Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

SilberV: 26.03.2023 01:39
Cirax: 20.03.2023 17:40 Взял себе technics eah-a800, звучат достойно, лучшие из всего домашнего зоопарка. Зато внешний вид откровенно дешманский, ну никак на 300 баксов не тянет.
Юзал перед ними Creative Zen Hybrid, активный шумодав отличается ну прям кардинально.
О, я их брал, но вернул. У них шумодав очень странно работает. Если идти или относительно резко крутануть головой, будет очень странный звук в наушниках :) Короче, когда прилегание к голове меняется, шумодав глючит.
Может с тех пор уже поправили прошивкой, но это была жесть.
Нет, ничего не поправили, так и есть. Вроде щёлканье. В моём режиме использования оно не мешает.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

_NIK_: 25.03.2023 22:17 Всім привіт! Порекомендуйте будь ласка повно розмірні навушники до 3000 грн до шутерів та і музику послухати... купляв HATOR Hypergang EVO та повернув бо не сподобалися.
https://hotline.ua/av-naushniki-garnitury/jvc-ha-rx900/
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

что посоветуете до 1,5к? Можно и провод, можно и нет. Прочитал пару страниц назад и из рекомендаций вижу только Jade Audio EA1, но ЛОХе есть за 1100-1250грн новіе. Сейчас хожу с airdots-ами, качество фуфло и я єто слішу, но на улице или в транспорте , среди шума, их качество терпимое.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

zmax: 26.03.2023 19:43что посоветуете до 1,5к? Можно и провод, можно и нет.
Именно среди затычек? Или накладные пойдут? Если накладные, то Nokia Wireless Headphones WHP-101
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Dremjke
Да, затычки для улицы нужны.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

aaleksandrenko: 24.02.2023 21:45 Глянув, що Audeze випустила модель Maxwell, оновлену версію магнітопланарів Пенроуз, Мобіус
Анонс був ще в кінці минулого року, але починають відправляти тільки зараз

Непогано виглядаюсь, автономність 80 годин :eek:
Пишуть що якість корпусу покращили. Надуюсь що так і є. А то на Пенроуз і Мобіус за пару місяців були в мене тріщини на дужках :laugh:
Звук на них класний був.
Все таки вирішив замовити) Вже другий повноцінний день користуюсь.
Вибирав собі по критеріям - звук, закритий тип, безпровід, хороша автономність, хороший мікро.

По звуку питань нема, він дуже якісний та детальний. Не треба ніякий цап чи підсилювач, все вже є в самих навушниках.
На попередній моделі зустрічав невеликий шелест коли навушники включені на паузі. Тут повна тиша.

За два дні посадив 15% (слухав десь по пів дня). Минула модель би вже просилась на зарядку. Заряджати раз в день для мене проблема. Буває забудеш поставити і воно тобі говорить постійно "заряди мене". А тут максимум раз в неділю буду заряджати максимум, те що треба.

Мікрофон якісний, ще не тестував повноцінно активний шумодав мікрофону правда, це тут нова фіча. Але в обзорі бачив що відсікає шуми непогано. Є функція як на попередніх моделях, коли ти чуєш свій голос при спілкуванні.

Збірка виглядає якісно. Дужки які тріскались в попередніх моделях нарешті металічні. Дизайн строгий. Бо чесно сині чи зелені пенроуз виглядали не солідно на свої гроші, тільки мобіуси були чорні.

Свисток 2.4Ггц тепер тайп сі, а не юсб. Для мене це плюс. Можна й в телефон засунути (хоча блютуз також є). Також він наполовину менший чим на попередній моделі.

Поки відчувається сирість програми audeze hq на пк. Не вдалось оновити навушники, пише помилку. Читав на реддіт що виробник знає та виправляє. Але в програмі мінімум налаштувань і вона не дуже потрібна, крім оновити прошивку :laugh:

Загалом нова версія прокачана по всім фронтам в порівнянні з попередником. Ціна 300 дол недешево, але слід врахувати що не треба витрачатись на нормальну звуковуху. Пенроузи, мобіуси навіть з їх болячками вживані коштують нормальних грошей. Тому думаю ці з часом також не дуже подешевшають.
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

aaleksandrenko
Даже не знаю, для стационарного компа Я вообще любые девайсы по беспроводу обхожу стороной, дело даже не в инпут-лаге, а в том что такие устройства имеют кучу компромисов в своём исполнении, тем-более за такую цену.
Лично я для беспровода взял edifier stax s3 - они компактнее и с кейсом для путешествий, меньше весят, драйверы от тех же Audeze, время автономности и кодеки схожи + есть тканевые прохладные амбушуры (лично Я кожу и кож. зам. не перевариваю - особенно летом). Микрофон с шумоподавлением само-собой у них тоже есть, причём реализован он без уродования конструкции. Тайп-си. Им бы ещё нормальную конструкцию поворота чашек - без скрипа, цены бы им не было.

