Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Projector: 01.05.2024 18:10Пречудова штука, Sennheiser hd58x зараз через неї слухаю
До речы, туди б щось типу Schiit Magni чудово зайшло. Грала вона в мене з підсилювачем від Creek, варто того. 4К на ОЛХ, то норм ап
Projector
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 01.05.2024 20:57
Projector: 01.05.2024 18:10Пречудова штука, Sennheiser hd58x зараз через неї слухаю
До речы, туди б щось типу Schiit Magni чудово зайшло. Грала вона в мене з підсилювачем від Creek, варто того. 4К на ОЛХ, то норм ап
Не знаю, я не дуже вірю в "магію" підсилення. Основна функція підсилення - дати нормальну потужність і не додати нічгого зайвого, імхо. Так, трохи може змінитися характер звучання, нале це не + і не -, це більше індивідуальні забобони. А потужності вбудовоного підсилення цієї картки з головою вистачає для тих же сенхів. Но то моя думка, не аудіофільська.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 01.05.2024 20:57До речы, туди б щось типу Schiit Magni чудово зайшло.
якщо чесно не бачу жодного сенсу
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Projector: 01.05.2024 21:50я не дуже вірю в "магію" підсилення
Вірити треба у храмі або приймальні реанімації :) тут треба знати, спираючись на свій досвід, ще буває коли можна спиратися на інший, якщо маєш довіру.
Що до цієї Асусі у версії ST, мав досвід використання з Creek OBH21SE та Сенхами HD650. У порівнянні підсилювач у Асусі досить слабкий, у напружені моменти він починає валити усе в кашу, окремі партії інструментів губляться, Асусь значно програє в динаміці. З Кріком ніхто нічого не губить, з усе чітко і на першому і на другому плані, це так, щоб на пальцях пояснити що відбувається. Той Крик не якась вундарвафля, то для свого часу досить не поганий підсилювач і він, на мою думку, вивів звук у наступній клас/рівень. Вважаю, що з Магні буде той же ефект
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Projector: 01.05.2024 21:50 Не знаю, я не дуже вірю в "магію" підсилення.
Справа в тому що на Asus Xonar ST - підсилення немає.

Там стоіть затичка - мікросхема (відбракована) для кабельних мереж.
Вона не краща - вона просто грає....але в порівнянні з підсилювачем А(B) класу вона
зливається легко по звучанню.

По вимірам RMAA - також.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

feson: 02.05.2024 22:52але в порівнянні з підсилювачем А(B) класу вона
зливається легко по звучанню
Мене чим вона на підсиленні кумарила, що нескладну музику начебто грає. От беремо досить просту Jamiroquai - The corner of the earth. Все чудово, але на вступі та на кінцівці, де оркестровка, каша, а я-то знаю як воно на гарних колонках звучить. Не повинно так бути. Вже потім попався пробігаючий повз Musical Fidelity X-Can і все стало на свої місця. Чувак зливав Кріка за пів ціни, забрав, те що треба, все стало на свої місця
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну Musical Fidelity X-Can - це дивна річ.
Каша в них також може бути чималенька - бо перший каскад посилення в них - лампи (які не дуже лінійні та швидкі та ще сиплять гармоніками).
Якийсь вінтаж - з транзисторами та лампами.
В ОУ останнім часом боролися за досягнення швидкості в 20 V/ms та більше а в лампах там....що....
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

feson: 07.05.2024 01:06Ну Musical Fidelity X-Can - це дивна річ.
Так, дивна, каши не було, але він одразу показав яка дупа та дірка для вух у Асусі.
feson: 07.05.2024 01:06а в лампах там....що....
А в лампах музика, саме тому багато крутих гітаристів грає на дорогих лампових комбіках :)
Це вічний безприкметна суперечка, мультібит чи дельна-сигма, а ще є R2R (резистивнї матриці), лампа чи транзистор
Резисторные матрицы являются электрическими цепями из повторяющихся резисторов. Ниже обсуждаются две конфигурации, цепочка последовательных резисторов и матрица R-2R.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0 ... 1%86%D1%8B
Замість мікрух 2 блоки резисторів, по одному на канал. Та як вона тільки грає невідомо? :)

