Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо вас не влаштовує звук R1100, то переходити на вищу лінійку мультимедійної системи немає сенсу - відчутної різниці ви не отримаєте, за те витратите значні кошти. Краще купіть б/в підсилювач та АС, аудікарта у вас непогана.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Скажімо, його мені вже (в музиці) замало. І за гучністю, і за якістю :)
Для ігор - з головою.

В цьому питанні я взагалі плаваю. На що взагалі варто дивитись, які бюджети подібного кроку і чи можливо буде отримати відчутну різницю враховуючи геометрію розташування АС?
Я так розумію, на усілякі Радіотехніки У-101/У-7101 дивитись не варто в принципі чи я недооцінюю латвійців?
пс. з паяльником більш-менш дружу, smd-компоненти перепаював :)

Отправлено спустя 34 минуты 5 секунд:
Гаразд, побродив трошки по усіляким хай-фай магазинам. Звісно, вкотре прифігів з цін.
Але, на диво, в межах $100 є пропозиції.
Скажімо, Taga Harmony TAV-506S v.2 - це щось з тої опери чи задля відчутного результату після R1100 треба дивитись вище?
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо кошти досить обмежені, або вливати їх в щось занадто дороге немає бажання, то карще дивитися на б/в. Сам я не мав справи з новими дешевими АС, про те порівнювати б/в підсилювач та ас з мультимедійною системою за ті ж самі гроші не варто. Однак, є одна проблема з п+ас - це габарити, тут мультимедія завжди в виграші. До того ж, для ігор та відео все таки краще 2,1 або 5,1 система, тому тут вже потрібен ресівер з ас або вже готова мультимедійна система.
З такою аудіокартою як у вас слід дивитися на більш якісну звукову систему, бо різницю, як я вже казав, ви почуєте незначну.
Зараз різні аудітехніки/амфітони впарюють не за так і дешево, тому краще дивитися на старих японців і німців.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Кошти завжди обмежені :D
Наразі б в принципі зрозуміти скільки коштуватиме "різниця, яку буде чутно" у порівнянні з R1100. Яких порядків сума? Якщо це сотні доларів - то одна справа, якщо тисячі - вже зовісім інша. Звісно, мова не про "теплі лампові кабелі" :)
Габарити дозволяють R2600/2700, за шириною між ними - з боків від 27" монітору. Місце для підсилювача знайдеться.
Для кіно є окремий телевізор, для ігор на моєму рівні 2.0 достатньо.
За них хочуть 500-1500грн, так.

Скажімо, щось рівня Sony F235R, Philips FA-670 (зі знайденого нашидкоруч на ОЛХ) - це буде різницею?
Востаннє редагувалось 24.05.2017 19:44 користувачем tetadoari, всього редагувалось 1 раз.
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ramm:Якщо кошти досить обмежені, або вливати їх в щось занадто дороге немає бажання, то карще дивитися на б/в. Сам я не мав справи з новими дешевими АС, про те порівнювати б/в підсилювач та ас з мультимедійною системою за ті ж самі гроші не варто. Однак, є одна проблема з п+ас - це габарити, тут мультимедія завжди в виграші. До того ж, для ігор та відео все таки краще 2,1 або 5,1 система, тому тут вже потрібен ресівер з ас або вже готова мультимедійна система.
З такою аудіокартою як у вас слід дивитися на більш якісну звукову систему, бо різницю, як я вже казав, ви почуєте незначну.
Зараз різні аудітехніки/амфітони впарюють не за так і дешево, тому краще дивитися на старих японців і німців.
Полностью вас поддерживаю. Но за хороший ресивер б\у 2 тыс. придётся отдать. А вот с акустикой всё намного сложнее …
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Andrule:Полностью вас поддерживаю. Но за хороший ресивер б\у 2 тыс. придётся отдать. А вот с акустикой всё намного сложнее …
2000... чого? Гривень?
Щось рівня Sony F235R, Philips FA-670 (зі знайденого нашидкоруч на ОЛХ)?
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tetadoari:
Andrule:Полностью вас поддерживаю. Но за хороший ресивер б\у 2 тыс. придётся отдать. А вот с акустикой всё намного сложнее …
2000... чого? Гривень?
Щось рівня Sony F235R, Philips FA-670 (зі знайденого нашидкоруч на ОЛХ)?
Я себе взял YAMAHA RX- v459 а товарищ MARANTZ SR-3001 и пока доволен …
Dubass
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРЬКОВ

Повідомлення

А тут есть кто в автомобильных 4-х канальных усях разбирается? :beer:
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Знайшов дещо, чекаю коли приїде.

