Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Вітаю!
Захотілось собі у ПК поставити звукову карту.
з 2007 року її там не було.
Що порадите?
Бюджет до 5к грн і акустичну систему 2.0 до 7к грн.
Я дивлюсь на AE-5 та R1855DB але акустику цю хаять...
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

MaksymCR: 14.12.2022 22:51 Вітаю!
Захотілось собі у ПК поставити звукову карту.
з 2007 року її там не було.
Що порадите?
Бюджет до 5к грн і акустичну систему 2.0 до 7к грн.
Я дивлюсь на AE-5 та R1855DB але акустику цю хаять...
Для edifier не потрібна звукова карта. Підключайте через оптику і буде вам щастя.
Usagi
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Дякую за відповідь але вже приїїхала скарлет.
Насправді дуже сподобалось і розкачало нормально. Підсилювач не треба
Конкретно зараз гітара тільки акустика але дивлюсь в сторону електронок тож на майбутне
Ще планую взяти проектор заміть ТВ і до нього два монітори, тож це також плюс
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

MaksymCR: 14.12.2022 22:51 Вітаю!
Захотілось собі у ПК поставити звукову карту.
з 2007 року її там не було.
Що порадите?
Бюджет до 5к грн і акустичну систему 2.0 до 7к грн.
Я дивлюсь на AE-5 та R1855DB але акустику цю хаять...
Плюсую, Edifier'ам не потрібна звукова карта, підключаєте по оптиці, чи USB якщо колонки передбачають це і все. Звукова не дасть їм зовсім нічого.
Скласти сумму разом та взяти Edifier R2850DB, або, якщо наявна можливість, докласти ще трохи і подивитися ще далі:
Edifier S2000MKIII, 2.0, планари, алюмінієві НЧ. Звук буде дуще якісний, проте по гучності і м'ясистості басу мабуть трохи програє R2850DB.
або
Edifier S360DB - обіграє повністю R2850DB, має ту ж компоновку що попередня, але в придачу бездротовий саб, хоча має і мінуси - саб трохи тупить на декілька мс, оскільки постійно переходить в сон, тому при повсякденному використанні може трохи напрягати.
ну і як вишенька на торті - Edifier S3000 PRO. Це просто бомба, десь удвічі гучніші за S360DB, бас більш хльосткий і різкий, по ВЧ лише трохи кращий за попередні дві системи.

Якщо підсумкувати:
Edifier R2850DB - дуже гарна система, покриє всі вимоги невибагливого користувача
Три останні що навів - це вже замашка на Hi-end та Hi-Fi, планари та алюмінієві НЧ дають дуже чіткий верх та хльосткий бас, я як послухав S3000Pro вже не зміг повернутися до старої R2700.
PS: так у мене були майже всі ці колонки окрім R2850DB, проте я слухав 2800ті, 2850 не довелося, проте це не більш як шліфовка попередника з доданням Bluetooth
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Евгений King, я так і знав що так і буде!

Скажіть, про карту, будь ласка!
P.S. Все що ви написали - мені треба обдумати.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

MaksymCR: 15.12.2022 09:41 Евгений King, я так і знав що так і буде!

Скажіть, про карту, будь ласка!
P.S. Все що ви написали - мені треба обдумати.
Стосовно карти, тут важкувато. Требя відштовхуватись від ваших потреб, необхідних роз'ємів і т.п.
Якщо у вас немає викоомних навушників - 80Ом і вище і вам суто послухати свої 32Ом навушники, то я би брав Apple USB DAC, але краще брати з ринку США, кажуть вони трохи гучніші.
Стосовно саме АЕ-5, у мене її не було, проте були:
Asus Supreme Fx Hi-Fi DAC
Evga nu audio
Apple DAC
Creative SXFI AMP
Creative sound blasterx G5
Asus Phoebus
А також:
Набортний звук Realtek 1220 та Creative sound Core3D

