Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Podyrio: 02.02.2023 23:02У цьому ціновому діапазоні все буде плюс мінус однакове
ну давай тоді до 100-150 доларів :shuffle:
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Hotspur: 02.02.2023 23:09
Podyrio: 02.02.2023 23:02У цьому ціновому діапазоні все буде плюс мінус однакове
ну давай тоді до 100-150 доларів :shuffle:
murzik:
Я би брав на подарунок, щось від marshall, jbl, sony - від фірм, які більш-менш щось на рівні роблять. В той час як китаєць може мати такі нюанси(які я вказав вище)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vitalio: 02.02.2023 23:13 щось від marshall, jbl, sony - від фірм, які більш-менш щось на рівні роблять.
це не ті фірми :rotate:
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Hotspur: 02.02.2023 23:27
Vitalio: 02.02.2023 23:13 щось від marshall, jbl, sony - від фірм, які більш-менш щось на рівні роблять.
це не ті фірми :rotate:
Ага, філософське питання в аудіофілії :
Або гівно завернуте в обгортку, або річ завернута в гівно ... :lol:
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vitalio: 02.02.2023 23:13
Hotspur: 02.02.2023 23:09 ну давай тоді до 100-150 доларів :shuffle:
murzik:
Я би брав на подарунок, щось від marshall, jbl, sony - від фірм, які більш-менш щось на рівні роблять. В той час як китаєць може мати такі нюанси(які я вказав вище)
жбл - ширпотреб. маршалл до 500 дол тоже ширпотреб с завышенным ценником за шильдик. сони до 300 дол тоже ширпотреб с завышенной ценой.
акг норм из ширпотреба
фиио, ноуледж зенит, аудио техника, бейердинамикс - норм решения из недорогих

у меня были kz as12 - очень прикольное звучание, но сам форм-фактор не зашел - мне некомфортно в таких
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Hotspur: 02.02.2023 23:09ну давай тоді до 100-150 доларів
За 100-150 баксів вибору дуже багато особливо на алі там загубитися можна, із того що є по місту то fiio fd3, fh3, tin hifi t2 evo, ibasso it 00, it01x.
Vitalio: 02.02.2023 23:13Я би брав на подарунок, щось від marshall, jbl, sony - від фірм, які більш-менш щось на рівні роблять. В той час як китаєць
Ну якщо ці фірми роблять щось більш менш пристойне то воно коштує набагато більше ніж 100 доларів, да і в основному усе бездротове.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Podyrio: 03.02.2023 17:00із того що є по місту то fiio fd3, fh3, tin hifi t2 evo, ibasso it 00, it01x.
дякую :super:
Kravan
Member

Повідомлення

Подскажите хорошую систему для игр в районе до 150 долларов.

Спасибо!)
murzik
Member

Повідомлення

короче треба купувати, що подобається по картинці-ціні, а не форуми читати, бо так і не купив я нічого :facepalm: а у людини днюха 27 лютого
хоча особисто я брав би бездротові повнорозмірні типу таких https://rozetka.com.ua/ua/nokia-8p00000 ... /comments/
але здається у нього не має смартфона :idea: анти-смартфонщик, 3.5 роз'єм треба
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Kravan: 04.02.2023 18:41 Подскажите хорошую систему для игр в районе до 150 долларов.

Спасибо!)
:eek: Систему навушників?
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

murzik: 04.02.2023 22:18 короче треба купувати, що подобається по картинці-ціні, а не форуми читати, бо так і не купив я нічого :facepalm: а у людини днюха 27 лютого
хоча особисто я брав би бездротові повнорозмірні типу таких https://rozetka.com.ua/ua/nokia-8p00000 ... /comments/
але здається у нього не має смартфона :idea: анти-смартфонщик, 3.5 роз'єм треба
По-факту говориш. Бо люди в реальному житті не оцінюють по графікам, глибоким тестуванням девайса, перелопачуванням форумів і тд, а набагато простіше - знаєш відомі фірми, відсортував те що більш купується та ходове, прочитив що багато хвалебних відгуків - купив.