Отаке, але грає збс
Зображення
Quanton
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Доброго дня. Маю Pixel 8 та навушники Takstar Pro 82, і хотів би поцікавитись який перехідник TypeC-mini-jack обрати для прослуховування музики. Взяти перший котрий попадеться на очі по типу Ugreen, чи є якийсь сенс придбати свисток на ALC5686, CX31993 та подібному?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Quanton: 14.05.2024 19:36чи є якийсь сенс придбати свисток на ALC5686, CX31993 та подібному?
є
Quanton
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Hotspur: 14.05.2024 20:46
Quanton: 14.05.2024 19:36чи є якийсь сенс придбати свисток на ALC5686, CX31993 та подібному?
є
Окей, тоді що варто обрати, 5686, 31993 чи доплатити за щось типу CS43131?
Також читав за американський перехідник від епл, але не хочеться замовляти з штатів приблуду за 9 доларів.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Quanton: 14.05.2024 21:23Окей, тоді що варто обрати, 5686, 31993 чи доплатити за щось типу CS43131?
Також читав за американський перехідник від епл, але не хочеться замовляти з штатів приблуду за 9 доларів.
Який буде сумісний з UAPP. На андроїді, без нього "звуку не буде", який свисток не купіть(ну, на старих Лижах буде :gigi: ).
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Quanton: 14.05.2024 19:36 чи є якийсь сенс придбати свисток на ALC5686, CX31993 та подібному?
Взяв якось такий, чисто на тест. От Сенхі 650 реально вже слухати с ним можна, типа фоном досить комфортно. Є сенс у цих свистках. Є круті коштовніші, але то поза запитом. В мене знайомий навіть використовує такий, як цапчик замість набортного звуку.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Quanton: 14.05.2024 21:23Окей, тоді що варто обрати, 5686, 31993 чи доплатити за щось типу CS43131?
Я думаю там без різниці, думаю для повнорозмірів треба той що більше потужності видає, ну і плеєр типу uapp, hiby music або neutron.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Podyrio: 14.05.2024 23:17Я думаю там без різниці, думаю для повнорозмірів треба той що більше потужності видає
Звісно який-нібудь AudioQuest буде ліпше але й так профіт буде, вище писав. Сенхи 650 від Huawei P10 самі зовсім не рухаются, дуже сумно. Dragonfly Black б/в на ОЛХ 1500-2000, то вже зовсім інший рівень, але й ціна. З iBasso не порівнював
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Podyrio: 14.05.2024 23:17Я думаю там без різниці, думаю для повнорозмірів треба той що більше потужності видає, ну і плеєр типу uapp, hiby music або neutron.
Вбудованої Сябри, в профільному динозаврі, з натягом вистачало навіть для 770/250. На Шурах(44ом)/Фокалах(32ом) вона навіть не сказати щоб гірше ПКашної дискретки. В Лижі, звісно, софтова частина доволі круто "прилизана", але заліза власне вистачає повнорозмірам.
Хороший же свисток має бути як мінімум не гірше. Ми ж не планари туди пхати збираємось.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 15.05.2024 01:08Ми ж не планари туди пхати збираємось
Грати не буде, пробував, гучність "як у коридорі" з усіми радощами :)
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Quanton: 14.05.2024 21:23
Окей, тоді що варто обрати, 5686, 31993 чи доплатити за щось типу CS43131?
Також читав за американський перехідник від епл, але не хочеться замовляти з штатів приблуду за 9 доларів.
Брати потрібно свисток або цирус CS43131 або сябру ES9280(1).
Все інше - немає сенсу так як ціна не дуже пригає чкщо не брати вироби фірм А+ типу Аудиоквест..... :-P
yooreey
Junior

Повідомлення

Порадьте звукову карту для HyperX Cloud Alpha. бюджет до 3к грн, бажано с юсб підключенням
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yooreey: 30.05.2024 14:02 Порадьте звукову карту для HyperX Cloud Alpha. бюджет до 3к грн, бажано с юсб підключенням
та ніяка не треба. ЮСБ свисток купіть і все
Відповісти