Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Artem_M: 20.01.2023 15:39
kyky: 08.01.2023 18:40 Шановні, а що порадите з повнорозмірних навушників з мікрофоном для онлайн ігор? Десь до 1500 грн :beer:
Випадково натрапив на відео-огляд навушників 1MORE Spearhead VR (накладні, провідні), коли шукав навушники для геймінгу.
Купив б.у. на ОЛХ за 550 грн. І чесно кажучи був приємно здивований рівнем звука. Він тут дійсно якісний. Не буду вдаватися в технічних опис частот і прочих модуляцій, я в цьому не спец. Але навіть за фул-прайс нових (+/-40$) вони бездоганні. Мають вбудовану аудіокарту, і якщо підключити через usb вони повністю розкривають свій потенціал. Що б користуватись при підключенні через звичайний кабель та 3,5 потрібне достатньо потужне джерело звуку, наприклад телефон їх не розкачає.
Мікрофон на 4ку. Підсвітку можна вимкнути. Раджу як недороге рішення, якщо бюджет обмежений, а хорошого звуку хочеться.
Aux 3.5 бачив є в комплекті, а що ви маєте на увазі юсб? 3.0 чи що? Мені до пк потрібні, но передній вивід 3.5 здохший, а тянути дозаду не зручно.
П.с. раніше даже не чув що можна навушники в юсб сунути. :-/
Artem_M
Member

Повідомлення

Alexsandre93: 21.01.2023 11:45
Artem_M: 20.01.2023 15:39
Випадково натрапив на відео-огляд навушників 1MORE Spearhead VR (накладні, провідні), коли шукав навушники для геймінгу.
Купив б.у. на ОЛХ за 550 грн. І чесно кажучи був приємно здивований рівнем звука. Він тут дійсно якісний. Не буду вдаватися в технічних опис частот і прочих модуляцій, я в цьому не спец. Але навіть за фул-прайс нових (+/-40$) вони бездоганні. Мають вбудовану аудіокарту, і якщо підключити через usb вони повністю розкривають свій потенціал. Що б користуватись при підключенні через звичайний кабель та 3,5 потрібне достатньо потужне джерело звуку, наприклад телефон їх не розкачає.
Мікрофон на 4ку. Підсвітку можна вимкнути. Раджу як недороге рішення, якщо бюджет обмежений, а хорошого звуку хочеться.
Aux 3.5 бачив є в комплекті, а що ви маєте на увазі юсб? 3.0 чи що? Мені до пк потрібні, но передній вивід 3.5 здохший, а тянути дозаду не зручно.
П.с. раніше даже не чув що можна навушники в юсб сунути. :-/
Там два варіанти підключення.
Звичайний кабель зі штекером 3,5 з двох сторін.
Та через usb. Кабель з micro USB з однієї сторони та звичайним USB з іншої.
В наушниках вбудована аудіо-карта, тим вони і цікаві.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Alexsandre93: 21.01.2023 11:45П.с. раніше даже не чув що можна навушники в юсб сунути.
В таких ушах есть собственый ЦАП, поэтому можно подключать по usb
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Хто може порадити вакуумні навушники на заміну суперненадійним :horror: Panasonic RP-HJE125 уже маю 4-5 гарантійне повернення, просто в один момент одне вухо починає на 50% грати і все (ніяке очищення не допомогає), настійливо рекомендую всім обходити дану лінійку від панаса.

Магазин дає добро на обмін (з доплатою або без) або повернення коштів. І от думаю, що в діапазоні до 400грн взяти, щоб було надійним, зручним в повсякденному використанні.
Що доступно:
SONY MDR-EX15LP
JBL T110
розумію то всьо гівно, але потрібно щось аби було під рукою та виконувало свою функцію - робити тебе глухим :gigi:
Artem_M
Member

Повідомлення

спойлер
Vitalio: 30.01.2023 21:09 Хто може порадити вакуумні навушники на заміну суперненадійним :horror: Panasonic RP-HJE125 уже маю 4-5 гарантійне повернення, просто в один момент одне вухо починає на 50% грати і все (ніяке очищення не допомогає), настійливо рекомендую всім обходити дану лінійку від панаса.

