Можливість працювання одночасно кількох аудіо-пристроїв через один роз'єм

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
1dvdlemon
Junior

Повідомлення

Вітаю. В мене така проблема з'явилась. В мене з аудіо-пристроїв є колонки зовнішні (роз'єм 3,5 minijack), колонки в моніторі і 2 види навушників (з роз'ємом usb та 3,5 jack). В основному я користувався USB навушниками в іграх, з колонок монітора дивився відео та кіно, але коли не вистачало звука вмикав зовнішні колонки edifier. Зараз я купив навушники для онлайн ігор, вони з роз'ємом 3,5 jack, але не подумав про одну проблему. Коли в мене все це підключено, то я вже не можу користуватись навушниками, а потім зняти їх і переключитись двома кліками в треї на колонки edifier, вони не запрацюють поки я не вимкну навушники які підключені через такий же роз'єм. З USB навушниками в цьому плані не було ніяких проблем. Що робити? Постійно лазити до системника і втикати-витикати штекер мені не подобається. :-/
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Ну а вказати які колонки/монітор і т.д. релігія не дозволяє?
Більшіснь нормальних систем Edifier мають S/PDIF оптичний роз'єм, як варіант підєднати колонки на нього, та й звук краще буде. Звісно якщо такий вхід на колонках є.
На моніторах з колонками часто паралельно є ще вихід 3.5, можна задіяти його, але тоді динаміки монітора автоматично вимкнуться.
Як варіант можна взяти Apple type-C DAC, це ультрадешева (всього 9$), але при цьому одна з найкращих звукових карт в бюджеті до 200у.е. і включити через цей DAC колонки, або наушники якщо вони низькоомні. Цей DAC дає гарний звук, але треба враховувати що потягне він тільки 32 Ом наушники, а при підключенні через нього колонок ви скоріш за все втратите трохи максимальної гучності колонок.
Ну і варіант трохи дорожче - creative x1 amp (раніше creative sxfi amp), це така ж type-c мініатюрна приблуда, але вона розкачає будь-які вуха, навіть 250 Ом і навіть з телефона, а по якості звуку не поступиться Creative Sound BlasterX G6.
Ну а далі вже як варіант яку норм звукову...
PS: якщо що у мене без діла Creative Sound BlasterX G5, Creative SXFI amp та Apple type-C DAC валяються, можу продати щось :gigi:
PSPS: є в природі розгалуджувачі 3.5 на 2*3.5, але тоді по перше звук буде йти одночасно на два пристрої, по друге дешева така приблуда може легко вплинути на якість звуку
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

1dvdlemon: 28.01.2024 06:15Вітаю. В мене така проблема з'явилась. В мене з аудіо-пристроїв є колонки зовнішні (роз'єм 3,5 minijack), колонки в моніторі і 2 види навушників (з роз'ємом usb та 3,5 jack). В основному я користувався USB навушниками в іграх, з колонок монітора дивився відео та кіно, але коли не вистачало звука вмикав зовнішні колонки edifier. Зараз я купив навушники для онлайн ігор, вони з роз'ємом 3,5 jack, але не подумав про одну проблему. Коли в мене все це підключено, то я вже не можу користуватись навушниками, а потім зняти їх і переключитись двома кліками в треї на колонки edifier, вони не запрацюють поки я не вимкну навушники які підключені через такий же роз'єм. З USB навушниками в цьому плані не було ніяких проблем. Що робити? Постійно лазити до системника і втикати-витикати штекер мені не подобається. :-/
Як мінімум, у вас має бути ще вихід на материнці для передньої панелі. Зканібалити з якогось корпусу шнурок, або навіть самому подивитись розпіновку і схімічити. :gigi:
Це якщо гроші на окремий ЦАП/карту витрачати не хочеться. :D
1dvdlemon
Junior

Повідомлення

Евгений King: 28.01.2024 06:48 Ну а вказати які колонки/монітор і т.д. релігія не дозволяє?
Більшіснь нормальних систем Edifier мають S/PDIF оптичний роз'єм, як варіант підєднати колонки на нього, та й звук краще буде. Звісно якщо такий вхід на колонках є.
На моніторах з колонками часто паралельно є ще вихід 3.5, можна задіяти його, але тоді динаміки монітора автоматично вимкнуться.
Як варіант можна взяти Apple type-C DAC, це ультрадешева (всього 9$), але при цьому одна з найкращих звукових карт в бюджеті до 200у.е. і включити через цей DAC колонки, або наушники якщо вони низькоомні. Цей DAC дає гарний звук, але треба враховувати що потягне він тільки 32 Ом наушники, а при підключенні через нього колонок ви скоріш за все втратите трохи максимальної гучності колонок.
Ну і варіант трохи дорожче - creative x1 amp (раніше creative sxfi amp), це така ж type-c мініатюрна приблуда, але вона розкачає будь-які вуха, навіть 250 Ом і навіть з телефона, а по якості звуку не поступиться Creative Sound BlasterX G6.
Ну а далі вже як варіант яку норм звукову...
PS: якщо що у мене без діла Creative Sound BlasterX G5, Creative SXFI amp та Apple type-C DAC валяються, можу продати щось :gigi:
PSPS: є в природі розгалуджувачі 3.5 на 2*3.5, але тоді по перше звук буде йти одночасно на два пристрої, по друге дешева така приблуда може легко вплинути на якість звуку
Монітор Benq GW2470HM
Колонки Edifier R18
Ну на рахунок монітора ви були праві, виявилось що там є вихід на 3,5 джек, треба буде провірити.

