Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

Ivan_ST
В тому-то й справа що корпус під столом. До того ж навушників 2 пари і треба час від часу пересмикувати одні на інші. Тому і хочу щоб було на столі зі швидким доступом.
Зараз дивлюсь на щось типу AkLIAM d1, aiyima, xonar u5/u7. Не знаю варте воно того чи ні
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Galactick: 02.02.2023 11:41Зараз дивлюсь на щось типу AkLIAM d1
Если звук на важен, то оно. Асусь точно не надо
Ostin
Member

Повідомлення

Якщо потрібно перемикатись з вух на колонки, то тільки інший девайс. А значить usb цап чи зовнішня карта. Враховуючи відсутність вимог щодо якості звуку, будь-яка дешева приблуда, яка має необхідний отвір для навушників і вмикається в USB.
Хоча, наскільки пам'ятаю, там можна в панелі реалтек кожній дирці призначити роль. А тому можна використати подовжувач 3.5 - 3.5 на робочий стіл, а перемикатись софтово. Ну це самі перевірте, бо давно не мав справу з задньою панелькою реалтек.
Alex+
Member

Повідомлення

Колись потрібно було мені підключити окремо колонки та вуха і перемикати їх одним тиком на клавіатурі, а передніх роз'ємів на корпусі не було. Так я просто з іншого старого корпуса взяв передню панель та підключив до плати і вивів ззаду корпуса.
А перемикання виходів однією кнопкою із окремим рівнем гучності налаштував у програмі volume²
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Galactick: 02.02.2023 11:41 Ivan_ST
В тому-то й справа що корпус під столом.
Саме бюджтне рішення - подовжувач 3.5 джек мама-папа на два метри. (З мідним проводом заводу Маяк 232 - там мідь яка за 30 років як нова жовтенька!.)
Такий подовжувач лежить у мене на столі біля клавіатури - і туди можна вмикати любі навушники на вибір. Або колонки.
Якщо ж хоцецца кнопкою та софтом перемикати - то всі звукові карти мають 1вихід лінія та 2навушники - та можливість перемикання між ними.

Отправлено спустя 7 минут 25 секунд:
А по поводу AkLIAM d1 - если заменить там опера может оно еще и играть будет хорошо.....звук... :super:

Отправлено спустя 3 минуты 54 секунды:
С китайскими девайсами - их надо разбирать и смотреть что внутри.
Я видел многое из ужасов - и керамику как разделительную и керамику в чардж-пумпе и дросселя в тракте звука для фильтрации ВЧ....короче ужас ужас ужас.... :eek:

Отправлено спустя 1 минуту 8 секунд:
Не говоря уже о операх - как правило это или отбраковка (в лучшем случае) или перемаркировка.... :insane:

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
А бывает еще отбраковка микросхем DAC с кривыми АЧХ - вот это уже могила....один дак так поднимал все АП...голос певца становился писклявее.... :mad:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

шо є недороге на рівні Realtek ALC4080 ?
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 25.02.2023 19:59 шо є недороге на рівні Realtek ALC4080 ?
Только что нибудь из нового поколения цапов от ESS Cirrus AKM.
И скорее всего - китайское.
Так как фирменное не будет недороге.

Да и вообще чтобы улучшить звук по сравнению с ALC 1150 1200 4080.....недорогое не выйдет....
TSMatvey
Member

Повідомлення

Привіт. Маю б/в Г6 куплену по акції давненько вже. Чомусь перестала розпізнаватись ПК(Win 11). Пише ЮСБ пристрій не опізнано(не справний)-сталась помлка. Сама карта не світиться. Що підскажете робити? Драйвери усі видалив, та ереустановив - результат не змінився. Може щось із портом юсб у карти?
Teeech
Member

Повідомлення

TSMatvey: 05.03.2023 17:04 Привіт. Маю б/в Г6 куплену по акції давненько вже. Чомусь перестала розпізнаватись ПК(Win 11). Пише ЮСБ пристрій не опізнано(не справний)-сталась помлка. Сама карта не світиться. Що підскажете робити? Драйвери усі видалив, та ереустановив - результат не змінився. Може щось із портом юсб у карти?
перевір підключення до інших портів ЮСБ. Кабель рідний? Спробуй інший якісний кабель.
Спобуй на іншому ПК
TSMatvey
Member

Повідомлення

Порти/ПК/та кабелі змінюва
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 05.03.2023 21:18 Порти/ПК/та кабелі змінюва
в ремонт
TSMatvey
Member

Повідомлення

порадьте норм майстерню(бажано в Києві). звуковухи все-таки не ходовий товар
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey
це прозванювати і дивитися, майстерні нема щоб тільки по звуковим, треба щоб людина розуміла схемотехніку от і все. Мені здається у вашому випадку достньо спочатку самому глянути.

У мене була така карта, продав, весь час якісь проблеми то з драйверами, то ще щось, різні купував і навіть пробував schiit (чи як воно пишеться), лишив собі (і всім рекомендую спробувати) свисток - Hidisz s9 pro: type-C, софта чи драйверів не треба, нативно все, купив довгий провід і лежить собі на столі звукова, потужності стільки що навіть баєри DT770 250Ом на 40% вже неможливо слухати, знімаєш і як колонки працюють, звук саме чистий, без прикрас. Рекомендую хоча б спробувати у якомусь поративі.
Alexiy
Member
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Уже 4 месяца пользуюсь Topping DX1, рекомендую. Рад, что не купил что-то более навороченное и дорогое.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 05.03.2023 22:47 порадьте норм майстерню(бажано в Києві). звуковухи все-таки не ходовий товар
Гені відправляй на діагностику.
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 05.03.2023 17:04 Що підскажете робити? Драйвери усі видалив, та ереустановив - результат не змінився. Може щось із портом юсб у карти?
Підскажу - не морочити голову та викинути карту у смітник.
Не витрачати час та гроші на -діагностику-
На юсб у неї стоїть проприетарний чіп BGA креватива котрий ніде не купити та ще й можливо він програмується як италійський ЧМОС....хоча можливо в китаї...пошукати.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Доброго дня! Може хто підказати по Dolby Atmos for Headphones? Які налаштування звуку я повинен виставити в грі, інформації з цього приводу не так багато і те - люди розділилися на 2 табори? Навушники, стерео, домашній кінотеатр (5.1/7.1) тощо. ? ПК.
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Доброго дня! Зараз на компі звук виводится через вбудоване аудіо на колонки Edifier R1700BT через аудіо кабель. Хочу отримати найкращий можливий звук з цих колонок. Чи можна покращити звук з компа через провід, якщо поставити між компом та колонками ibasso dc03? Чи буде його достатньо для колонок (він-то розрахований на навушники)? Чи можливо краще буде аудіокарта? Внутрішня/зовнішня карта? Готовий вкласти не більше 100$.
Alex+
Member

Повідомлення

Не думаю, що вони потребують дискретну ЗК. Це ж не студійні монітори чи якийсь хайєнд.
Якщо вбудований звук нормального рівня, то його заочі вистачить.
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Вбудований звук на Realtek ALC892 - далеко не топ. Чи можна вижати ще кращий звук з цих колонок за рахунок свистка ibasso?
Відповісти