Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 07.06.2023 21:09Мені чомусь здається, що неважливо чи навушники коштують 200, 400 чи 900 доларів, з усіма будуть якісь отакі проблеми при підключенні до компів. Бо вони все-таки орієнтовані на телефони, айфони.
шукали не те і не тих виробників :rotate: . але для досвіду корисно
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Piter Cantrope: 07.06.2023 21:09mx5 мають тонку дугу, таке враження що вона може легко зламатись.
За якістю матеріалів xm5 набагато дешевші ніж xm4, теж саме у sennheiser momentum 4 у порівнянні з momentum 3. А ви під кожні вуха окремо качали додаток компаньйон на телефон?
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

corban_jum

проводні як писали раніше DT770 або ATH-m50x - реально дуже круті і надійні, 10 років можна не замінювати. Не обов'язково б/в, можна за ці гроші на амазоні купити. Свої навіть брав відновлені з Амазону.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Hotspur
А що брати? Окремо навушники і мікрофон з дротом? В мене на столі і так 2 клави, 2 миші, 2 монітори (3-й на стіні), планшет, ноут 16" і ще всякі хаби і барахло. Мені ще тільки мікрофона дротового бракує. Тому я й шукав виключно бездротові навушники з вбудованим мікрофоном.

Podyrio
Качав, але мені треба не тільки щоб з телефоном, а з компом + телефоном все працювало ідеально.

Stray
В моєї дівчини airpods 2 pro, в таких малих навушниках не може бути такого хорошого мікрофона як в більшому девайсі. Я кожен день її слухаю і якість така собі, особливо коли навколо щось шумить.

Спробував ще навушники JBL Tour свого друга - якість корпусу норм. Але паршивенький мікрофон. Не працюють нормально коли більше ніж один девайс, і навіть з одним працюють криво. Noise cancellation жахливий, він активно додає якийсь шум непотрібний. І він теж негативно відгукується, каже що тач-функції почали працювати через раз вже на 2-й місяць використання.

Також зрозумів, що щоб повністю зрозуміти чи підходять треба мати навушники на день-два і їх потестувати у всіх сценаріях: покататися з ними на ровері, провести дзвінки, потестувати життя батареї і відстань реальні, а не ті що заявлені, потестувати як працюють саме з тим телефоном і компом який є в тебе. Але ніхто тобі не дасть девайс на кілька днів тест-драйву, тому по суті купуєш кота в мішку. Огляди в Інтернеті до одного місця.

Враховуючи які в Інтернеті були хороші відгуки про Sony в порівнянні з конкурентами, і яке це розчарування коли я їх взяв і потестував, то вирішив не купувати нічого і користуватись тим що є: наявною гарнітурою і вбудованим мікрофоном макбука.

Може існують якісь там навушники за 1000$ які реально якісні і працюють ідеально, але віддавати такі гроші за таку дурницю як навушники з мікрофоном - це не для мене :)
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Piter Cantrope
я использую связку fiio btr5 + проводние наушники (можно и без микрофона, в цапе есть встроенный) какие нравятся. Но тут вопрос с работой в виндовсе, блютуз стек мне в ней не нравится.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 09.06.2023 10:52А що брати? Окремо навушники і мікрофон з дротом?
так

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
Piter Cantrope: 09.06.2023 10:52Може існують якісь там навушники за 1000$ які реально якісні і працюють ідеально, але віддавати такі гроші за таку дурницю як навушники з мікрофоном - це не для мене
ти хочеш про гарнітуру для авіа диспетчерів :rotate: . вони завжди були дорогі і проводні :rotate:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Но тут вопрос с работой в виндовсе
Юзаю просто через юсб подключение, все ок.

Відправлено через 34 секунди:
Но что-то акум начал уставать :(
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Piter Cantrope: 07.06.2023 21:09 Провів кілька днів в тестах і пошуках безпровідних навушників з мікрофоном для компа і телефона, це такий pain in the ass...
Деякі мають тільки якісь певні кодеки і звучать жахливо на девайсах де ці кодеки не підтримуються, деякі з телефонами найс а з компом ніяк, інші з мак ос працюють а з віндою ні, ще інші вже з віндою працюють але не з мак ос...
спойлер
1. Пробував sony xm4 і xm5 в магазині. Перше - казали що noise cancellation має бути вау, взагалі цього не відчув. Доволі чітко чув що відбувається навколо, голоси людей і т.д. На моєму ноуті з він 11 обидві пари визначились нормально, а на макбуці зі встановленою 10-ю на буткампі тільки працювали як навушники, мікрофон не працював ніяк. Під макос мікрофон працював. Звук на макос був відчутно кращим ніж у вінді, у вінді якийсь "плоский". Але в макос чомусь не працювали режими noise cancellation і всі інші. Можна тільки підкручувати звук. mx5 мають тонку дугу, таке враження що вона може легко зламатись. Мікрофон в mx4 відчутно гірший ніж в mx5. Дальність відносно невелика в обох. Жодна з двох пар не сподобалась як на свою ціну. Нема проги на вінду/мак, тільки для мобільних девайсів.

