Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

zelloyn: 05.12.2022 00:09
Тому, що я багато акустики привіз за роки коли підбирав собі і в мене були різні варіанти від вбитих до стану нових.
Заміри робили? Rmaa, чи інші?
Для чого заміри, коли просто послухати можна? я для себе купував.
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

zelloyn
Деревянных? Рублей? Где-то 25 500 руб будет, а я заплатил 390 евро.
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Rikko: 05.12.2022 00:18 zelloyn
Деревянных? Рублей? Где-то 25 500 руб будет, а я заплатил 390 евро.
Не знаю. Тестов в интернете не нашёл. Я бы не брал, или только бу и дешевле.

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
antigore: 05.12.2022 00:15
zelloyn: 05.12.2022 00:09

Заміри робили? Rmaa, чи інші?
Для чого заміри, коли просто послухати можна? я для себе купував.
Для чого в розетці перевіряти наявність напруги? Можна і пальцем перевірити.
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

zelloyn: 05.12.2022 00:31
Rikko: 05.12.2022 00:18 zelloyn
Деревянных? Рублей? Где-то 25 500 руб будет, а я заплатил 390 евро.
Не знаю. Тестов в интернете не нашёл. Я бы не брал, или только бу и дешевле.

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
antigore: 05.12.2022 00:15
Для чого заміри, коли просто послухати можна? я для себе купував.
Для чого в розетці перевіряти наявність напруги? Можна і пальцем перевірити.
І до чого то тут????, в мене що в кімнаті студія звукозапису? Ви ще скажіть ,що треба обовязково перед купвлею акустики треба в ютубі послухати як звучить ,або подивитись блогерів які за гроші рекламу тулять і говорять з листочка яка це чудова акустика)) чи заміри треба зробити , щоб себе переконувати що класна акустика з ідеальною кривою і пофіг що вуха вянуть бо неподобається як звучить :lol:

Я тут стільки обзорів можу найти про Monitor Audio B5 і з кривими АЧХ разом, тільки то нічого не міняє, що акустика повний "туалет" для тих хто має з чим порівнювати, а вся ваша тупа реклама і заміри потрібні для тих хто нічого більше не слухав,я також колись дивися на заміри YAMAHA NS 777, але після того коли поставив біля них Аркуса ТМ 69 вони відразу пішли у коробку і на продаж.
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

zelloyn
Ну как вам сказать, послушал в магазине😅
А так у него вкус очень похож на мой как по требованиям к музыке так и по цена/качество.
Это ещё и колонки будут для кино в том числе, как довезу домой то уже попробую по полной :up:

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
zelloyn
Я смотрел ещё на 3000 модель, но уже цена кусалась, а тут как раз в бюджет так сказать вошло.
Robostyle
Member

Повідомлення

Подскажите лучший по качеству средних частот вариант из категории "самое дешевое УГ" из 1.0 или 2.0, для прослушивания лекций и прочих голосовых файлов, где качество ниже плинтуса и просто надо четко услышать что говорят.
Mikevds
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv, Ukraine

Повідомлення

Devijack: 03.12.2022 18:19 И верха есть и бас и даже гдето середина.
Очень точно охарактеризовали звучание S-30. Верха и бас есть, а середина "где-то" :-)

Відправлено через 16 хвилин 2 секунди:
Robostyle: 05.12.2022 01:24 Подскажите лучший по качеству средних частот вариант из категории "самое дешевое УГ" из 1.0 или 2.0, для прослушивания лекций и прочих голосовых файлов, где качество ниже плинтуса и просто надо четко услышать что говорят.
Creative SBS-250 (2.0) Нових нема, Б/в можна знайти на OLX.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Що обрати з-поміж цих двох?
https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie-kolonki/fd-t88x/
або
https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie- ... 070-black/
Хтось тут чув хоч якусь з них вживу? Які враження?
Alex+
Member