В целом планары до 500 баксов слушать уже можно, они на голову выше динамических вариантов скажем от той же Сони, но восторга и вау эффекта по звучанию такие модели лично у меня не вызывают.
P.s. конструкция дужек у Maxwell действительно зачёт, но ведь это стационарный вариант исполенения конструкции, более надёжный и тихий, но и более громоздкий. Люди действительно берут беспровод для основного рабочего места? На вкус и цвет как говорится. В обзорах не зря делают акцент на использование этих ушей вместе с консолями, в таком варианте функционал и конструкция действительно кажутся уместными.
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Привіт.
Є власнити такого чуда - Наушники TWS Anker Soundcore Life P2 Black ?
Як вони для прослуховування музики/роликів Youtube ? Мікрофон не самий гірший в порівнянні з QCY ?
Дякую. :beer:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Bryt: 03.04.2023 09:02 aaleksandrenko
Даже не знаю, для стационарного компа Я вообще любые девайсы по беспроводу обхожу стороной, дело даже не в инпут-лаге, а в том что такие устройства имеют кучу компромисов в своём исполнении, тем-более за такую цену.
Лично я для беспровода взял edifier stax s3 - они компактнее и с кейсом для путешествий, меньше весят, драйверы от тех же Audeze, время автономности и кодеки схожи + есть тканевые прохладные амбушуры (лично Я кожу и кож. зам. не перевариваю - особенно летом). Микрофон с шумоподавлением само-собой у них тоже есть, причём реализован он без уродования конструкции. Тайп-си. Им бы ещё нормальную конструкцию поворота чашек - без скрипа, цены бы им не было.

В целом планары до 500 баксов слушать уже можно, они на голову выше динамических вариантов скажем от той же Сони, но восторга и вау эффекта по звучанию такие модели лично у меня не вызывают.
P.s. конструкция дужек у Maxwell действительно зачёт, но ведь это стационарный вариант исполенения конструкции, более надёжный и тихий, но и более громоздкий. Люди действительно берут беспровод для основного рабочего места? На вкус и цвет как говорится. В обзорах не зря делают акцент на использование этих ушей вместе с консолями, в таком варианте функционал и конструкция действительно кажутся уместными.
Цікава модель, не знав про них. Схожі на Соні wh серії в які засунули магнітопланари Audeze :)

Такі Соні в мене були, складаються але для мене вони все одно габаритні шоб таскати з собою. Тому для вулиці звичайні твс навушники. Вдома ці.

По свистку імпут лагу немає + були мобіуси які по блютуз з віндою не завжди корректно працювали. Тому тільки 2.4 ГГц канал однозначно для пк. Якщо говорити про безпровід.

Отправлено спустя 13 минут 26 секунд:
iwojima: 03.04.2023 13:41 Привіт.
Є власнити такого чуда - Наушники TWS Anker Soundcore Life P2 Black ?
Як вони для прослуховування музики/роликів Youtube ? Мікрофон не самий гірший в порівнянні з QCY ?
Дякую. :beer:
Хороші навушники по звуку. Мікрофони для такої ціни норм.
У декого буває відчуття вакууму коли одягаєш. В мене таке було. Знайшов у відгуках лайфхак - вирізаєш з чайного пакетика бумагу і надягаєш між амюшурою і навушником. Проблему вирішувало, вуші не закладало :D
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

aaleksandrenko: 03.04.2023 17:46Хороші навушники по звуку. Мікрофони для такої ціни норм.
Якраз думав щось прикупити за 1000 -1500 грн.
Чи може підкажете якісь кращі варіанти ? :beer:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

iwojima: 03.04.2023 17:49
aaleksandrenko: 03.04.2023 17:46Хороші навушники по звуку. Мікрофони для такої ціни норм.
Якраз думав щось прикупити за 1000 -1500 грн.
Чи може підкажете якісь кращі варіанти ? :beer:
Я на жаль не підкажу. Десь рік ними не цікавився. Але клепають нові моделі дуже швидко.
Ці анкери привозив то знаю трохи їх.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шо порадите в діапазоні 10-30 тис. грн. з мікрофоном? Задачі: споживання контенту в нічний час (ютуб+музика+фільми, не FLAC), командні ігри (для них потрібен мікрофон). Зараз безпровідні Razer Barracuda, звук так собі...
Безпровідні чи провідні не дуже суттєво, але якщо провідні - не хочеться морочитись ще й зі звуковими картами, підсилювачами і т.д., підключатиму до вбудованої в мамку. Обов'язково закритого типу
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

