Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Stray
Member

Повідомлення

Hotspur
ага, і перерви сидіння перед монітором треба робити (щоб гемороя не було) - ми ж тут наче всі зі здравим глуздом, чи як? :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.06.2023 21:22ага, і перерви сидіння перед монітором треба робити (щоб гемороя не було) - ми ж тут наче всі зі здравим глуздом, чи як?
геморроя не буде, а от слух посадити можна дуже швидко
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Hotspur: 04.06.2023 21:24 геморроя не буде, а от слух посадити можна дуже швидко
не факт. все індивідуально. чисто для себе я вирішив взагалі не користуватися внутрішньоканальними навушниками, бо вже мав через них деякі проблеми, та й банально не люблю, коли щось у вухах знаходиться. проблеми з ними дві основні - гігієна та мікроклімат у закупореному каналі.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 04.06.2023 21:08
Stray: 04.06.2023 20:48ну, давай поговоримо про це - в чому на вашу думку може бути проблема?
жодні затички не можна носити більше 2 годин підряд. чому - сходи до лікаря все розкажуть
10 років з затичками - слух не сів. Але хтось міг і від накладних встратити слух.
Stray
Member

Повідомлення

Hotspur: 04.06.2023 21:24 геморроя не буде
ну да, ну да :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 04.06.2023 21:3610 років з затичками - слух не сів. Але хтось міг і від накладних встратити слух.
давно обстеження робив ? який відсоток слуху ?
Stray
Member

Повідомлення

Hotspur: 05.06.2023 11:03
tablestikus: 04.06.2023 21:3610 років з затичками - слух не сів. Але хтось міг і від накладних встратити слух.
давно обстеження робив ? який відсоток слуху ?
ну, тоді я пару моментів від мене:
1) рівень гучності може сильно вплинути на гостроту слуха - і у навушниках закритого типу/внутриканальних цьому самому звуку немає куди розсіятися, порівняно з відкритими - тож звісно, що для здоровʼя не треба викручувати гучність і робити перерви
2) не переварював внутриканальні навушники аж до релізу aipods pro з їхнім режимом проникності, що (мені особисто) банально менше давить на вухо (може на сприйняття звукової ізоляції? :-/ )
3) те що навушників двоє дозволяє мені давати перепочину вухам - і від пріння вушного каналу і від самої фізичної наявності навушника у вусі
4) буває доводиться сидіти на колах по 4 години, той я пробував різні гарнітури

*а про шкоду від постійного сидіння на стульчику я б вам таки радив почитати :gigi:
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Есть и модели внутриканальных с сеткой, что как раз препятствует образованию давления.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 05.06.2023 11:03
tablestikus: 04.06.2023 21:3610 років з затичками - слух не сів. Але хтось міг і від накладних встратити слух.
давно обстеження робив ? який відсоток слуху ?
Ну жалоб на слух нема, як все чув так і чую. В чому проблема?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 05.06.2023 16:03 В чому проблема?
сходи хай подивляться. це на око не робиться :rotate:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 05.06.2023 21:40
tablestikus: 05.06.2023 16:03 В чому проблема?
сходи хай подивляться. це на око не робиться :rotate:
Так що йти якщо проблем нема?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 05.06.2023 22:17Так що йти якщо проблем нема?
раніше всі були здорові і помирали в 35 років. зараз всі хворі і помирають в 80
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Что можно купить с полноразмерных ушей к компу в пределах 150$+-?
Мои HyperX рассыпаются (обшивка оголовья) и просто разводят грязь(
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

corban_jum: 06.06.2023 12:25Что можно купить с полноразмерных ушей к компу в пределах 150$+-?
Sennheiser hd405
Akg k361
Anker q35
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

corban_jum
К ним оголовье и амбушюры продаются, поменять их не проблема. Если захотите заморачиваться конечно.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Podyrio: 06.06.2023 12:39
corban_jum: 06.06.2023 12:25Что можно купить с полноразмерных ушей к компу в пределах 150$+-?
Sennheiser hd405
Akg k361
Anker q35
мне б проводные

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
krivonos-kolya: 06.06.2023 13:56 corban_jum
К ним оголовье и амбушюры продаются, поменять их не проблема. Если захотите заморачиваться конечно.
это треба бути не рукожопом)
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

corban_jum: 06.06.2023 14:33 мне б проводные
akg k361 могут так, у них есть разъем. кстати, очень их советую, хороший звук и удобная посадка.
l-m
Member

Повідомлення

corban_jum: 06.06.2023 12:25 Что можно купить с полноразмерных ушей к компу в пределах 150$+-?
До чого під'єднувати будете їх?
А то можна порекомендувати Hifiman 400se v2 (до 300 доларів найкращі за звуком, що можна зараз взяти, імхо), але без потужного якісного підсилювача вони можуть стати й найгіршими :gigi:
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

corban_jum: 06.06.2023 14:33мне б проводные
Beyerdymaic dt770 , правда б/у у гарному стані знайти можна, ці навушники невбиваємі.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Провів кілька днів в тестах і пошуках безпровідних навушників з мікрофоном для компа і телефона, це такий pain in the ass...
Деякі мають тільки якісь певні кодеки і звучать жахливо на девайсах де ці кодеки не підтримуються, деякі з телефонами найс а з компом ніяк, інші з мак ос працюють а з віндою ні, ще інші вже з віндою працюють але не з мак ос...