Бо є досить чітка межа між простою людиною та форумним гуру, який перемацав, перетестив, перекрутив 1млрд девайсів иа може впевнено братись за наступний девайс.

Кароче все впирається в суб'єкта, що отримує подарунок. :beer:
ps: можна читати відгуки на амазоні, але найближче до снг ринку є відгуки на днс(кацапський сайт), як це не соромно признавати, але там досить близький ринок техніки до нашого, але відгуків набагато більше, щоб сформулювати певну картину про девайс (можеш навіть там знайти, що найбільш популярне(відсортувавши/відфільтрувавши) та відповідно у нас по магазинам знайти
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur: 02.02.2023 22:54
Podyrio: 02.02.2023 22:49На алі вибір більше ніж у нас. Із того що є по наявності в Україні можу порекомендувати Fiio jd3. Також непоганий вибір буде 7hz salnotes zero але на алі
питання, а що більш менш краще за Jade Audio EA1 або сильно краще :shuffle:
брати такі?
https://www.amazon.com/JadeAudio-Earpho ... ics&sr=1-1
з доставкою в 7 уе вийде 1200 грн

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
Vitalio
та я ж навіть не собі купую. не люблю таке .. краще грошима від-даруватись, але людина живе в тихому селі, і не має де приміряти хоч якісь дорожче 300 грн (а навіщо йому дорожче? працюють? ну і норм, 3-4 пари береш :up: )
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

murzik: 05.02.2023 21:58брати такі?
https://www.amazon.com/JadeAudio-Earpho ... ics&sr=1-1
з доставкою в 7 уе вийде 1200 грн
Бери! по суті це тіж самі fiio fd1 але з іншим тюнінгом і дешевше.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 05.02.2023 21:58брати такі?
https://www.amazon.com/JadeAudio-Earpho ... ics&sr=1-1
з доставкою в 7 уе вийде 1200 грн
Я такі колись на аліку брав, ну послухав і продав, ну таке, просто не піщать як дуже дешеві, а так дуже басисті. Особисто я не бачу сенсу купувати щось дешевше за 50 доларів, вони всі однакові будуть, от десь 50-100 буде значно краще і якість звуку і якість виробництва.
Наприклад FiiO FH3

Відправлено через 12 хвилин 6 секунд:
Нещодавно спробував meze noir 99 чи якось так, дуже сподобалися, навіть з телефону нормально грають і дуже комфорні.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 05.02.2023 21:58з доставкою в 7 уе вийде 1200 грн
бери

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
j3s0n: 05.02.2023 22:54Я такі колись на аліку брав, ну послухав і продав, ну таке, просто не піщать як дуже дешеві, а так дуже басисті. Особисто я не бачу сенсу купувати щось дешевше за 50 доларів, вони всі однакові будуть, от десь 50-100 буде значно краще і якість звуку і якість виробництва.
Наприклад FiiO FH3
в мене є Jade Audio EA1. дуже гарна штука.
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
а вони не відсьогуються під час використання? чи там фіксатори є?
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

murzik: 06.02.2023 08:46а вони не відсьогуються під час використання? чи там фіксатори є?
2pin конектор доволі популярний, так що не переживай відстьогуватися не будуть.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 06.02.2023 08:46 Hotspur
а вони не відсьогуються під час використання? чи там фіксатори є?
ні. провод можна поміняти якщо порветься
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur: 06.02.2023 11:18
murzik: 06.02.2023 08:46 Hotspur
а вони не відсьогуються під час використання? чи там фіксатори є?
ні. провод можна поміняти якщо порветься
не можу знайти змінного шнурка в продажу
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

murzik: 06.02.2023 21:13не можу знайти змінного шнурка в продажу
Но olx або аліекспрес набираєте "2pin кабель для навушників" і обираєте. Той же trn t2 доволі непоганий недорогий кабель.
Відповісти