IrosLAV: 03.04.2023 19:41 Шо порадите в діапазоні 10-30 тис. грн. з мікрофоном? Задачі: споживання контенту в нічний час (ютуб+музика+фільми, не FLAC), командні ігри (для них потрібен мікрофон). Зараз безпровідні Razer Barracuda, звук так собі...
Безпровідні чи провідні не дуже суттєво, але якщо провідні - не хочеться морочитись ще й зі звуковими картами, підсилювачами і т.д., підключатиму до вбудованої в мамку. Обов'язково закритого типу
Окремо гарні навушники + окремо гарний мікрофон.
Але якщо підключати в звукову в материнку - толку від 10-30к не буде ніякого. Можна любі геймерські до 100 баксів купити і забити.

Отправлено спустя 13 минут 19 секунд:
Але якщо все ж хочеться - ну то беріть такі
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... er-718602/
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 03.04.2023 20:37 Але якщо підключати в звукову в материнку - толку від 10-30к не буде ніякого.
Значить звужуємо вибір тільки до безпровідних.
tablestikus: 03.04.2023 20:37 Отправлено спустя 13 минут 19 секунд:[/off]
Але якщо все ж хочеться - ну то беріть такі
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... er-718602/
Безпровідно вони тільки по Bluetooth працюють ніби? Кажуть, краще по 2.4ггц працює.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IrosLAV: 03.04.2023 21:29Значить звужуємо вибір тільки до безпровідних.
купити звукову карту. Баердінамікс 880 Про і мікрофон за 100 доларів. решту витратити на ще щось :rotate:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

IrosLAV: 03.04.2023 21:29
tablestikus: 03.04.2023 20:37 Але якщо підключати в звукову в материнку - толку від 10-30к не буде ніякого.
Значить звужуємо вибір тільки до безпровідних.
tablestikus: 03.04.2023 20:37 Отправлено спустя 13 минут 19 секунд:[/off]
Але якщо все ж хочеться - ну то беріть такі
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... er-718602/
Безпровідно вони тільки по Bluetooth працюють ніби? Кажуть, краще по 2.4ггц працює.
їх можна використовувати як провідні
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

IrosLAV: 03.04.2023 21:29
tablestikus: 03.04.2023 20:37 Але якщо підключати в звукову в материнку - толку від 10-30к не буде ніякого.
Значить звужуємо вибір тільки до безпровідних.
tablestikus: 03.04.2023 20:37 Отправлено спустя 13 минут 19 секунд:[/off]
Але якщо все ж хочеться - ну то беріть такі
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... er-718602/
Безпровідно вони тільки по Bluetooth працюють ніби? Кажуть, краще по 2.4ггц працює.
Для пк та ігор тільки радіоканал, не блютуз.

З того що є в нас це SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless. Але там все одно виносний цап + там зберігається та заряджається другий акб.
Або привезти ті що я вище розписав. Цап вже всередині. Треба всунути тільки свисток в пк і буде магія
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 03.04.2023 22:08З того що є в нас це SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless.
дурня за великі гроші
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Hotspur: 03.04.2023 22:13
aaleksandrenko: 03.04.2023 22:08З того що є в нас це SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless.
дурня за великі гроші
як говориться - критикуєш, пропонуй :)
Ще є круте за великі гроші?

Відгуки про steelseries на тому ж Амазон переважно хороші.
Та й на rtings цей бренд має багато моделей в топі серед безпроводу https://www.rtings.com/headphones/revie ... age/gaming
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

iwojima: 03.04.2023 17:49 Якраз думав щось прикупити за 1000 -1500 грн.
Можна розглянути Soundpeats TrueAir 2+.
Вже півтора року користуюсь, брав як гарнітуру більше, але звучання також досить добре.
Відповісти