Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Radio Bay: 01.06.2024 18:53
JKrl: 01.06.2024 18:38Jlab не болять але вони взагалі в канал не входять нормально, бо там один суцільний шрам.
Так може о кастомах поміркувати (custom molded), не знаю чи роблять у нас таке
Тут читати треба, Google: "custom molded inear"
якась контора до війни у Києві, здається, робила кастоми.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

JKrl: 01.06.2024 14:30якщо мої вуха будуть так же боліти, подарую прост.
Готов пирийняти :)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Steelmax: 01.06.2024 19:19и без того дешевый чифай KZ научились подделывать и продавать за 100грн через Choice
Китайцы в своём репертуаре
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

JKrl: 01.06.2024 18:38 Jlab не болять але вони взагалі в канал не входять нормально, бо там один суцільний шрам.
є IEM з товстими та тонкими звуководами. спробуйте з тонкими. також само собою, підібрати резинки під своє вухо та навушники, можливо, навіть, купити окремо.
також на моїх старих GR07, наприклад, можна було регулювати положення звуководу, типа шарнір, можливо така конструкція теж допомогла б.
JKrl
Member

Повідомлення

SERGBILL: 02.06.2024 14:09
JKrl: 01.06.2024 18:38 Jlab не болять але вони взагалі в канал не входять нормально, бо там один суцільний шрам.
є IEM з товстими та тонкими звуководами. спробуйте з тонкими. також само собою, підібрати резинки під своє вухо та навушники, можливо, навіть, купити окремо.
також на моїх старих GR07, наприклад, можна було регулювати положення звуководу, типа шарнір, можливо така конструкція теж допомогла б.
все так. якщо не вийде буду шукати open-ear опції.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SERGBILL: 02.06.2024 14:09підібрати резинки під своє вухо
Та є навіть матеріали, що адаптуются під форму
Goddan
Member

Повідомлення

Доброго дня, порадьте навушники до 10 000 грн. Дивлюсь на asus rog fusion II 500 , норм вуха чи щось інше порадьте. В мене є Logitech g pro x але вони мені не подобаются.
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Goddan: 03.06.2024 08:18 Доброго дня, порадьте навушники до 10 000 грн. Дивлюсь на asus rog fusion II 500 , норм вуха чи щось інше порадьте. В мене є Logitech g pro x але вони мені не подобаются.
Beyerdynamic DT 770 PRO X Limited Edition Black
diman510
Junior
Аватар користувача
Звідки: З Інтернету

Повідомлення

Goddan: 03.06.2024 08:18 Доброго дня, порадьте навушники до 10 000 грн. Дивлюсь на asus rog fusion II 500 , норм вуха чи щось інше порадьте. В мене є Logitech g pro x але вони мені не подобаются.
bowers & wilkins px7 s2
Goddan
Member

Повідомлення

Bryt: 03.06.2024 08:35
Goddan: 03.06.2024 08:18 Доброго дня, порадьте навушники до 10 000 грн. Дивлюсь на asus rog fusion II 500 , норм вуха чи щось інше порадьте. В мене є Logitech g pro x але вони мені не подобаются.
Beyerdynamic DT 770 PRO X Limited Edition Black
Дякую за відповідь
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yalg: 21.08.2021 19:30 Взял Anker Soundcore Life Q10.
Кажется что звук глуховат, слегка тяжеловаты и уши быстро потеют на ходу на улице на солнце.
На компе звучат хуже чем на смартфоне, но на смартфон надо еще закинуть что-нить во flac для проверки, а то там почти всё что есть - сдёрнуто с ютуба, может разница будет еще отчетливее.

Но это я последний раз года 4 назад носил не-вкладыши, из ярких впечатлений то, что даже на довольно низкой громкости я слышу только музыку, свои шаги и свое дыхание, нужна привычка.

Ну вот посидел, послушал несколько часов и стало ок, дело было явно в том что не привык, послушаю как будет с утра.
Сейчас пытался найти новые амбюшуры, нашел, а вот новых ушей в продаже нет, сняли как слишком хорошие для продажи? До сих пор кайфую, просадить батарею - нереально
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте уши полноразмерные с хорошим микрофоном и звуком, а то бро жалуется на звук из параши на моих Sony ZX770BT, я так понимаю нужен блютуз 5.3?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

jumanji: 03.06.2024 19:51я так понимаю нужен блютуз 5.3?
Потрібен "не блютуз" в принципі.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Bryt: 03.06.2024 08:35Beyerdynamic DT 770 PRO X Limited Edition Black
І якісне джерело додати з часом
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 03.06.2024 20:30
jumanji: 03.06.2024 19:51я так понимаю нужен блютуз 5.3?
Потрібен "не блютуз" в принципі.
Даже последний не тянет запись и звук?
Goddan
Member

Повідомлення

Radio Bay: 03.06.2024 20:57
Bryt: 03.06.2024 08:35Beyerdynamic DT 770 PRO X Limited Edition Black
І якісне джерело додати з часом
В мене є asus xonar u7 mk2, так можливо фігня , але я не розуміюсь у ціх цапах.
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Goddan: 04.06.2024 18:07В мене є asus xonar u7 mk2, так можливо фігня , але я не розуміюсь у ціх цапах.
Этого хватит.
jumanji: 03.06.2024 21:02Даже последний не тянет запись и звук?
Никакой не тянет. Я перепробовал многое и продал всё, ничто не зацепило. В итоге просто купил подсы вторые и не жду от беспроводного звука ничего кроме удобства ношения.
Единственное сожаление - это что не довелось послушать АТХ-DSR9BT, возможно японцы смогли бы удивить, но не сказал бы что эта модель выстрелила на рынке.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Goddan: 04.06.2024 18:07В мене є asus xonar u7 mk2, так можливо фігня , але я не розуміюсь у ціх цапах
Так, фігня, але маємо, що маємо. Буде бажання, щось винайдемо по разумних грошах. Там мабуть навіть непоганий свисток буде ліпше
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

jumanji: 03.06.2024 21:02Даже последний не тянет запись и звук?
Ахіллесова п'ята БТ, пропускна здатність, закладена від народження. Від версії до версії росте лише енергоефективність, стабільність і свистілки.
Хочете "нормальний" бездріт - радіоканал(2.4Ггц).
Bryt: 04.06.2024 18:55не жду от беспроводного звука ничего кроме удобства ношения.
Зі стаціонаром, ще можна дивитись на 2.4Ггц вуха.
Goddan
Member

Повідомлення

Radio Bay: 04.06.2024 19:02
Goddan: 04.06.2024 18:07В мене є asus xonar u7 mk2, так можливо фігня , але я не розуміюсь у ціх цапах
Так, фігня, але маємо, що маємо. Буде бажання, щось винайдемо по разумних грошах. Там мабуть навіть непоганий свисток буде ліпше
Що можете порекомендувати.
Відповісти