Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

vovandos1: 13.09.2022 17:21
aaleksandrenko: 07.09.2022 17:08

с ибея привезти не проблема.
Смысл ограничивать себя скромным локальным рынком :)
Я недавно заказывал g6, а пока она добиралась заказал ещё schiit hel, как раз за 200. Пока добирался hel, юзал г6 а потом сравнил. Однозначно решил себе хел оставить. Оно какбы очевидно учитывая разницу в цене и мощности. Вопрос стоит ли оно доплаты? Я для себя нашел что да. Что на наушниках поскромнее чем у тебя что на наушниках подороже. Хотя это тоже все субъективно, комуто хватает и свистка за 200грн или встроенной в мать звуковуху, кому-то нет
Тоже заказал несколько - G6, AE-7 и AE-9.
По факту AE-7 обошлась в 2 раза дороже G6, AE-9 в 2 раза дороже AE-7. Посмотрим, будет ли существенная разница в звучании.

Странно, если смотреть рейтинги зарубежных блогеров то AE-9-AE-7 никто не включает даже в список. Может из-за формата внутренние там не очень используют.
А наши обозревают что AE-9 просто пушка. Кому верить непонятно.
alex_dey
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Привет, понадобился тут для одного ПК звук. Подскажите не дорогую внешнюю карту начального уровня, что бы +- звук давала, как встройки ALC 1150\1220, вывозила колонки ватт на 10, 20 максимум, а не только наушники. 2.0\2.1 (никакие 5.1 и выше не впали). Ну что бы с виндой 11 дружила, что бы не пришлось скоро менять, да и на том ПК уже стоит 11я. Даунгрейдить на 10-ку тупо лень.
Я бы взял Б\У Creative Sound Blaster 5.1 Pro, но на сайте Creative дрова на 10-ку только и то 20-м годом. Погуглил, вродь как с костылями можно прикрутить в 11й винде, но это не точно.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

alex_dey: 27.09.2022 20:03 что бы +- звук давала, как встройки ALC 1150\1220, вывозила колонки ватт на 10, 20 максимум, а не только наушники. 2.0
У меня был topping mx3, был доволен. Как усилитель для ушей был хорош, колонки полочники jamo тоже хорошо держал. Как цапоусь тоже неплох.
Sh@G
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

А насколько сейчас актуальна Asus Strix Raid DLX и есть ли смысл её поставить вместо встройки? Вроде как это замена ASUS Xonar Essence STX, которые когда-то были неплохими...
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sh@G: 30.09.2022 09:49 А насколько сейчас актуальна Asus Strix Raid DLX и есть ли смысл её поставить вместо встройки? Вроде как это замена ASUS Xonar Essence STX, которые когда-то были неплохими...
Смотря за сколько, за 2500-3000 грн будет выгодной покупкой, 3500+ только в идеале и полным комплектом. Ничего плохо не могу сказать про эту карту, звук норм, единственный косяк у меня был - она вешала игру мир танков и никто ничего не фиксил годами, сейчас не знаю. Посторонних звуков от питальника БП не слышал, возможно эта болячка больше относится к обычной стрикс.
На фоне космических цен видеокарт - ЗК стоят копейки, а ведь звук это тоже контент, поэтому любое дискретное решение в разумных ценовых рамках того стоят.

Я пробавл как-то перейти с Raid DLX на встройку, выдержал только 2 дня и это Я ещё подключал колонки по оптике, аналог вообще сравнивать нет смысла, у встроенных решений всё печально.
BlackBoxx
Junior

Повідомлення

Доброго времени суток. Выбираю между Asus Xonar SE\ Asus Xonar DSX и Sound Blaster Audigy FX. Какая лучше на ваше мнение?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