Якщо у вас набортний звук Realtek 1200 і вище і він не фонить і не ловить шум системи - його буде просто достатньо для усіх аспектів, окрім висоомних навушників, хоча в деяких платах вже і підсилювачі для навушників ставлять.
Що до тих карт що вказав вище, так вони тохи краші за набортний Realtek 1200, гучніші (окрім Apple DAC), але на цьому переваги закінчуються. МОжна обирать будь-яку карту, якщо у вас не планарні вуха за пару кілобаксів, чи не система за пару-тройку кілобаксів - різницю прийдеться шукати з лупою. Не морочте собі голову, обирайте карту виходячи з потреб роз'ємів та й усе, а якщо у вас гарна встройка - то карта вам не потрібна )
Usagi
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Плюсую щодо встройки. В мене реалтек s1220a з двума підсилювачами (до 600ом).
То 300ом розкачували досить непогано. З шумами в басі та верхах але все ж таки грало
MaksymCR
Junior

Повідомлення

У мене ось така TUF B450-PRO GAMING
До слова у мене є hidizs ap60 II та моніторні MEE audio M6 PRO 2nd Gen.
Не дуже крута система, але як звучить та грає я розумію.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Apple USB DAC
модель А2049
Так уже зацікавився, а перехідник на USB-A який можете порекомендувати?

Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
У свій час не вистачило фінансів на AP80 pro та на вушка DUNU(забув модель). Слухав та чув різницю.
І слухав більш дорогі плеєри - гріються, і або я не чую або не грають.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

MaksymCR: 15.12.2022 13:18перехідник на USB-A який можете порекомендувати?
Любой абы работал. Там нет никакой магии, просто дорожки разведены да и всё.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

MaksymCR: 15.12.2022 13:18 У мене ось така TUF B450-PRO GAMING
До слова у мене є hidizs ap60 II та моніторні MEE audio M6 PRO 2nd Gen.
Не дуже крута система, але як звучить та грає я розумію.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Apple USB DAC
модель А2049
Так уже зацікавився, а перехідник на USB-A який можете порекомендувати?

Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
У свій час не вистачило фінансів на AP80 pro та на вушка DUNU(забув модель). Слухав та чув різницю.
І слухав більш дорогі плеєри - гріються, і або я не чую або не грають.
ALC S1200A має бути достатньо, лише переконайтесь що вона не фонить на високому рівні гучності та не ловить шуми системи
У вас на платі є Type-C нащо перехідник? Не превнений що так буде працювати, треба перевіряти. Я б перевірив, та у мене нема перехідників
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Евгений King: 15.12.2022 14:00 ALC S1200A має бути достатньо, лише переконайтесь що вона не фонить на високому рівні гучності та не ловить шуми системи
У вас на платі є Type-C нащо перехідник? Не превнений що так буде працювати, треба перевіряти. Я б перевірив, та у мене нема перехідників
Не фонить і не ловить у мене Seasonic focus gold.
Apple DAC - мені до планшету(iPad Pro) підійде. І у мене є Cloud Core.

Я вас так зрозумів що по карті - поки не візьмеш як для мене дорогу акустику(Edifier S3000 PRO - занадто багато потужності, психологічно дуже дорого, S2000MKIII - в самий раз, психологічно дорого. За ці гроші можна приставку на Xbox Series X оновити) - можна не рипатись до карти.
Підскажіть у мене є Divoom Tivoo-Max як на ваш смак вона?

Якщо можна поставити тупе питання:
Якщо не має ні звукової карти, ні аудіо системи - з чого починати? =) Це питання на майбутнє.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

MaksymCR: 15.12.2022 20:21
Евгений King: 15.12.2022 14:00 ALC S1200A має бути достатньо, лише переконайтесь що вона не фонить на високому рівні гучності та не ловить шуми системи
У вас на платі є Type-C нащо перехідник? Не превнений що так буде працювати, треба перевіряти. Я б перевірив, та у мене нема перехідників
Не фонить і не ловить у мене Seasonic focus gold.
Apple DAC - мені до планшету(iPad Pro) підійде. І у мене є Cloud Core.

Я вас так зрозумів що по карті - поки не візьмеш як для мене дорогу акустику(Edifier S3000 PRO - занадто багато потужності, психологічно дуже дорого, S2000MKIII - в самий раз, психологічно дорого. За ці гроші можна приставку на Xbox Series X оновити) - можна не рипатись до карти.
Підскажіть у мене є Divoom Tivoo-Max як на ваш смак вона?

