Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Goddan: 04.06.2024 20:23Що можете порекомендувати
Залежить від бюджету
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 04.06.2024 19:03
jumanji: 03.06.2024 21:02Даже последний не тянет запись и звук?
Ахіллесова п'ята БТ, пропускна здатність, закладена від народження. Від версії до версії росте лише енергоефективність, стабільність і свистілки.
Хочете "нормальний" бездріт - радіоканал(2.4Ггц).
Bryt: 04.06.2024 18:55не жду от беспроводного звука ничего кроме удобства ношения.
Зі стаціонаром, ще можна дивитись на 2.4Ггц вуха.
Можете привести примеры на 2.4 хороших наушников с хорошим микрофоном.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

lewerlin: 04.06.2024 19:03 Ахіллесова п'ята БТ, пропускна здатність, закладена від народження.
до 5.0 так і було. зараз в більшості усе впирається у якість виконання приймаючої сторони.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

SERGBILL: 05.06.2024 18:31до 5.0 так і було. зараз в більшості усе впирається у якість виконання приймаючої сторони.
В 5.х ніяк фізична ПЗП не мінялась.
В основі передачі аудіо через БТ лежить протокол A2DP(котрій знову таки не мінявся і альтернативи йому немає).
В нього 4 режими передачі даних: на 936 кбіт/с, 1429 кбіт/с, 1414 кбіт/с і 2143 кбіт/с. Це вся сумарна фізична ПЗП в обидві сторони в лабораторних умовах. З якої ще потрібно виділити оверхед для службових даних. Останній режим(2143 кбіт/с) на практиці ніде не використовується, так як нормально(без постійних обривів) працює лише в лабораторних таки умовах. 1429 кбіт/с і 1414 кбіт/с в реальних умовах(з загаженим ефіром і перешкодами) теж ніколи "на всю" не використовуються.

Отправлено спустя 11 минут 36 секунд:
Навздогін.
Саме при розмові все це добро переключається в SCO(це вже протокол для балачки). В жертву низьким затримкам і синхронній передачі в обидві сторони йде пристойний шмат і так куцої ПЗП.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

lewerlin: 06.06.2024 15:10 1429 кбіт/с і 1414 кбіт/с в реальних умовах(з загаженим ефіром і перешкодами) теж ніколи "на всю" не використовуються.
Допустімо, умовної наявної 1000 кбіт/с недостатньо для якісного звуку?
Ostin
Member

Повідомлення

Сучасний блютуз дозволяє передавати повноцінну CD-якість аудіоматеріалу. Так, це не DSD чи хайрез, але пристойно записаний CD видає звук, який можна і треба слухати, особливо якщо мова про портативну реалізацію.
Тому підтримую думку, що вже на сьогодні безпосереднє виконання самих навушників має найперше значення і найбільш впливає на результат. На відміну від протоколу передачі, бо його вже цілком достатньо для +\- пристойного звуку, якщо ми говоримо про версії від 5.0 і вище.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Ostin: 06.06.2024 16:04Сучасний блютуз дозволяє передавати повноцінну CD-якість аудіоматеріалу.
PCM 16/44.1(стандарт аудіо CD) - 1440 кбіт/с. І я вас розчарую, реально, для виключно аудіо даних, використовується 328 кбіт/с, за виключенням LDAC(і тут теж розчарую, в режимі 990кбіт/с він не працює майже ніколи, максимум на практиці - 660).
SERGBILL: 06.06.2024 15:54Допустімо, умовної наявної 1000 кбіт/с недостатньо для якісного звуку?
Принциповий момент - неможливість передати нестиснутий PCM 16/44.1(не кажучи про 16/48), що є де-факто стандартним режимом виведення у всіх масових ОС(бо саме РСМ і переводиться в аналог залізом). Весь потік доводиться додатково стискати lossy-кодеками на основі A2DP(SBC, aptX, LDAC і т.д.). Всі кодеки A2DP(крім еппловського ААС на девайсах еппл), з метою енергоефективності базуються на бібліотеках без арифметики насичення. Тобто, при аналогічному бітрейті, результат виходить пристойно гірше банального МР3.
І знову таки, при розмові через гарнітуру(як тільки вмикається мікрофон), все починає працювати через SCO, і бітрейт ріжеться до взагалі непристойних значень(фізичний канал переходить з асинхронного в синхронний режим).
БТ, від народження в DARPA(що вони тільки не фінансували :-/ ), ніколи не призначався для високоякісного мультимедіа. Наразі його використовують виключно через відсутність альтернативи для портативної електроніки.
Для бездроту в ПК є 2.4, котрий покриває потреби всього, що нижче аудіофілії. Асортимент, правда, поки біднуватий
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

lewerlin: 06.06.2024 19:09 PCM 16/44.1(стандарт аудіо CD) - 1440 кбіт/с. І я вас розчарую, реально, для виключно аудіо даних, використовується 328 кбіт/с, за виключенням LDAC(і тут теж розчарую, в режимі 990кбіт/с він не працює майже ніколи, максимум на практиці - 660).
зрозуміло, тоді блютус покищо виключно для гарнітурок. у найближчому майбутньому є шанс зростання реальних швидкостей до потрібних 1440 у наступних версіях?

