Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

qawoon: 17.10.2024 18:03Цікаво подивитись огляди що то таке і в чому різниця
Читати огляди, це як марно витратити купу часу, та не отримати результат :) Якщо є гроші на пару вживаних Genelec 8030 та вище, беремо, додаємо цап, комутуємо та забуваємо про апи акустики, далі апаємо цап, комутацію т.д., якщо забажаємо, що не факт
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

qawoon: 17.10.2024 18:03Можна приклади? Цікаво подивитись огляди що то таке і в чому різниця
можна

Студійний монітор KRK Classic 8 G3

Студійний монітор Genelec 8050BPM

Canton Chrono CL 520.2
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

qawoon: 17.10.2024 18:03
Hotspur: 17.10.2024 15:08 кантони хроно. дженелек. KRK
Можна приклади? Цікаво подивитись огляди що то таке і в чому різниця
Дивіться KRK, все інше дуже далеко від вашого бюджету, майте на увазі що монітори часто продають поштучно і варто інколи перепитати скільки моніторів продає людина і чи не вказана вартість за один. Також майте на увазі, що монітори то не мультимедійка, вони зазвичай налаштовані так, аби відтворювати максимально наближений до оригіналу звук і це подобається не всім. Також майте на увазі, що по тій же причині зазвичай монітори не мають великого діапазону регулювання ВЧ/НЧ, або не мають його взагалі, а регулювати під себе EQ з системи безкінечно без диких спотворень не можна, те що я можу досягти крутилками на мультимедія S3000 Pro я наприклад софтовим EQ відтворити не зміг, бас не такий виходить і т.д.
Ну а далі, прийнявши це все, шукайте в OLX, мені щось таке в око запало наприклад, 8 дюймів СЧ/НЧ, теоретично має бути вельми смачно і жирно:
спойлер
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/stud ... WseVB.html
Відповісти