1. Пробував sony xm4 і xm5 в магазині. Перше - казали що noise cancellation має бути вау, взагалі цього не відчув. Доволі чітко чув що відбувається навколо, голоси людей і т.д. На моєму ноуті з він 11 обидві пари визначились нормально, а на макбуці зі встановленою 10-ю на буткампі тільки працювали як навушники, мікрофон не працював ніяк. Під макос мікрофон працював. Звук на макос був відчутно кращим ніж у вінді, у вінді якийсь "плоский". Але в макос чомусь не працювали режими noise cancellation і всі інші. Можна тільки підкручувати звук. mx5 мають тонку дугу, таке враження що вона може легко зламатись. Мікрофон в mx4 відчутно гірший ніж в mx5. Дальність відносно невелика в обох. Жодна з двох пар не сподобалась як на свою ціну. Нема проги на вінду/мак, тільки для мобільних девайсів.

2. Bose QC45 - найгірші з тих, що тестував. Паршивий мікрофон, noise cancellation настільки поганий що я чув звук коліс машин за 50м від себе. Transparency mode теж повний шлак. Коли підключені до macos то звучать погано, так наче там бітрейт низький, і як виправити це не ясно. Якість корпусу найнижча з тих пар що я пробував. Також не працював мікрофон при підключені до 10-ки на буткампі макбука. Нема проги на вінду/мак. Якість корпусу невисока.

3. Edifier WH950NB. З цими я провів найбільше часу. Якість на дотик в цих найкраща, набагато солідніші в руці і приємніші на голові ніж вдвічі дорожчі xm5. Але з ними такі пригоди. В них тільки якийсь кодек LDAC, на новому андроїді звучать добре, телефон сам запропонував переключитись на цей кодек, на старому планшеті де цього кодеку нема - погано. На компі теж погано, треба ставити якісь 3rd party проги з цим кодеком, займатись дурницями. А під макос звучать просто жахливо, навіть гірше ніж ті bose, звук як з ноунейм навушників за 10$ з 2005 року. Може це якось можна виправити, але займатись траблшутингом не хочеться, особливо коли ти й так пів години стоїш в відділенні НП і ще нічого не купив. Мікрофон дуже хороший, дуже добре відсіює шуми. Але як і попередні пари при підключенні до 10-ки визначились тільки як навушники, мікрофон не працював... Проги на вінду/мак нема.
Якщо б використовувати для нового андроїд телефона, то ці мені найбільше сподобалися матеріалами корпусу і якістю мікрофона, і звук хороший. З компами нє.

4. Poly Voyager 8200 UC. Ці єдині, які підключились до ноута з 10-ю на буткампі і де працював мікрофон. Може через те що є прога. Але! Звучав мікрофон погано. При підключенні до телефона теж погано. Але з цими навушниками йде USB dongle. Він type-A, а в мене той макбук в якого тільки type-c і треба хаб. Підключив цей донгл до хабу - в навушниках шуми, так наче слухаєш радіо яке хтось глушить... Потім почитав відгуки - люди справді пишуть, що коли користуватись хабом, то чомусь дуже погана якість. Взяв другий ноут, в якому є звичайний type-A - там все працює чудово.
Виходить що коли підлючити до телефона - мікрофон поганий. Коли до компа без донгла - мікрофон поганий. З донглом через хаб - якісь шуми, користуватись неможливо. З донглом в порт type-A працює все чудово, і під віндою і під макос, але це тільки один сценарій.
За якістю і матеріалами кращі за xm5, але гірші ніж Edifier 950
З цікавого - в цих навушників вдвічі більший рейндж ніж у тих всіх інших якщо підключити до телефона, якщо з цим донглом до компа, то відстань взагалі вау, я стояв метрів за 30-40м від будівлі через стіну, і вони ловили. Хоча стандарт bluetooth вказаний 4. Якщо треба тільки для одного десктоп компа, то ці хороші. Але прога на телефон крива, погано переключаються між девайсами.

Мені чомусь здається, що неважливо чи навушники коштують 200, 400 чи 900 доларів, з усіма будуть якісь отакі проблеми при підключенні до компів. Бо вони все-таки орієнтовані на телефони, айфони. Такого щоб ти просто підключився до вайфаю ноута або материнки, і був впевнений що отримуєш 100% якості звуку і мікрофона, і що працюватимусь усі функції як тобі зручно - такого не буде.
спойлер
І загалом, от думаєш що є, наприклад, мобільні телефони, і телефон за 200-400$ доларів тобі і дзвонить, і в Інтернет заходить, і ігри запускає, і має екран де можна дивитись відео, і грає музику, і підключається до мільйона різних пристроїв і встановлює мільйон прог, і все на світі.
А тут навушники, які мають вього-навсього кілька функцій: підключитись до чогось, видавати/записувати звук, переключати пісню, підкручувати звук і якісь там шуми глушити. І то роблять це криво. Але це вже лірика...
Відповісти