Налаштування аудіо системи. Допомога.

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Доброго часу шановні. З'явилась деяка апаратура, але самостійно налаштувати не можу, і гугл не особливо допомагає.
Є ось такі 2 колонки, цікавить як можна їх підключити до пк і що з кабелів для цього потрібно докупити?
спойлер
Зображення

Зображення
Також є ось така система: двд+саб+колонки.
Цікавить чи можливо з цього трикутника викинути не потрібний двд і з саба + колонок зробити хорошу акустику під тв самсунг. Або ж краще якось до пк?
спойлер
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

glumak: 27.02.2024 11:09 що з кабелів для цього потрібно докупити?
Кабель 2RCA->3,5мм, типу такого. І перемкнути ліву колонку з output до l-spk.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Kosdnepr: 27.02.2024 11:22 Кабель 2RCA->3,5мм, типу такого. І перемкнути ліву колонку з output до l-spk.
Замовив подібний, дякую. А щодо другого варіанту з кінотеатром, де я хотів би прибрати двд-програвач з ланки можете щось порадити?
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щодо другого варіанту, без ДВД ніяк, бо підсилювач стоїть саме там.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

goldenvirus: 27.02.2024 20:44 Щодо другого варіанту, без ДВД ніяк, бо підсилювач стоїть саме там.
тоді я розумію так...або окремо докупити якийсь підсилювач(на заміну вмонтованому у двд)....або якщо це тупо, то поставити ту "дівідішку" десь в шафу, а від неї кабель якийсь до пк\тв?
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Навіщо в шафу...він же тоненький, трохи товще звичайного ДВД, багато місця не займає...поставте під кришку стола, або тумби, з'єднайте з ТВ через оптику, щоб було мінімум дротів і буде норм.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

goldenvirus: 27.02.2024 21:50 з'єднайте з ТВ через оптику, щоб було мінімум дротів і буде норм.
А як саме такий кабель називається? 🫠
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

glumak: 28.02.2024 22:30
goldenvirus: 27.02.2024 21:50 з'єднайте з ТВ через оптику, щоб було мінімум дротів і буде норм.
А як саме такий кабель називається? 🫠
:facepalm:
https://www.google.com.ua/search?q=%D0% ... s-wiz-serp
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

slv
Member

Повідомлення

На вашому місті, я би оті дві колонки підключив би до тв, а двд до компа ( кабелі таки сами- на компе від звуковой ( 3,5) до двд( 2RCA) Колонки в вас потужни двосмугови, буде якісне звучання. Двд дозволить відтворювати біль-меньш якісний звук+ до него можно підключати ще одне джерело відтворювання
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

slv: 01.03.2024 08:10 На вашому місті, я би оті дві колонки підключив би до тв, а двд до компа ( кабелі таки сами- на компе від звуковой ( 3,5) до двд( 2RCA) Колонки в вас потужни двосмугови, буде якісне звучання. Двд дозволить відтворювати біль-меньш якісний звук+ до него можно підключати ще одне джерело відтворювання
Якщо я вас правильно зрозумів, то ви пропонуєте колонки через 2rca-3,5мм підключити до тв. І так само кінотеатр підключити до пк і це буде більш раціонально?
slv
Member

Повідомлення

glumak: 03.03.2024 07:08
slv: 01.03.2024 08:10 На вашому місті, я би оті дві колонки підключив би до тв, а двд до компа ( кабелі таки сами- на компе від звуковой ( 3,5) до двд( 2RCA) Колонки в вас потужни двосмугови, буде якісне звучання. Двд дозволить відтворювати біль-меньш якісний звук+ до него можно підключати ще одне джерело відтворювання
Якщо я вас правильно зрозумів, то ви пропонуєте колонки через 2rca-3,5мм підключити до тв. І так само кінотеатр підключити до пк і це буде більш раціонально?
Спробуйте- може Вам сподобується
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Коротше кажучи....Колонки F&D підключив до пк - якістю звука задоволений.
А от кінотеатр Samsung HT-DB300 як тільки непідключав до ТВ та ПК - звук зовсім не мій (ехо якесь трішки чи що), не подобається, мабуть, продам щоб не пилився. Дуже далеко йому до цих колонок. Дякую всім ( slv , goldenvirus , Kosdnepr) за поради.
Відповісти