BlackBoxx
Я бы попробовал бы взять Sound Blaster Audigy FX из этого всего выбора(мне кажется Creative должен звучать интересней), хотя не знаю картины с их драйверами под Windows 10/11. У Asus в этом плане нормально - DSX прекрасно работает и 10 и в 11. DSX звучит слегка плосковато, больше удар делается на верхние и средние частоты, бас не такой уж смачний, как говорится (чтоб вы понимали на что похож бас на DSX- постучите костяшкой пальца по деревянной столешнице (он как бы сухой и сжатый) :) ).
Если у вас современная материнская плата, то я думаю, что не стоят эти карты внимания - вы или разочаруетесь или не заметите особо разницы (типа что я купил - шило на мыло), нужно брать что-то подороже - типа карты у Asus - Xonar DX или что-то от Creative, но подороже и поновее.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sh@G: 30.09.2022 09:49 А насколько сейчас актуальна Asus Strix Raid DLX и есть ли смысл её поставить вместо встройки? Вроде как это замена ASUS Xonar Essence STX, которые когда-то были неплохими...
Я розглядав би тільки зовнішні карти. Для навушників останні декілька років взагалі тільки малі USB-DAC купляю. Воно компактне,можна на ноуті використовувати якщо з великого компа пересів, нема наводок як в середені корпуса компа.
BlackBoxx
Junior

Повідомлення

Avenger80: 01.10.2022 23:28 BlackBoxx
Я бы попробовал бы взять Sound Blaster Audigy FX из этого всего выбора(мне кажется Creative должен звучать интересней), хотя не знаю картины с их драйверами под Windows 10/11. У Asus в этом плане нормально - DSX прекрасно работает и 10 и в 11. DSX звучит слегка плосковато, больше удар делается на верхние и средние частоты, бас не такой уж смачний, как говорится (чтоб вы понимали на что похож бас на DSX- постучите костяшкой пальца по деревянной столешнице (он как бы сухой и сжатый) :) ).
Если у вас современная материнская плата, то я думаю, что не стоят эти карты внимания - вы или разочаруетесь или не заметите особо разницы (типа что я купил - шило на мыло), нужно брать что-то подороже - типа карты у Asus - Xonar DX или что-то от Creative, но подороже и поновее.
Благодарю за подсказку)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender911: 01.10.2022 23:37Я розглядав би тільки зовнішні карти.
згоден
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Яку звукову можете порекомендувати для ігор/музики (через навушники)? Зараз сижу на вбудованій Realtek ALC892, хотілось би чогось кращого. Бажано з 5.1 або 7.1. Внутрішня/зовнішня без різниці. Бюджет до 3 тисяч, також розглядаю що з б/в можна придбати за таку ціну.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Trap: 08.10.2022 16:20Бажано з 5.1 або 7.1.
В наявності є 5.1/7.1 акустика?
Trap: 08.10.2022 16:20Яку звукову можете порекомендувати для ігор/музики (через навушники)?
Trap: 08.10.2022 16:20Бюджет до 3 тисяч,
https://portativ.ua/ua/product_32374.html
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

lewerlin
Зараз без 5.1/7.1, в недалеких планах придбати навушники з ними
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Trap: 08.10.2022 17:07 lewerlin
Зараз без 5.1/7.1, в недалеких планах придбати навушники з ними
Навушники завжди стерео (за виключенням деяких дуже рарних моделей). Тому якщо вам під навушники, то шукайте б/у SoundBlasterX G5/G6, або щось з китайців типу Fiio. Хоча, враховуючи актуальний курс, це буде досить непростою задачою знайти їх в ваш бюджет :( Зверху також непоганий варіант запропонували, дивно чому мінус вліпили.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Trap: 08.10.2022 17:07придбати навушники з ними
feniks_tm: 08.10.2022 18:16Навушники завжди стерео
Не завжди. Є франкенштейни з купою динаміків в чашці. Інша річ, що сенсу вони не мають. Якісне стерео вже дає повноцінне позиціонування - у людини одна пара вух, а не три, чи чотири. В реальному житті, ваш мозок визначає позицію джерела звуку завдяки різниці між правим і лівим вухом(відстань до джерела трохи різна). Стерео достатньо імітувати цю різницю. Багатоканал потрібен колонкам в непідготовленому приміщенні. Навушники від приміщення не залежать і в них розташування динаміків відносно вух не змінюється при використанні, аби їм був потрібен багатоканал.
Ostin
Member