З офіційних спеків:
"Output power 2x40 Watt at 4 Ohm, 2x30 Watt at 8 Ohm
Frequency response 10Hz to 63KHz (-3dB)
Distortion <0.05%
Signal/noise ratio >90dB"

Тепер питання що б до нього потім підключити...
Не дають спокою полочні Taga Harmony по 2500грн за пару нових, але дуже мало відгуків та оглядів/тестів...
Dubass:А тут есть кто в автомобильных 4-х канальных усях разбирается? :beer:
Колись трошки тямив :)
Dubass
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРЬКОВ

Повідомлення

нашел более менее несколько вариантов:
1) Helix B FOUR (вроде как неплохой усь, по отзывам)
2) Power acoustic lt 960/4 (не знаю как он по качеству)
3) JBL GT5-A604E
4) SoundStorm Psyclone 1600W (вроде как 150*4 нравиться мощность , но не знаю как он по качеству..)
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

У мене колись стояли DB Four та DB Two.
Грали на 6.5" компоненти DB спереду + 6.5" мідбаси ззаду та спочатку 10" DB саб, а потім 8" Хеліксовська сабова головка в багажнику у саморобному ~4л корпусі.
Грали приємно, я б сказав досить нейтрально. Queen, Scoripons, Eagles на них звучали (на мій слух) приємніше, аніж сучасна електроніка чи реп-рнб.
Жодних нарікань до них не було доки не вирішив звільнити багажник та не продав обидва підсилювача.
Взагалі від продукції Audiotec Fischer (я як раз в той час працював у редакції, що випускала і Car&Music) у мене лишились приємні враження.
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tetadoari:Знайшов дещо, чекаю коли приїде.
Не дають спокою полочні Taga Harmony по 2500грн за пару нових, але дуже мало відгуків та оглядів/тестів...
В тому магазині є можливість прослухати обрану акустику. Взагалі за ці гроші варіантів серед нової акустики небагато.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

tetadoari: Скажімо, Taga Harmony TAV-506S v.2 - це щось з тої опери чи задля відчутного результату після R1100 треба дивитись вище?
Проходите мимо этой конторы.
Эта контора пытается выкарабкаться на рынке АС. Но их поделки весьма печальны.
miroslav_mm
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv-City

Повідомлення

tetadoari
Из недорогих усилителей, рекомендую JVC AX-211, 222, 333 итд.итп. на ОЛХ они 1300-1500, в принципе все они вплоть до дорогих АХ на идентичной схемотехнике, разница только в выходных транзисторах, конденсаторах и трансформаторах, все они работают в классе Super A - режим без отсечки, тоесть на транзисторах всегда есть остаточный ток, и их открытие/закрытие плавное в плечах, показатели просто шикарные и не превышают 0,007% на полной мощности, КГИ измеренное на средней мощности - 0.00038% при: 4.4Ом. Звук просто чудесный, это я говорю как владелец аналогичного JVC AX-211, в принципе на самодельных усях в таком же классе Лайков или Натали аналогичный по характеру звук.
Там на ОЛХ у Олиевского есть, можно смело брать, отправляет даже без предоплаты, или могу свой продать, можно перед покупкой даже послушать у меня дома, не сочтите за рекламу, просто делюсь хорошим советом по выбору хорошего девайса.

