Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зараз на Амазон Sony WH-1000XM4 за 193 бакси відновлені продають. Дуже кайфові вуха.

https://a.co/d/iMgiYyg
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім доброго дня, питання трохи не по темі: нещодавно придбав Sennheiser PXC 550 II, інтерфейс bt - 5.0, хочу спробувати в них грати на компі у бездротовому режимі, чи можливо щоб це було без відчутних затримок і який краще блютуз адаптер для цього придбати?
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Bender911: 23.07.2024 22:32 Зараз на Амазон Sony WH-1000XM4 за 193 бакси відновлені продають. Дуже кайфові вуха.

https://a.co/d/iMgiYyg
Вони вийдуть майже стільки ж скільки вони в Україні нові коштують.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Rucha: 25.07.2024 14:34Вони вийдуть майже стільки ж скільки вони в Україні нові коштують
Так, різниця не принципова, та без гарантії
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Bender911: 23.07.2024 22:32відновлені продають
не надо такое покупать на Амазон, они все возвраты по любым причинами продают второй раз со скидкой, ничего не проверяя...
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha
Radio Bay
Якщо нові з гарантією, то вони у нас 13к грн.
спойлер
Зображення
Якщо з магазинів з підвалу і гарантія від них, то це такі самі відновлені, а можливо вже і у нас хтось в них колупався. Кожен з них розказує, що вони, але відкривали просто щоб перевірити що працюють\зарядити\прошивку оновити))
Відповідно і гарантія там дуже умовна - поки з якимось керівников не полаєшся будуть тебе кормити лапшою, що ми не знаємо чи то ти сам зламав і тд. Тому теж саме що брати з Амазону без гарантії, але кожен обирає сам.
Востаннє редагувалось 25.07.2024 15:30 користувачем Bender911, всього редагувалось 1 раз.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

noth1ng_matters: 25.07.2024 14:28чи можливо щоб це було без відчутних затримок
Ні. Принципово. Якщо гра динамічна - вилізе відразу.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Melki: 25.07.2024 15:01не надо такое покупать на Амазон, они все возвраты по любым причинами продают второй раз со скидкой, ничего не проверяя...
Да, это кот в мешке, никто не знает, какие косяки могу вылезти. У них по месту просто

Returns: Eligible for Return, Refund or Replacement within 90 days of receipt

Три месяца определиться, тут это возврат золотым выйдет и издержки никто не покроет. Б.у покупать норм, там, скорее всего, всё норм, а восстановленное не стоит. Никто не знает, что они там восстановили и как оттестировали результат
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 25.07.2024 15:01
Bender911: 23.07.2024 22:32відновлені продають
не надо такое покупать на Амазон, они все возвраты по любым причинами продают второй раз со скидкой, ничего не проверяя...
Я купив три рази відновлені airPods pro, pro2 та pro2 USB C. Всі три працюють, попередні вже більше 2 років, останні місяців 8. Зовні в ідеальному стані були.

Але звісно якщо у нас купляти в нормальному офіційному магазині у нас, то буде безпечніше, але і ціна на 100 баксів вище.

Відправлено через 6 хвилин 9 секунд:
Але як свідчать відгуки на Амазон чи Розетці - є проблему у моделей, які можуть вилізти і після гарантії. Тому можливо вони і продаються часто відновлені.
спойлер
Зображення
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Bender911: 25.07.2024 15:25Я купив три рази відновлені
я купил один раз по не внимательности (справа выбрал в опциях цену подешевле) и оно перестало работать через пять минут. Когда оформил возврат и стал упаковывать, обратил внимание на упаковку, что она с другой стороны уже вскрывалась, полез искать на сайт и разобрался, что не туда нажал и выхватил что подешевше...
вернул и всё хорошо, опыт остался, было это не в Украине и это был мой первый в жизни заказ на Амазон.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki
Я згоден, що це лотерея частково. Але приклади з якими стикався особисто говорять, що можна і у нас таке отримати. І добре, якщо магазин з норм репутацією.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Bender911: 25.07.2024 17:08що це лотерея частково
Так лотерея і передбачає процент виграшу, питання який та чи готова людина нести ці ризики. Якщо тобі щастило, я тільки щиро радий за тебе, дійсно, може ти фартовий. От я намагаюсь на фарт не розраховувати, хоча фартило не раз :)
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт всім! Хто що скаже про jbl live pro2? Або до порадите для телефону в ту суму
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nic_Roman Як аналог, розгляньте навушники Jabra серії Elite. Досить якісні, хороше шумопоглинання, звук досить рівний і нейтральний...
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер
Дякую! Гляну, ті що я обрав що можна сказати? Jabra трошки дорогі…
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чи брати еірподс2? То під епл, але ще хочу щоб з ноутом і телевізором конектилися або пс5
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nic_Roman
Сони разрешила подключать к плойке любые наушники? Не только "сертифицированные"?
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DEVES
Не знаю, тому питаю! Тому з соні поки що питання відпадає
SpaceNRG
Junior

Повідомлення

Вітаю! Зламалися DT 770 pro і тепер розмірковую над покупкою навушників відкритого типу (сенхи 560S чи DT 900 pro x). Підкажіть, як сильно впливають постійні сирени та інші звуки на користування навушниками відкритого типу? І наскільки голосно чутно оточуючим звуки з навушників, якщо сидіти в одній кімнаті?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SpaceNRG: 16.08.2024 16:26сенхи 560S чи DT 900 pro x
560S
SpaceNRG: 16.08.2024 16:26Підкажіть, як сильно впливають постійні сирени та інші звуки на користування навушниками відкритого типу?
Залежить від гучності, на мене ніяк. Мені це проникнення (не сирени) навіть подобається, не втрачаєш зв'язок к оточуючим середовищем. Буває навіть тицну мьют та не знімаю, коли треба перекинутися парою слів. Відкриті то зовсім інші відчуття та фішки
SpaceNRG: 16.08.2024 16:26І наскільки голосно чутно оточуючим звуки з навушників, якщо сидіти в одній кімнаті?
Залежить від гучності та сприятливості оточуючих. Тут по ситуації
Відповісти