Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

kawalot
Фіг його знає як воно по звуку, потужне точно а по звуку думаю таке ж лайно як і ці дві попередні. Акустика дорога річ, я би брав б у на олх і обов язково слухав, бажано в себе в кімнаті- це половина звучання акустики :super:
Придивіться до б у пасива він розірве це китайське кіношне лайно :gigi:
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Alex+
Ну, читав відгуки на молодші моделі, то люди на якість звуку не жалілись, багато навіть хвалять. Зате жалілись на електронну начинку. То пульт працює через дупу, що замість зменшення гучності він її збільшує, то проблеми з блютус, то радіоприймач погано працює. Це, до речі, мене і насторожує, що за відносно невеликі гроші якось занадто багато туди напхали начинки.

Відправлено через 7 хвилин 51 секунду:
Filabatya
Чесно, якби мені просто не було лінь і було де і чим, то я б і сам напевно колонки би змайстрував. Навіть десь в мене совдепівська література була з гарними поясненнями та розрахунками про акустику. Але це ж треба дупу від дивану відривати, а ще купу матеріалів та інструментів і, головне, мати руки з правильного місця.
Alex+
Member

Повідомлення

kawalot: 06.01.2023 12:17то люди на якість звуку не жалілись
для багатьох, хто купує такого рівня акустику основні критерії якости - щоб кричало та гупало, на таке не бажано орієнтуватися
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

kawalot
Візьміть краще трифонік зберіть, спочатку хороші активні монітори а потім б у велодайн на олх доберете як басу не буде вистачати, генелек адами пресонуси :)
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Alex+
Це є таке. У знайомого в автівці саб стоїть, і йому норм, що саб не видає нормально баси, а кашляє і реве ними, та й в цілому на великій гучності в його системі більше паразитних звуків, ніж самої музики. Мене аж коробить, коли він в машині гучно музло вмикає. А ще не люблю, коли нч динаміки не здатні видати чіткі низи, просто "бум", а не "бууууммм". Щодо високих частот, то тут вже напевно в мене є проблеми, бо з віком слух погіршується, особливо зі сторони високих, а мені вже 40 і доводилось працювати і на заводі і на будівництві. Намагаюсь берегти слух, але ідеально вуха все одно не заткнеш, коли навколо шум 100+ дБ. Наче перевіряв, то майже все чую аж до 20 кГц і навіть трохи більше, але чомусь взагалі нічого не чую на частоті в районі 16 кГц. Хоча, які можуть бути тести слуху в інтернеті?) Гарної акустики немає де послухати, окрім моїх едіків, так що й немає особливо з чим порівнювати. Так що може таке бути, що і мій слух вже влаштовує "щоб гупало та кричало" :gigi:
Ostin
Member

Повідомлення

Високі з віком просідають у всіх, це закономірно. Вже в років 40 слухаєш музику зовсім по-іншому. Замолоду басу додати хочеться, а високі аж ріжуть, а з віком все навпаки стає. Баску поменше, щоб голова не боліла, високих побільше, щоб хоч щось чути.
Може не так перебільшено, як я написав, але тенденція саме така.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Ostin
Пам'ятаю як в дитинстві міг, проходячи повз будинки, сказати хто зараз дивиться телевізор, бо на відстані в десяток метрів + стіна/вікна я дуже добре чув як пищить трансформатор строчної розгортки. Відчуття було неначе мені череп свердлять зі сторони потилиці. Зараз вже такої гостроти слуху немає точно.
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kawalot: 06.01.2023 12:03 antigore
Та я вирішив, що на днях поїду послухаю їх в магазі, а там буду вже думати. Не сподобається звук, то й біс з ними, все одно це в мене лише бзик, якось переживу і без обновок :shuffle:
За такі гроші можна найти
Canton ergo rc-a
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

antigore
а ще підсилювач :D
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Filabatya: 06.01.2023 15:39 antigore
а ще підсилювач :D
Вони активні
Alex+
Member

Повідомлення

antigore
тільки ж по низам, хіба ні?
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Alex+: 06.01.2023 16:12 antigore
тільки ж по низам, хіба ні?
Упс , угу тільки на бас, значить шукати шото інше, в любому варіанті за такі гроші можна скласти систему з нуля ,яка буде набагато голів вище чим та що нова
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

kawalot, Dali колонки непогано звучать. Якщо ще нема остаточного варіанту, рекомендую їх теж послухати.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

torny
Дякую. За нагоди теж пошукаю їх на послухати.
l-m
Member

Повідомлення

kawalot: 06.01.2023 11:06 І це не дивно, якщо враховувати діаметр нч динаміків, вони просто не здатні створити достатній тиск низьких частот.
Насправді це трохи не так, необхідний обʼєм повітря можна качнути збільшивши амплітуду ходу. Тому бувають моделі з розміром динамків як у ваших едіфайрів, які нормально копають. Питання тільки у ціні (завищеній) таких рішень.

А так-то, за $800 вже можна пробувати початковий хі-фі збирати, як на мене, це більш цікаво ніж мультимедія-переростки. В приватних можу підказати гарну акустику яку можна у США зараз нашару взяти.
TyphooNick
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Ровно

Повідомлення

Привіт. У когось живуть на столі Kanto YU4, можливо, з їхнім Sub8 в ідеалі? Хотілось би декілька +/- від реального власника...
TheNight
Junior

Повідомлення

Вітаю. Дайте декілька варіантів мікрофона до пк, бюджет до 1500грн. Для скайп, діскорд і тд.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

TheNight: 24.01.2023 17:50Вітаю. Дайте декілька варіантів мікрофона до пк, бюджет до 1500грн. Для скайп, діскорд і тд
Встречал на Ютьюбе обзор пеличных микрофонов от журналиста-репортера, который ведёт репортажи "с колес". Разнос цены очень приличный был, на любой вкус, погуглите
inquest
Junior

Повідомлення

TheNight: 24.01.2023 17:50 Вітаю. Дайте декілька варіантів мікрофона до пк, бюджет до 1500грн. Для скайп, діскорд і тд.
Можливо підійде, бренд відомий
https://rozetka.com.ua/ua/audio_technic ... 224861503/
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

inquest: 02.02.2023 21:27Можливо підійде, бренд відомий
Могу предположить даже, что это сильно крутой микрофон, но Аудиотехника обычно нормальные щи готовит. Если канал "С микрофоном по жизни", нормально отозвались, там есть тесты петличных микрофоном и они именно тему микрофонов раскрывают в канале
Відповісти