024 11:44знаю людину, що працює дома, с трьома дочками 7-9-12 рочків, він фанат BOSE
То єкстремальні умови, тут і від беруш можна зафанатіти 😀
Відповісти