Відправлено через 4 хвилини 23 секунди:
lewerlin: 06.06.2024 19:09 реально, для виключно аудіо даних, використовується 328 кбіт/с
з нормальним кодеком рівня хоча б мп3, цього бітрейту вже вистачало б для більшості "аудіофілів"
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 06.06.2024 19:09PCM 16/44.1(стандарт аудіо CD) - 1440 кбіт/с. І я вас розчарую, реально, для виключно аудіо даних, використовується 328 кбіт/с, за виключенням LDAC(і тут теж розчарую, в режимі 990кбіт/с він не працює майже ніколи, максимум на практиці - 660).
Так а ща він робить з потіком 1440, стискає його у реальному часі до 600 або не все доїзжає?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

SERGBILL: 07.06.2024 00:15у найближчому майбутньому є шанс зростання реальних швидкостей до потрібних 1440 у наступних версіях?
Ні. Версії БТ на це ніяк не впливають. Стандарт A2DP і так витискає практично максимум з доступної "фізики". Потрібна вже інша технологія, хоча б доопрацювати 2.4 Wi-Fi для цих потреб на рівні індустріального стандарту. Нинішній 2.4 по суті годиться лише для стаціонару/ноутів.
Radio Bay: 07.06.2024 01:22Так а ща він робить з потіком 1440, стискає його у реальному часі до 600 або не все доїзжає?
Кодує в обраний БТ-кодек. Девайс відповідно декодує в ту ж РСМку(бо безпосередньо залізо один фіг знає лише або РСM, або DSD). А БТ кодеки я вище розписав. Хоча б рівень МР3 можливий лише в екосистемі Еппла або з LDAC.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 07.06.2024 08:35Кодує в обраний БТ-кодек. Девайс відповідно декодує в ту ж РСМку
Подвійна конвертація? Трешак. Я нульвий у ціх безбротових приколах, ніколи не цікавився, освічуюсь 😀
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Radio Bay: 07.06.2024 17:08Подвійна конвертація? Трешак. Я нульвий у ціх безбротових приколах, ніколи не цікавився, освічуюсь 😀
Читачка по темі.
luckyksua
Junior

Повідомлення

Доброго ранку. Маю якісь нестандартні вуха =)))) Купляв дуже багато різних вкладишів та вакуумних навушників, пробував усі комплектні амбушури, але всі вони випадають з вух. Буває спочатку вставив вроді більш менш, через пару хвилин вже випадають. Вже почав розглядати звичайні накладні, або повнорозмірні навушники, бо все ж таки хочеться у чомусь слухати, хоча такі не дуже зручно на роботі вдягати та десь на вулицю брати. Купив окремо дужки для вкладишів, але ж це теж гемор туди сюди їх знімати. Вже через ці проблем сам заплутався, що хочу.

В наявності на зараз у родині Redmi Airdots, Oppo enco free, Oppo enco air 2 та 3, Asus Rog Orion та ще пара якихось дешевих китайських, асус звичайно не випадають. Сам по собі не меломан, музику слухаю рідко, хоча можливо слухав би частіше, аби були норм навушники, більше переглядаю різний контент. Хотілось би і щоб були навушники, щоб бігати, але це можуть бути окремі навушники, тільки зараз не потягну фінансово. Для мене мабуть було б найкращим варіантом якісь дуже якісні вкладиші з гарним мікрофоном, але ж вони випадають.

Зараз дивлюсь все підряд: Anker SoundСore Sport X10, Anker liberty 4 nc, Anker SoundCore Q20 (q30, q35, space one), Edifier w820nb Plus, Realme Buds Air 5 Pro (6 pro). Купляти з більшою вірогідністю буду на Аліекспрес на найближчому розпродажі, бо ті ж anker Q30 можна було купити за 33 бакси (правда читав що часто тріскається пластик).

Якщо відкинути свої проблеми, передивившись різні огляди для себе за ціною/якістю одними з найкращих я бачу:
Вакуумні: Anker liberty 4 nc, Realme Buds Air 5 Pro, Anker SoundСore Sport X10 (Х10 через дужку)
Вкладиші: Oppo enco air 3, VIVO TWS Air Pro
Повнорозмірні (бездротові): Anker SoundCore Q30 (Q35, Space One), Edifier w820nb Plus.
Повнорозмірні (з дротом): Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm.

