Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
пирожок с малиной
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Avenger80: 06.12.2022 12:00 пирожок с малиной
Отзыв на них:
Добротные за свои деньги наушники. В ухе сидят отлично.Легкие. Не выпадают. Звук, как по мне, хороший.
Звукоизоляция: в маршрутке слышно только звук двигателя, иногда слышно как разговаривают люди но не слышно о чем (не на максимальной громкости)
Пробовал с плеером transcend mp350 - как то так себе. если оч громко включить то сильно бьет по ушам
С телефоном ксяоми (норм за свои деньги) mi 9 se - получше

Переваги:
Отлично сидят в ухе (без дужек). Надежный кабель/штекер. Хороший звук

Отзыв как и на обычные уши за 100 грн. :) Или они действительно бомбезные - вот как понять? Или это просто - могу себе позволить потратить такую сумму и трачу, ну а звук, а что звук - это ж наушники - булькает что-то и то хорошо. Или они реально стоят тех денег, чтоб за них почку отдать, к примеру? :)
https://reference-audio-analyzer.pro/re ... an-1es.php

Отправлено спустя 20 минут 41 секунду:
ну а что вы отзывы всяких кхм нам кидаете, я и раньше читал отзывы и на русском и на английском потом начал смотреть графики потом начал понимать их и никакой вкусовщины, бриоианса, гундежа и прояих проклятий там по итогу не оказалось.

по наушникам
когдато корректироал импульс под такую ачх и они были идентичны а значит призвуков независящих от драйвера минимально, ватерфол шикарный даже в сравнение с другими затычками и полноразмерками, об одном жалею что когдато купил re400 а не эти сейчас мне все равно я затычки не юзаю и вообще все зависит от майндснта но тем не менее аппаратура влияет на майндсет
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

l-m: 06.12.2022 18:02
zelloyn: 06.12.2022 17:27
Треба спочатку зробити рівну ачх, потім вже докручувати собі єквалайзером
Проблеми зі сприйняттям інформації?
Не потрібно та шкідливо для навушників робити рівну ачх, це ж база.
Ось, почни хоча б звідси - https://en.wikipedia.org/wiki/Head-rela ... r_function
Потім загули harman curve target.
Смішно, коли людина бігає по темах з "гдє ізмєрєнія" та не знає навіть самих основ вимірювань для навушників. Невже навіть не закрадалась думка, чому ж у навушників ніколи не буває рівної АЧХ, хоча її зробити значно легше ніж для акустики?

З.І. Боюсь я зараз створюю монстра, який потім буде спалювати всі навушники які не попадають у криву Гармана :rotate:
Як я вважаю, треба викривляти рівну ачх, тобто у нас є ідеальна ачх, і вже потім потрібно крутити свій параметричний єквалайзер. Adau1463(1467) у цьому може дуже сильно допомогти. Людина не може чути ідеальну ачх, я це знаю. Дуже важливо приблизити ачх до ідеалу. Тут чудово розповіли про "можливості" вуха людини

Вибачте, якщо когось зачепили мої слова. Якщо я когось образив.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

benderok007: 06.12.2022 16:32 Если у вас Айфон - берите Air Pods Pro, или обычные Air Pods, отличный вариант. Только не от всяких там Сяоми и тд мусорных китайцев.
В мене то iPhone, але беру я не для себе. Мені потрібні для Samsung A71.
І зараз ще питання дротові/бездротові. З одного боку дротові не треба заряджати, вони завжди працюють і людині їх буде важче втратити.
З іншого боку бездротові зручніше у використанні. Хоча в одному ціновому діапазоні вони програватимуть дротовим.
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Varzek: 07.12.2022 12:46
benderok007: 06.12.2022 16:32 Если у вас Айфон - берите Air Pods Pro, или обычные Air Pods, отличный вариант. Только не от всяких там Сяоми и тд мусорных китайцев.
В мене то iPhone, але беру я не для себе. Мені потрібні для Samsung A71.
І зараз ще питання дротові/бездротові. З одного боку дротові не треба заряджати, вони завжди працюють і людині їх буде важче втратити.
З іншого боку бездротові зручніше у використанні. Хоча в одному ціновому діапазоні вони програватимуть дротовим.
Хочу додати, що також важлива якість дроту у дротових навушників. Тому що через дріт можуть передаватися "артефакти" коли ми трогаємо дріт руками, чи на нього може впливати EMI/RFI перешкоди.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

del
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цікаві спостереження, мої TRN V90 як полежали н місяців знову нормально працюють. значить був якийсь конденсат чи щось таке в корпусі
l-m
Member