Якщо можна поставити тупе питання:
Якщо не має ні звукової карти, ні аудіо системи - з чого починати? =) Це питання на майбутнє.
Портативне я не слухав/не слухаю та не буду :-P Тому і сказати нічого.
Починайте з R2700/2730/2750/2800/2850. Пошукайте, може б.у. в гарному стані знайдете. Також враховуйте розміри колонок, рекомендовану відстань між ними та віддаленість від колонки. Подивіться обзори на них, менше буде питань )
Як і казав, оті 3 системи з планарами та алюмініевими динаміками - це вже дещо інша історія, воно то смачно, але доплата за це майже двократна, такі системи краще брати з розумінням за що ви платите і що хочете отримати )
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Евгений King: 15.12.2022 21:33 що хочете отримати )
Завдяки вам я зрозумів що Edifier S2000MKIII - це моє... поки що буду це обмірковувати!
Дякую усім за допомогу!
Teeech
Member

Повідомлення

MaksymCR: 14.12.2022 22:51 R1855DB але акустику цю хаять...
Слухав. Враження позитивні
GROKK
Junior

Повідомлення

доброго дня всем.
имею на старенькой материнке встроенное аудио 5.1CH, HDA, на основе Realtek ALC662
можно ли какой-то недорогой дискреткой ощутимо улучшить звук? (интересует только аналоговый выход на активную АС)
спойлер
на вторичке сейчас мелькают:
ASUS XONAR_HDAV13SLIM/A PСI 740 грв (новая)
Asus xonar DG 5.1 PСI 600 грв
ASUS Xonar SE PСI-Х 900 грв
C-Media CMI8738 6-Channel 3D PCI 450 грв
Asus Supreme FX II 450 грв
Asus Xonar DS PСI 500 грв
Asus XONAR D2 2000 грв

игры и фильмы - идут на edifier R231 (с однополосными сателитами), а музыку пытаюсь слушать на синхайзерах 250, или если блюз то тоже на трифончик пускаю.

менять мультимедийную АС - в планах нету, ибо душа лежит к напольной АС+усилок, но для квартиры где осел не имеет это смысла, это как иметь литровый мот и не превышать по ПДД :)
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GROKK: 19.01.2023 02:38ASUS XONAR_HDAV13SLIM/A
Из списка - XONAR D2 это фаворит по улучшению звука.
Возможно еще Asus Xonar DS смысл есть покупать.
Остальные позиции списка- это мусор ничем не отличаемый от Realtek ALC662 по звуку.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

GROKK
d2 по 1.5K на олх, є ще 1 сонар, вторгувати за 500 можна
GROKK
Junior

Повідомлення

Filabatya: 20.01.2023 02:02 GROKK
є ще 1 сонар, вторгувати за 500 можна
d1?

Отправлено спустя 7 минут 18 секунд:
feson: 20.01.2023 01:41
GROKK: 19.01.2023 02:38ASUS XONAR_HDAV13SLIM/A
Из списка - XONAR D2 это фаворит по улучшению звука.
спасибо, присмотрюсь.
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

Вітаю. От мені треба, наприклад, вивести звук на колонки та навушники. Зараз колонки приєднані до материнки, навушники - до фронтальної панелі. Перемикається з одного на інше через вінду. Але їде корпус без ФП. І тому стоїть питання куди тепер втикнути навушники. Бачу декілька варіантів.
1) юсб звукова карта
2) зовнішній цап
3) втулити свою фп в корпус

Що порадите з перших двох варіантів? Схиляюсь до другого бо вони бачив є з блютузом. Якість і т.д. ролі не грає, головне функціонал. Щоб це були два окремі виходи під вуха і колонки з їх вибором.
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

В мене є фронтальна панель, але навушники через неї фонять. В звукову карту вставлений перехідник 3.5 на два гнізда 3.5, коли потрібно підключаю в одне з них навушники, щоб не розхитувати роз'єм на ЗК. Але в мене корпус на столі, якщо десь під столом, то незручно звісно.
Відповісти