Повідомлення

А чому саме ці? Для яких задач та які вимоги до колонок? Наврядче ці колонки для якісної музики, скоріш просто для гучної. Слухав подібну з лейбою "sanyo". Якщо хочеться саме якості звуку, то за приблизно ті ж гроші можна глянуть щось на кшталт Edifier S2000 Pro. Це майже монітори.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

kawalot
Cerwin Vega :super:
моща і сусіди будуть задоволені :gigi:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

kawalot: 06.01.2023 00:23 Що обрати з-поміж цих двох?
https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie-kolonki/fd-t88x/
або
https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie- ... 070-black/
Хтось тут чув хоч якусь з них вживу? Які враження?
это мусор. деньги на ветер.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Alex+
В мене зараз Edifier S2000V. На невеликій гучності гарний звук, але починаючи десь з половини потужності баси просто зникають, їх глушить середина і верх. І це не дивно, якщо враховувати діаметр нч динаміків, вони просто не здатні створити достатній тиск низьких частот. От і шукаю колонки з якомога більшими діагоналями нч динаміків і бажано, щоб не за всі гроші світу. 25-30 тис стеля.
Alex+
Member

Повідомлення

kawalot
Докупіть саб. Міняти S2000 на ті макети hі-end - таке собі рішення
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Filabatya
А як по якості звуку вони? З вбудованим підсилювачем?

Відправлено через 6 хвилин 48 секунд:
Alex+
Та ески залишаться. Поставлю їх на другий комп разом зі звуковою. Хочу просто трохи обновитися не тільки по звуку (не тільки колонки, але і звукову), а й по зовнішньому вигляду, бо за 12 років вже втомили мене едіки своєю зовнішністю. Хочеться хоч якось себе порадувати в ці непрості часи.
Alex+
Member

Повідомлення

kawalot
Краще такі речі без прослуховування не брати, бо слух у всіх різний. Знайдіть десь шоурум, та послухайте, а в сліпу брати це гра в рулетку.

Собі взяв БВ автомобільний JBL 12 дюймів з зовнішнім підсилювачем, басів хватає з головою, навіть сусідам за дві хати. Але зараз як-то не до музики з басами стало...
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Alex+
Та отож тому і питаю, що може хтось чув їх вживу. В інтернеті тільки відеоогляд на т88х є, але по такому судити вельми наївно. Наче в нас є в одному магазині обидві системи, але все ніяк немає можливості з'їздити туди та послухати їх. Вже напевно після свят спробую час викроїти. Чесно, вони мені дуже подобаються зовні, особливо 2070, але й брати наобум, щоб потім розчаруватись у якості звуку не варіант.
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kawalot
Це мусор!!! навіть не думайте тратити на це гроші!!
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Alex+: 06.01.2023 11:37 Собі взяв БВ автомобільний JBL 12 дюймів з зовнішнім підсилювачем, басів хватає з головою, навіть сусідам за дві хати. Але зараз як-то не до музики з басами стало...
Та я й не так щоб прям дуже гучно музику слухаю, умовно десь 30 Вт. Потужність скоріше потрібна лише прозапас, щоб акустика працювала не більше, ніж на половині своїх спроможностей, так спотворень звуку буде менше.
Alex+
Member

Повідомлення

kawalot: 06.01.2023 11:54що може хтось чув їх вживу
а що це вам дасть? Одному басів мало буде, другому забагато, це ж на словах не передати і на відео не зняти. Треба тільки самому відчути.
kawalot: 06.01.2023 11:54подобаються зовні, особливо 2070
реал-ел? Нууу, якщо колонки вони роблять так, як і свої стабілізатори та дбж, то ну його нафіг. Цей бренд не має ніякого відношення до розробки якісної акустики, та й усього іншого.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

antigore
Та я вирішив, що на днях поїду послухаю їх в магазі, а там буду вже думати. Не сподобається звук, то й біс з ними, все одно це в мене лише бзик, якось переживу і без обновок :shuffle:
Відповісти