Магазин дає добро на обмін (з доплатою або без) або повернення коштів. І от думаю, що в діапазоні до 400грн взяти, щоб було надійним, зручним в повсякденному використанні.
Що доступно:
SONY MDR-EX15LP
JBL T110
розумію то всьо гівно, але потрібно щось аби було під рукою та виконувало свою функцію - робити тебе глухим :gigi:
Мав ті Т110, три роки нещадно відпахали, потім одне вухо відпало. Не у мене) у навушників.
То ж на три роки за 299 норм варік.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Vitalio
А у меня и у жены этим наушникам (RP-HJE125) года по три так точно, если не по четыре - у меня черные, у неё белые. И ничего. Сколько раз грубо выдёргивал с уха (цепляясь рукой за провод) - целые. Самые надёжные капельки в моей жизни. :gigi: Сын такие же умудрился испортить за несколько месяцев... (Но он же ребёнок). Может раньше их лучше делали? Не знаю. Но факт остаётся фактом.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Avenger80: 30.01.2023 22:59 Vitalio
А у меня и у жены этим наушникам (RP-HJE125) года по три так точно, если не по четыре
у них кабеля хорошие, я их на Порта Про пересаживал, тоже года 3 прожили)
murzik
Member

Повідомлення

знайомий просить на днюху вуха , провідні вакуумні
такі норм? дизайн цікавий https://rozetka.com.ua/ua/knowledge_zen ... 268142231/
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 21:28такі норм? дизайн цікавий https://rozetka.com.ua/ua/knowledge_zen ... 268142231/

1 купляти на Алі
2 оце норм Jade Audio EA1

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... KfAE6Go2Y7
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
чому на алі? по ціні дорожче, ніж у нас
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 22:25по ціні дорожче, ніж у нас
покажи
murzik
Member

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 21:28 знайомий просить на днюху вуха , провідні вакуумні
такі норм? дизайн цікавий https://rozetka.com.ua/ua/knowledge_zen ... 268142231/
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 22:43знайомий просить на днюху вуха , провідні вакуумні
це інша модель. ця модель на Алі 400 гривень
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 22:25чому на алі? по ціні дорожче, ніж у нас
На алі вибір більше ніж у нас. Із того що є по наявності в Україні можу порекомендувати Fiio jd3. Також непоганий вибір буде 7hz salnotes zero але на алі
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Podyrio: 02.02.2023 22:49На алі вибір більше ніж у нас. Із того що є по наявності в Україні можу порекомендувати Fiio jd3. Також непоганий вибір буде 7hz salnotes zero але на алі
питання, а що більш менш краще за Jade Audio EA1 або сильно краще :shuffle:
murzik
Member

Повідомлення

Podyrio: 02.02.2023 22:497hz salnotes zero
чому вони з роз'ємом ?
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Hotspur: 02.02.2023 22:54питання, а що більш менш краще за Jade Audio EA1 або сильно краще
У цьому ціновому діапазоні все буде плюс мінус однакове (якщо брати сучасні навушники) лежать у мене kz zex, купляв до війни за 18 долларів, був здивований звук приємний, бас на місці, середину не задвинули на задній план, навіть вч з приємною "вагою". Проблема у тому що алі зараз не в усі регіони відправляє.

Отправлено спустя 2 минуты 38 секунд:
murzik: 02.02.2023 22:54чому вони з роз'ємом ?
З яким роз'ємом? Ви про змінний кабель? Якщо так то це типовий 2 pin нічого особливого, не подобається стандартний кабель або потрібен балансний купляєте який хочете.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

murzik: 02.02.2023 22:25 Hotspur
чому на алі? по ціні дорожче, ніж у нас
Маю похожі kz edx pro . Звук бімба, але наявний фоновий шум в простої (наприклад якщо дивитись підкасти, де хтось говорить і є замітні паузи, перевіряв на різних джерелах звуку)....

По зручності - вони тримаються добре, але якщо почати сміятися, то вилізають з вух :lol: (+головне не переплутати при підключенні оівий та правий канал по проводам,потім де є стерео - замітиш помилку :gigi: )
Востаннє редагувалось 02.02.2023 23:06 користувачем Vitalio, всього редагувалось 1 раз.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Vitalio: 02.02.2023 23:04але наявний фоновий шум в простої
Фоновий шум залежить від джерела
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Podyrio: 02.02.2023 23:05
Vitalio: 02.02.2023 23:04але наявний фоновий шум в простої
Фоновий шум залежить від джерела
LG g8 (quad цап) , blasterx g6, ноутбук, пк та інша купа телефонів - всюди є шум, просто різної потужності

PS: можливо це така "особливість" магнітно-динамічного драйвера, який використаний в них. Можливо наявність мікрофону на проводу дає шум.
Востаннє редагувалось 02.02.2023 23:10 користувачем Vitalio, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти