Выбор HDD

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

UrbanusD
Доречі запропонований вище vltk ВД Ред Плюс - 7200 обертів та з CMR . В ваш бюджет зі скрипом, але влізає. Можете теж взяти його не примітку
ulver73
Junior

Повідомлення

Vltk спасибо за ответ, температуры на чтении какие, парковки частые?
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ulver73

Температура зависит в любом режиме от того, где стоит диск (какая температура вокруг него и насколько она не зависит за счет вентиляции от тепла выделяемого на анализируемом диске т.е. от дельты/градиента Т). Корректно сравнивать наверное на прицепленном диске снаружи корпуса при неподвижном воздухе (кроме конвекции) вокруг него, при данной комнатной температуре. Плюс за этим специально, в моем конкретном случае не слежу, оптимально/желательно ее иметь при чтении просто ниже 40С. Парковки не прошивочные, а заданные временем отключения дисков или в повер плане ОС или контроллером ДАСа/НАСа - поэтому ответ видимо не частые.
UrbanusD
Member

Повідомлення

Alex+
ВД Ред Плюс - 7200 обертів та з CMR цей десь на 1+ тис дорожче, + вже замовив той що ви порадили. Але ще є одне питання. В мене є наразi 3TB Toshiba 7200 (HDWD130UZSVA) та приiде 4TB Seagate 5400 (ST4000VN006). Toshiba швидший але там меньше кешу + технологii запису\читання я так розумiю старiшi. I питання в тому на якому hdd буде бiльша швидкодiя умовноi програми при зверненi до бiблiотек на самому диску. Чи особливоi рiзницi не буде?
P.S. Дякую за поради :beer:
Alex+
Member

Повідомлення

UrbanusD: 29.04.2023 11:19якому диску буде бiльша швидкодiя
У вас буде змога протестували особисто, це краще ніж щось гадати. Як на мене суттєвої різниці не буде
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю. На що зараз можна звернути увагу серед hdd на 2tb (надійність, 5400rpm, CMR)?
Якщо такі є в природі :gigi:
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields
З надійністтю зараз погано у всіх, тому цей параметр визначається виключно бекапом важливих даних. Під усі інші вимоги підходить наприклад загаданий вище
https://hotline.ua/ua/computer-zhestkie ... 2000vn004/
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 18.05.2023 06:32 7mindfields
З надійністтю зараз погано у всіх, тому цей параметр визначається виключно бекапом важливих даних. Під усі інші вимоги підходить наприклад загаданий вище
https://hotline.ua/ua/computer-zhestkie ... 2000vn004/
Я вибачаюсь, чомусь був впевнений що зазначив це, потрібен саме 2.5” :gigi:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

7mindfields: 18.05.2023 11:19Я вибачаюсь, чомусь був впевнений що зазначив це, потрібен саме 2.5”
таких з СМR вже немає.
то в мене ще є :gigi: (спеціально шукав) - st2000lm003
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

7mindfields
Toshiba L200 (требует проверки)
Тут есть спецификация, нужно смотреть на модель, могут быть оба варианта.
https://www.toshiba-storage.com/pl/prod ... -l200/?pdf

Я как то задавался таким поиском - нашел пару моделей всего. Цена на 2ТБ неадекват как по мне.
А зачем именно CMR нужен?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

taxi911: 18.05.2023 11:25Toshiba L200 (требует проверки)
Recording Technology
CMR:
HDWJ110UZSVA, HDWK105UZSVA, HDWJ105UZSVA

SMR:
HDWL120UZSVA, HDWL110UZSVA
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 18.05.2023 11:24
7mindfields: 18.05.2023 11:19Я вибачаюсь, чомусь був впевнений що зазначив це, потрібен саме 2.5”
таких з СМR вже немає.
то в мене ще є :gigi: (спеціально шукав) - st2000lm003
І як, нормальний? Бо я якось до сігейтів з долю скептицизму ставлюсь (в десктопі все життя стояв якись старий хітачі та вд блу), хоча в ноуті стояв такий і начебто без скарг
Зображення
Востаннє редагувалось 18.05.2023 11:40 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 2 разів.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

7mindfields: 18.05.2023 11:33І як, нормальний?
да. просто то "останній з Могікан". і стара модель. знайти можна тільки Б\В
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taxi911: 18.05.2023 11:25 7mindfields
Toshiba L200 (требует проверки)
Тут есть спецификация, нужно смотреть на модель, могут быть оба варианта.
https://www.toshiba-storage.com/pl/prod ... -l200/?pdf

Я как то задавался таким поиском - нашел пару моделей всего. Цена на 2ТБ неадекват как по мне.
А зачем именно CMR нужен?
Бо ніхто не радить моделі з черепичним записом (хіба що під кейс тільки з холодними бекапами інколи, і всеодно моделі з smr частіше сипляться), з приводу ціни - можна і б/в в такому разі розглянути, не думаю що на таких (1-2тб) хтось активно чіа фармив, хоча…
Alex+
Member

Повідомлення

2.5 це вже взагалі майже вимираючий вид, бо краще вже ссд взяти, ніж його. Єдине що поки буде жити в цьому форматі - моделі високої ємності, котрі користуються попитом в переносних дисках. Але вони всі з smr.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 18.05.2023 12:04 2.5 це вже взагалі майже вимираючий вид, бо краще вже ссд взяти, ніж його. Єдине що поки буде жити в цьому форматі - моделі високої ємності, котрі користуються попитом в переносних дисках. Але вони всі з smr.
Добре, а чи э якісь надійні 3.5 моделі, які здатні працювати без доп живлення? (Зовнішньо, через перехідники)
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields
Нема, бо їм треба 12в, що важко витягнути з одинарного юсб.
Як варіант роздивіться ссд. Найдешевший варіант від патріота коштує приблизно на 300 грн дорожче ніж запропонований вище диск. Так він на qlc, швидкості на запис там будуть не більше ніж на диску, проте абсолютно беззвучний, і значно швидше на читанні.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Хтось с корпоративними ЖД зштовхувався? Вони сильно шумні? Пропонують купити ось такий https://hotline.ua/ua/computer-zhestkie ... 000nm0115/
Alex+
Member

Повідомлення

Polaris
Стикався неодноразово, але як охарактеризувати шум не знаю, бо це все індивідуально. Чисто суб'єктивно так, трохи наче шумніше. Чи заважає - ні. Аби не знав що що диск серверний , то подумав би що так і треба.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 19.05.2023 09:36Хтось с корпоративними ЖД зштовхувався?
Угу. :rolleyes:
Polaris: 19.05.2023 09:36Вони сильно шумні?
Сильно.
Polaris: 19.05.2023 09:36Пропонують купити ось такий https://hotline.ua/ua/computer-zhestkie ... 000nm0115/
Питання ціни і використання.
Воно гучне, надійне, але дуже чутливе до смарту(щось не так і вже "міняй мене", коли "домашні" диски спокійно працюють з релокейтами). В комп я собі не ставив би. В NAS пару штук, в рейд1, з наявністю резервних - залюбки(якщо ціна хороша).
Відповісти