2. Bose QC45 - найгірші з тих, що тестував. Паршивий мікрофон, noise cancellation настільки поганий що я чув звук коліс машин за 50м від себе. Transparency mode теж повний шлак. Коли підключені до macos то звучать погано, так наче там бітрейт низький, і як виправити це не ясно. Якість корпусу найнижча з тих пар що я пробував. Також не працював мікрофон при підключені до 10-ки на буткампі макбука. Нема проги на вінду/мак. Якість корпусу невисока.

3. Edifier WH950NB. З цими я провів найбільше часу. Якість на дотик в цих найкраща, набагато солідніші в руці і приємніші на голові ніж вдвічі дорожчі xm5. Але з ними такі пригоди. В них тільки якийсь кодек LDAC, на новому андроїді звучать добре, телефон сам запропонував переключитись на цей кодек, на старому планшеті де цього кодеку нема - погано. На компі теж погано, треба ставити якісь 3rd party проги з цим кодеком, займатись дурницями. А під макос звучать просто жахливо, навіть гірше ніж ті bose, звук як з ноунейм навушників за 10$ з 2005 року. Може це якось можна виправити, але займатись траблшутингом не хочеться, особливо коли ти й так пів години стоїш в відділенні НП і ще нічого не купив. Мікрофон дуже хороший, дуже добре відсіює шуми. Але як і попередні пари при підключенні до 10-ки визначились тільки як навушники, мікрофон не працював... Проги на вінду/мак нема.
Якщо б використовувати для нового андроїд телефона, то ці мені найбільше сподобалися матеріалами корпусу і якістю мікрофона, і звук хороший. З компами нє.

4. Poly Voyager 8200 UC. Ці єдині, які підключились до ноута з 10-ю на буткампі і де працював мікрофон. Може через те що є прога. Але! Звучав мікрофон погано. При підключенні до телефона теж погано. Але з цими навушниками йде USB dongle. Він type-A, а в мене той макбук в якого тільки type-c і треба хаб. Підключив цей донгл до хабу - в навушниках шуми, так наче слухаєш радіо яке хтось глушить... Потім почитав відгуки - люди справді пишуть, що коли користуватись хабом, то чомусь дуже погана якість. Взяв другий ноут, в якому є звичайний type-A - там все працює чудово.
Виходить що коли підлючити до телефона - мікрофон поганий. Коли до компа без донгла - мікрофон поганий. З донглом через хаб - якісь шуми, користуватись неможливо. З донглом в порт type-A працює все чудово, і під віндою і під макос, але це тільки один сценарій.
За якістю і матеріалами кращі за xm5, але гірші ніж Edifier 950
З цікавого - в цих навушників вдвічі більший рейндж ніж у тих всіх інших якщо підключити до телефона, якщо з цим донглом до компа, то відстань взагалі вау, я стояв метрів за 30-40м від будівлі через стіну, і вони ловили. Хоча стандарт bluetooth вказаний 4. Якщо треба тільки для одного десктоп компа, то ці хороші. Але прога на телефон крива, погано переключаються між девайсами.

Мені чомусь здається, що неважливо чи навушники коштують 200, 400 чи 900 доларів, з усіма будуть якісь отакі проблеми при підключенні до компів. Бо вони все-таки орієнтовані на телефони, айфони. Такого щоб ти просто підключився до вайфаю ноута або материнки, і був впевнений що отримуєш 100% якості звуку і мікрофона, і що працюватимусь усі функції як тобі зручно - такого не буде.
спойлер
І загалом, от думаєш що є, наприклад, мобільні телефони, і телефон за 200-400$ доларів тобі і дзвонить, і в Інтернет заходить, і ігри запускає, і має екран де можна дивитись відео, і грає музику, і підключається до мільйона різних пристроїв і встановлює мільйон прог, і все на світі.
А тут навушники, які мають вього-навсього кілька функцій: підключитись до чогось, видавати/записувати звук, переключати пісню, підкручувати звук і якісь там шуми глушити. І то роблять це криво. Але це вже лірика...
а вам обязательно беспроводное подключение ко всему? так-то к ПК/ноуту можно подключаться кабелем, а с телефонами все уши нормально работают в плане софта, надо только смотреть по кодекам. ну и по качеству микрофона.