Повідомлення

zelloyn: 06.12.2022 21:40
l-m: 06.12.2022 18:02
Проблеми зі сприйняттям інформації?
Не потрібно та шкідливо для навушників робити рівну ачх, це ж база.
Ось, почни хоча б звідси - https://en.wikipedia.org/wiki/Head-rela ... r_function
Потім загули harman curve target.
Смішно, коли людина бігає по темах з "гдє ізмєрєнія" та не знає навіть самих основ вимірювань для навушників. Невже навіть не закрадалась думка, чому ж у навушників ніколи не буває рівної АЧХ, хоча її зробити значно легше ніж для акустики?

З.І. Боюсь я зараз створюю монстра, який потім буде спалювати всі навушники які не попадають у криву Гармана :rotate:
Як я вважаю, треба викривляти рівну ачх, тобто у нас є ідеальна ачх, і вже потім потрібно крутити свій параметричний єквалайзер. Adau1463(1467) у цьому може дуже сильно допомогти. Людина не може чути ідеальну ачх, я це знаю. Дуже важливо приблизити ачх до ідеалу. Тут чудово розповіли про "можливості" вуха людини

Вибачте, якщо когось зачепили мої слова. Якщо я когось образив.
Друже, я тобі пропоную почитати теоретичну базу яка заснована на наукових дослідженнях, а ти мені даєш відео на якогось міського навіженого... Це як замість того, щоб почитати трохи введення у вірусологію, дивитись відео що Білл Гейтс розповсюджує ковід через вежі 5Г.

Ображаєш ти тільки здоровий глузд :-/
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

l-m: 07.12.2022 19:02
zelloyn: 06.12.2022 21:40
Як я вважаю, треба викривляти рівну ачх, тобто у нас є ідеальна ачх, і вже потім потрібно крутити свій параметричний єквалайзер. Adau1463(1467) у цьому може дуже сильно допомогти. Людина не може чути ідеальну ачх, я це знаю. Дуже важливо приблизити ачх до ідеалу. Тут чудово розповіли про "можливості" вуха людини

Вибачте, якщо когось зачепили мої слова. Якщо я когось образив.
Друже, я тобі пропоную почитати теоретичну базу яка заснована на наукових дослідженнях, а ти мені даєш відео на якогось міського навіженого... Це як замість того, щоб почитати трохи введення у вірусологію, дивитись відео що Білл Гейтс розповсюджує ковід через вежі 5Г.

Ображаєш ти тільки здоровий глузд :-/
Ви ж навіть відео не переглянули. Я не буду сперечатися, що автор каналу навіженний, але у нього є "інформація" яку щє задовго до нього підтвердили науковці . Про hrtf я читав щє давно і тим більше про криву хармана.
спойлер
До речі, можете Ірину Алдошину почитати "Основы психоакустики"
nachtigall
Junior

Повідомлення

Leo777: 01.12.2022 17:11
zelloyn: 01.12.2022 16:47срежте програмно!
програмно не получается, у меня материнка asus, тут стоит asus realtek audio control и эквалайзера нету.
В мене також не було еквалайзеру, материнка ASUS TUF B450M-Pro Gaming
Накатив старі аудіодрова, взагалі на 7 вінду
В старому ріалтеку є еквалайзер
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

nachtigall: 13.12.2022 02:23
Leo777: 01.12.2022 17:11
програмно не получается, у меня материнка asus, тут стоит asus realtek audio control и эквалайзера нету.
В мене також не було еквалайзеру, материнка ASUS TUF B450M-Pro Gaming
Накатив старі аудіодрова, взагалі на 7 вінду
В старому ріалтеку є еквалайзер
Ви можете ставити любий. Не обов'язково від realtek. Peace equalizer Apo дуже зручний, і в ньому є база кривих з github.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