Я просто думав може є програмне рішення, еквалайзери якійсь, а я про це не знаю. Тому запитав.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Буквально пару месяцев назад столкнулся с тем же, с чем и ты: сидел на ушах юсб и пользовался колонками 3.5. После этого решил взять норм уши с разъемом 3.5 и как бы я не выделывался и не выдумывал - определять их отдельно справа снизу в устройствах так и не получилось(и через реалтеки пробовал, виртуал кабели юзал и т.д. - нифига).
В итоге вернул уши в течении 14 дней и взял себе юсб(в моем случае беспроводные, но там тоже юсб донгл, так что работают как раньше).
Поэтому ответ: если ты не хочешь покупать внешнюю звуковую с отдельными выходами - то вариантов, если у тебя сразу устройства отдельно не определились, особо нету - я выбрал удобство и, скажу тебе, я был очень доволен когда вернулся к привычному использованию без выделонов, и, что-то мне подсказывает, у тебя такое же положение. ;)

P.s. люди выше говорят правильно по поводу разъемов, просто они не знают что это в теории оно должно работать, на практике не работает, их вины в этом нет.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

1dvdlemon: 29.01.2024 10:28
Евгений King: 28.01.2024 06:48 Ну а вказати які колонки/монітор і т.д. релігія не дозволяє?
Більшіснь нормальних систем Edifier мають S/PDIF оптичний роз'єм, як варіант підєднати колонки на нього, та й звук краще буде. Звісно якщо такий вхід на колонках є.
На моніторах з колонками часто паралельно є ще вихід 3.5, можна задіяти його, але тоді динаміки монітора автоматично вимкнуться.
Як варіант можна взяти Apple type-C DAC, це ультрадешева (всього 9$), але при цьому одна з найкращих звукових карт в бюджеті до 200у.е. і включити через цей DAC колонки, або наушники якщо вони низькоомні. Цей DAC дає гарний звук, але треба враховувати що потягне він тільки 32 Ом наушники, а при підключенні через нього колонок ви скоріш за все втратите трохи максимальної гучності колонок.
Ну і варіант трохи дорожче - creative x1 amp (раніше creative sxfi amp), це така ж type-c мініатюрна приблуда, але вона розкачає будь-які вуха, навіть 250 Ом і навіть з телефона, а по якості звуку не поступиться Creative Sound BlasterX G6.
Ну а далі вже як варіант яку норм звукову...
PS: якщо що у мене без діла Creative Sound BlasterX G5, Creative SXFI amp та Apple type-C DAC валяються, можу продати щось :gigi:
PSPS: є в природі розгалуджувачі 3.5 на 2*3.5, але тоді по перше звук буде йти одночасно на два пристрої, по друге дешева така приблуда може легко вплинути на якість звуку
Монітор Benq GW2470HM
Колонки Edifier R18
Ну на рахунок монітора ви були праві, виявилось що там є вихід на 3,5 джек, треба буде провірити.

Я просто думав може є програмне рішення, еквалайзери якійсь, а я про це не знаю. Тому запитав.
Колонки Edifier R18 це не колонки :gigi:
Програмне рішення, хмм я про таке навіть забув давно. Дійсно раніше можна було переназначити роз'єми на задній панелі ЗК. Поставте рекомендований драйвер Реалтек, відкрийте, може получиться переназначити який інший роз'єм на задній панелі, хоча вірогідність що це спрацює мізерна
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Евгений King: 29.01.2024 12:06
1dvdlemon: 29.01.2024 10:28

Монітор Benq GW2470HM
Колонки Edifier R18
Ну на рахунок монітора ви були праві, виявилось що там є вихід на 3,5 джек, треба буде провірити.

Я просто думав може є програмне рішення, еквалайзери якійсь, а я про це не знаю. Тому запитав.
Колонки Edifier R18 це не колонки :gigi:
Програмне рішення, хмм я про таке навіть забув давно. Дійсно раніше можна було переназначити роз'єми на задній панелі ЗК. Поставте рекомендований драйвер Реалтек, відкрийте, може получиться переназначити який інший роз'єм на задній панелі, хоча вірогідність що це спрацює мізерна
К сожалению сейчас старое по реалтек нельзя поставить, сейчас всем рулит реалтек консоль в которой даже приблизительно никаких переназначений нет как раньше.
Відповісти