Повідомлення

На сьогодні взагалі є ігрові технології, коли зв'язка "правильна гра+правильна звукова карта" дає вау ефект в іграх? Коли востаннє вникав в тему, то все ніби перейшло в саму ігрову софтову реалізацію незалежно від цап. Зараз, здається, окрім променів, в іграх взагалі нічого немає. Жодної крутої технології не можу згадати, в тому числі звукової
В такому разі, отой міні стерео цап найкращий вибір буде.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ostin
Наверное нет таких игровых технологий, допустим EAX знаменитый, как я почитал, умер вместе с Windows Vista ещё - Майкрософт всё перенесла в софтовую реализацию, а не в аппаратную.
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

lewerlin
Наче і стерео, але звук (в інших вухах) з 7.1 в іграх помітно відрізнявся від моїх навушників без 7.1. В музиці, правда, тільки заважає, але можна відключити.
Така різниця зумовлена якістю звука самих вух чи напис "7.1" таки щось вирішує в навушниках?

feniks_tm
Поглянув, в 3000 навіть б/в не вкладуються, крім китайців. Почекаю більш дешевих пропозицій, або трохи збільшу бюджет. Дякую за пораду
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Trap: 09.10.2022 10:34 lewerlin
Наче і стерео, але звук (в інших вухах) з 7.1 в іграх помітно відрізнявся від моїх навушників без 7.1. В музиці, правда, тільки заважає, але можна відключити.
Така різниця зумовлена якістю звука самих вух чи напис "7.1" таки щось вирішує в навушниках?

feniks_tm
Поглянув, в 3000 навіть б/в не вкладуються, крім китайців. Почекаю більш дешевих пропозицій, або трохи збільшу бюджет. Дякую за пораду
Ви можете пройти довгий шлях аудіофіла і або не зупинитись і шукати потрібний звук далі, або послухаєте поради комрадів і візьмете щось типу fiio e10k, в 3000, здається, вкладетесь. 7.1 - це від лукавого. Ну і краще взяти хороші навушники, а цап на решту, звісно сумісні по параметрам.
Я, наприклад, собі буду брати свисток від apple за 9$ і audio technika m20x bt(саме через наявність bloetooth, так би брав sennheiser hd200pro або прості m20x), вкладусь +/- у ваші 3000 і цього мені буде достатньо.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Trap: 09.10.2022 10:34Така різниця зумовлена якістю звука самих вух чи напис "7.1" таки щось вирішує в навушниках?
Тільки якість вух/підсилення. Приклад(вже не перший раз тут навожу):
Є Шури SRH240A - 60$
Колонки свен, за 30 баксів, с вушною діркою в якості підсилювача.
Ріалтек 887, на офісній материнці 775го соккету.
Метро ластлайт я вдруге перепройти не зміг. Страшно. Бісові павуки в мене по кімнаті бігали і цегельний завод будувався. :-P
Тобто вух за 60 баксів, адекватного бренду(не мультимедія аля логітек), простенького підсилення(в реалтеку1200 аналогічне вже "з коробки") і власне реалтеку достатньо для точного позиціонування в іграх/фільмах(якщо сам матеріал там якісний).
Єдине можу зауважити - більшість сенхів не годяться, щось вони там мутять з ачх для музики, що ламає точність позиціонування деяких джерел. Баєри, АТ, такстари, шури - ок.
Якщо далі піднімати планку обладнання, то росте більше деталізація, особливо верх/низ.
7,1 же ніколи не дадуть якості хорошого стерео, так як воно, стерео, імітує природній механізм позиціонування джерел звуку і набагато легше в реалізації на рівні матеріалу(досить хорошої звукурежиссури, без всіляких приблуд).
Відповісти