повторюсь про акг к361: тестировал их с андроидом и ноутом на винде 11 по БТ, везде легко подхватывались без доп. софта, микрофоны работали корректно и качественно, качество звука на приличном уровне как для их цены. их можно подключать кабелем, качество тогда будет получше.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

prosha_evolist
Там не работает микрофон при подключении через провод вроде (используется другой чип). По блютузу работает но блютуз стек режет качество звука. Может я неправильно подключаю.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

l-m: 06.06.2023 15:52
corban_jum: 06.06.2023 12:25 Что можно купить с полноразмерных ушей к компу в пределах 150$+-?
До чого під'єднувати будете їх?
А то можна порекомендувати Hifiman 400se v2 (до 300 доларів найкращі за звуком, що можна зараз взяти, імхо), але без потужного якісного підсилювача вони можуть стати й найгіршими :gigi:
мені тут порадили Creative Sound BlasterX G1. Ось і юзаю
Stray
Member

Повідомлення

Piter Cantrope: 09.06.2023 10:52 Stray
В моєї дівчини airpods 2 pro, в таких малих навушниках не може бути такого хорошого мікрофона як в більшому девайсі. Я кожен день її слухаю і якість така собі, особливо коли навколо щось шумить.
щось мені здається що ви собі самі придумали проблему - ви в когось на колі чули звук мікрофона який би вас влаштував? :gigi:

якщо відповідь так - беріть те саме, якщо відповідь ні - не знаю навіщо вам студійна якість звуку з мікрофона?

*якщо таки треба якість - окремий мікрофон (у кожного другого мамкіного стрімера вже такий є) вирішить ваше питання на порядок краще будь-якого all-in-one рішення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 09.06.2023 12:54*якщо таки треба якість - окремий мікрофон (у кожного другого мамкіного стрімера вже такий є) вирішить ваше питання на порядок краще будь-якого all-in-one рішення
я давно це кажу. людина не чує взагалі
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

krivonos-kolya: 09.06.2023 10:59использую связку fiio btr5 + проводние наушники (можно и без микрофона, в цапе есть встроенный) какие нравятся. Но тут вопрос с работой в виндовсе, блютуз стек мне в ней не нравится.
Був у мене btr7, мікрофон там і справді непоганий яле це як більше міні плеєр, сеодно прийдеться підносити його до рота.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Podyrio
Как по мне у этих бтров применение как портативный источник для получения более менее нормального усиления на наушниках которым не хватает встроенной карты, микрофон там более как дополнительная опция.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

krivonos-kolya: 10.06.2023 14:12более менее нормального усиления на
Не знаю як бтр5 але бтр7 доволі потужний, ті ж самі beyerdynamc dt770 250 ohm з ним грають дуже непогано ще й запас по гучності є.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Podyrio
У Бтр7 всего в 2 раза больше, выходной мощности, времени автономной работы, размера, цены.
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

krivonos-kolya
батарея в полтора раза больше практически, а вот по мощности по балансному подключению я бы поспорил. 240мВт против 320мВт. не сильно то он и мощнее. а имея БТР5 могу смело говорить что большой разницы не ощутил. тяжелую изодинамику раскачивает нормально. вот времени автономной работы не хватает, это точно. на полной громкости ТДС15 раскачивает полтора часа - это его потолок. ну и греется аки маленький кипятильник.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

anti4hiter
Ну я его брал под телефон (разьем подглючивать начал. Я про выход 3.5 смотрел там вроде 80 против 160. Балансный там на треть мощнее как Вы и говорили. Ну а про время автономности, мое мнение, что он под лёгкие наушники для портатива, и тяжёлые если слушать как стационар. Как бы все в одном.
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

krivonos-kolya
я его тоже брал под телефон на замену старому E17 alpen чтобы уйти от кабеля в беспровод. даже полноразмерники он раскачивает достойно, в целом мне этот маленький свисток заменил старый усилитель для наушников, блютуз адаптер в машину, звуковую на рабочем компе. так что в целом что бтр5 что бтр7 хороши и достойны.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Я послухався ради тут і придбав оголовье и амбюшури для Cloud Core.
Варто було поивитись що треба буде паяльник) Гроші на вітер) Треба було нові брати)
Відповісти