Вот тут можно краткий обзор почитать :
http://forum.vegalab.ru/showthread.php?t=52644&page=18
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

miroslav_mm:tetadoari
Из недорогих усилителей, рекомендую JVC AX-211, 222, 333 итд.итп.
Дуже дякую. Та вже вніс передоплату за один дівайс.
За закордонними оглядами - звучить добре і візуально подобається.
Приїде - покажу :)
ramm:В тому магазині є можливість прослухати обрану акустику. Взагалі за ці гроші варіантів серед нової акустики небагато.
Я б навіть сказав майже нема :)
afhpwnd:Проходите мимо этой конторы.
Эта контора пытается выкарабкаться на рынке АС. Но их поделки весьма печальны.
Ок. Дякую.
А як щодо б/в Eltax Symphony?
Andrule
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ramm:
tetadoari:Знайшов дещо, чекаю коли приїде.
Не дають спокою полочні Taga Harmony по 2500грн за пару нових, але дуже мало відгуків та оглядів/тестів...
В тому магазині є можливість прослухати обрану акустику. Взагалі за ці гроші варіантів серед нової акустики небагато.
Я бы вам не советовал брать Taga Harmony. Лично я их ассоциирую с колонками от музыкального центра. Лучше пособирать и купить что-то стоящее. Лучше купите у меня) я вам ещё и скину … viewtopic.php?f=26&t=172536
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Переміряв адекватно доступні габарити, дуже хотілося б лишитись в певних рамках.
Такі варіанти, як Magnat Monitor Supreme 102 чи Denon SC-M39 взагалі варті уваги? Чи "таке собі, трохи краще, але не суттєво"?

Дурна ідея. А якщо R1100 у пасивні переробити? :D
Andrule:Я бы вам не советовал брать Taga Harmony. Лично я их ассоциирую с колонками от музыкального центра. Лучше пособирать и купить что-то стоящее. Лучше купите у меня) я вам ещё и скину … viewtopic.php?f=26&t=172536
Про Тагу зрозумів, дякую.
Нажаль, не підходять за розмірами та кольором (так, колір мені теж важливий).
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

denon від мікросистеми, про магнат скажу лише свої власні міркування - вони занадто дешеві, щоб бути хорошими :)
Якщо звернули увагу на Eltax Symphony (я так розумію 4.Х серія), то беріть. В інтернеті про них добре відзиваються.
А взагалі, придивляйтеся до АС з характеристиками відповідними до вашого підсилювача.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Так, 4.2. Були б вони трохи меншими... Розумію, що звук та потужність мають звідкись братись, але маю враховувати і певні реалії. Так, фізично зможу їх впихнути, але з нюансами.
Та й спеціалізовані видання про них добре писали. Але "в інтернеті" й Taga Harmony має дуже позитивні відгуки. Мабуть, знов, дивлячись чого чекаєш чи чого очікуєш :)

"А взагалі, придивляйтеся до АС з характеристиками відповідними до вашого підсилювача."
От це (~ до 40Вт на канал) як раз виходить клас Magnat Monitor Supreme 102, Taga TAV-506S...
Eltax Symphony 4.2 вже має вдвічі більшу потужність за підсилювач.

Мабуть, треба таки їхати спробувати послухати наживо. Якщо вийде, ввечері зїжджу в М'юзікМаг.
miroslav_mm
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv-City

Повідомлення

tetadoari:Переміряв адекватно доступні габарити, дуже хотілося б лишитись в певних рамках.
Такі варіанти, як Magnat Monitor Supreme 102 чи Denon SC-M39 взагалі варті уваги? Чи "таке собі, трохи краще, але не суттєво"?
Скажу вам как владелец микросистемы M40, штатную акустику Денон я продал, не то что бы она так уж плоха, но с косяками, и эти косяки производитель залатал включаемым/отключаемым аппаратным фильтром АЧХ Баттерворта, и при включении этой функции в меню, с микросистемой они вроде бы и неплохо звучат для своего размера, но на других аппаратах завал на ВЧ, и вообще как то бездушевно звучат. Поэтому я их продал и купил б/у Canton. И вам рекомендую взять какие нибудь Fonum или Karat от Кентон и забыть про современный новодел.
Если хотите что то из нового, ну тогда хотя бы какую-то модель из Monitor Audio Bronze.
Відповісти