В розділі Знижки за монети у мобільному додатку АліЕкспрес зараз солодка ціна на доволі пристойні бездротові навушники Anker Soundcore Life Q20:

Зображення

Зазвичай там вони коштують від 50+ баксів, у нас на олх ціни починаються від 2200 грн.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

головна проблема неякісних навушників - спотворення, а не "крива" ачх. ачх коригується еквалайзером, а недоліки драйвера навушників не вилікувати. саме тому навушники за 20$ не можуть звучати пристойно з будь-яким коригуванням, програмним чи апаратним. а нерівномірність ачх нормальних навушників, драйвери та оформлення яких не вносять суттєвих спотворень навіть без коригування не дратує через якийсь час прослуховування, бо слух адаптується. усякі умовні DT770-990, m50-70 дають пристойну звукову картинку, а умовні Superlux вже трохи не те, навіть з еквалайзером, а від умовних лоу-енд Ergo вухи "кровоточать"
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Neuromantic
Привет, а у тебя самого монет хватает чтобы их заказать? Что-то мне подсказывает что там замануха идёт с монетами в самом начале - когда тебе ни на что их не хватает, типа смотри сколько всего можно набрать. А как монет соберешь, так резко начнут предлагать всякий мусор, который и даром никому не нужен.
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

SERGBILL: 13.12.2022 17:34 головна проблема неякісних навушників - спотворення, а не "крива" ачх. ачх коригується еквалайзером, а недоліки драйвера навушників не вилікувати. саме тому навушники за 20$ не можуть звучати пристойно з будь-яким коригуванням, програмним чи апаратним. а нерівномірність ачх нормальних навушників, драйвери та оформлення яких не вносять суттєвих спотворень навіть без коригування не дратує через якийсь час прослуховування, бо слух адаптується. усякі умовні DT770-990, m50-70 дають пристойну звукову картинку, а умовні Superlux вже трохи не те, навіть з еквалайзером, а від умовних лоу-енд Ergo вухи "кровоточать"
У вас є сайт rtings. Крім нього, (щоб визначити, нормальні вуха чи ні) більше нічого не потрібно.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Bryt: 13.12.2022 17:54 Neuromantic
Привет, а у тебя самого монет хватает чтобы их заказать?
Так, вистачає (22088 зараз). Але сьогодні навушники не встиг замовити - поки розмірковував, замовлення зі складу в Китаї стало неможливе, розкупили. Завтра о 10:00 ще мають підкинути якусь кількість, буду ловити.
GSWG
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Может кто юзал наушники KOSS UR23iK как они на пк звучат?!
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

KZ T10 или Sennheiser HD 458 BT? Или что-то другое?
Usagi
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Юзаю вуха massdrop 6xx. На
сайті
https://drop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
є графіки. Що можете сказати за ці вуха? Купив пару років назад і не перестаю радіти. Іноді хожу слухаю в магазинах новинки і нічого так не звучить. Це я вже звик до такого звуку чи вони справді непогано грають?
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Usagi: 15.12.2022 18:39 Юзаю вуха massdrop 6xx. На
сайті
https://drop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
є графіки. Що можете сказати за ці вуха? Купив пару років назад і не перестаю радіти. Іноді хожу слухаю в магазинах новинки і нічого так не звучить. Це я вже звик до такого звуку чи вони справді непогано грають?
Какая вообще разница, кто что говорит, если наушники лично тебе нравятся? Ну а если хвастануть - то да, мы заценили :)
спойлер
Хорошие наушники, вроде как аналог 660S, за свои деньги вери вери гуд
Usagi
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

SilberV: 15.12.2022 18:47 Какая вообще разница, кто что говорит, если наушники лично тебе нравятся? Ну а если хвастануть - то да, мы заценили :)
спойлер
Хорошие наушники, вроде как аналог 660S, за свои деньги вери вери гуд
Та чем хвастануть. В рамках аудиофилов - бюджетные уши)
Та интересует насколько их передача "кривая" от реальной записи. А так конечно с цапом вместо встройки заиграли новыми красками
Відповісти