Остані які більш менш серйозно розглядав саме через свою проблему і щоб можна було бігати були Anker SoundСore Sport X10, так вони за рахунок дужки будуть триматися на вусі, але я боюсь що будуть витискатися з вушного каналу. Може є ще люди зі схожими проблемами на форумі, які щось підскажуть.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

luckyksua: 11.06.2024 10:06 Доброго ранку. Маю якісь нестандартні вуха =)))) Купляв дуже багато різних вкладишів та вакуумних навушників, пробував усі комплектні амбушури, але всі вони випадають з вух.
з завушною посадкою спробуйте
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

luckyksua: 11.06.2024 10:06Повнорозмірні (з дротом): Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm.
Для "бігати" це зовсім не варіант.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Podyrio: 11.06.2024 15:36Для "бігати" це зовсім не варіант.
!00%, прикинув як то бігати у 650 Сехах, жорстіше можуть бути тільки повнорозмірні планари, бо важить раза в півтора більше. Тільки якщо скочем примотати 😀

До речі, якщо потрібен звя'зок з навколишним серидовищем, то затички не найліпший варіант. Наприклад, на роліках, особливо по місту, я люто їх не пропоную
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Radio Bay: 11.06.2024 18:38До речі, якщо потрібен звя'зок з навколишним серидовищем
Чернов зараз продає на олх свої Grado rs2, ото де дійсно буде зв'язок з навколишнім середовищем, бо там у сусідній кімнаті їх чутно як вони грають.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Podyrio: 11.06.2024 18:56бо там у сусідній кімнаті їх чутно як вони грають
Такі гучні? В мене 2 вух, відкритих. Так чутно, але ніхто не звертає уваги, щось там тихенько жу-жу-жу

Відправлено через 2 години 53 хвилини 52 секунди:
Да речі, слухав якось навіть здається ці Градо, щось вони порівняно з HD650 мені зовсім не сподобались та незручні. На вигляд такіж, але модель не пам'ятая, баків 300-400 коштували
luckyksua
Junior

Повідомлення

Podyrio: 11.06.2024 15:36
luckyksua: 11.06.2024 10:06Повнорозмірні (з дротом): Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm.
Для "бігати" це зовсім не варіант.
Мабуть я погано уточнив по списку навушників у низу. Це просто ті навшники, які я виділив для себе як ціна/якість у різних категоріях не беручи до уваги місце їх використання. І Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm я так розумію одні з найкращих для того ж використання за компьютером, якщо не турбує провід, хоча для мене це дуже дорого, може є якість у 2-3 дешевші та не набагато гірші?

Я зараз думаю над Anker X10 як більш універсальними, чи все ж таки ризикнути знову і взяти, щось по типу anker liberty 4 nc чи realme buds air 5 pro (6 pro), а вдруг цього разу пощястить =)))) Ще розглядаю anker Q30 чи Edifier w820nb Plus, ну ці звісно максимум для використання вдома чи на роботі. Так як я на вулиці буваю рідко і мало то це не велика проблема.

Може є якісь рекомендації як універсальних? Так і для домашнього/робочого використання? Як я і казав, не меломан, більше для перегляду кіно, ютуб. Якщо все ж таки брати музику яка мені подобалась, то це було щось по типу Linkin Park, частково подобалось AC/DC, давно нічого не слухав. Чомусь мені здається, що мені підійдуть більш басовиті. Сама велика проблема те, що наше місто постійно під обстрілами, тому щось тут десь послухати не реально, тут працюють під замовлення і звісно ні хто не буде вскривати упаковку заради послухати, та і замовляти я скоріш всього буду з Алиекспрес, так як дешевше, у них як раз 17-го червня літній розпродаж.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Radio Bay: 12.06.2024 01:45Такі гучні?
Вони назовні грають так як і в ухо, там демпферів взагалі ніяких нема.
Radio Bay: 12.06.2024 01:45Да речі, слухав якось навіть здається ці Градо, щось вони порівняно з HD650 мені зовсім не сподобались та незручні. На вигляд такіж, але модель не пам'ятая, баків 300-400 коштували
Слухав sr80 та sr325, прикольні, аудіофілієй не пахне зовсім, ще й дріт і дизайн ніби у 80ті повернувся яле є в них щось притягуюче.

Отправлено спустя 2 минуты 27 секунд:
luckyksua: 12.06.2024 09:41хоча для мене це дуже дорого, може є якість у 2-3 дешевші та не набагато гірші?
З дешевше можу порекомендувати, fiio jt1 та harmonicdyne black hole.
Відповісти