Выбор HDD

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не в ту тему написав, сорі
Dima1602
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Для зберігання цінних файлів для мене - сімейні архіви, та трохи робочих файлів рідко використовуємих максимально надійний диск потрібен. Ці моделі підійдуть ?(тим паче якщо вдасться знайти по розродажу десь :gigi: ):
Seagate IronWolf, Pro версія
Western Digital Red
Toshiba Enterprice серія
l питання ще по так званим бекапам, надважливих робочих файлів - де їх зберігати...? Дубляж на іншому ссд/hdd плсю якесь облачне сховище, чи можливо зовнішній носій (велика флешка, жорсткий диск інше.. :rotate: )
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima1602: 16.02.2024 16:53Для зберігання цінних файлів для мене - сімейні архіви, та трохи робочих файлів рідко використовуємих максимально надійний диск потрібен
2 копии, а лучше 3. нет никаких "надежных" дисков. сегодня диск надежен, а завтра вылезло что он не включился.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Dima1602: 16.02.2024 16:53l питання ще по так званим бекапам, надважливих робочих файлів - де їх зберігати...? Дубляж на іншому ссд/hdd плсю якесь облачне сховище, чи можливо зовнішній носій (велика флешка, жорсткий диск інше.. :rotate: )
Два будь-які в рейд1(зеркало). І бекап на третій :D .
Взагалі я би, якщо жорсткого обмеження бюджету не має, взяв би NAS. Той же WD, вони помірно коштують. Два диски в NAS, першим рейдом, і один запасний.
В принципі, домашні потреби по надійності воно покриє. За одно буде зручний доступ з різних девайсів, ще й через "хмару"(у WD точно).
Shpoker: 16.02.2024 17:012 копии, а лучше 3. нет никаких "надежных" дисков. сегодня диск надежен, а завтра вылезло что он не включился.
Простіше сказати так: накопичувач - розхідний матеріал. Малопомітність цього факту в домашніх умовах, його ніяк не відміняє.
Dima1602
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Для "NAS" це ще потрібно докупити такий девайс, ну і звісно почитати як налаштовувати у сосідній темі
Щось типу ?:
Synology DS220+, TerraMaster F4-210, QNAP TS-253Dб ioSafe 218 NAS (взято з першоїж статті на .tomshardware :rotate: )
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Dima1602: 17.02.2024 10:35Щось типу ?:
Synology DS220+, TerraMaster F4-210, QNAP TS-253Dб ioSafe 218 NAS (взято з першоїж статті на .tomshardware :rotate: )
Вам буде достатньо WD My Cloud EX2.
Або якщо є знання і натхнення - можна зі старенького компа самому зробити.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Подскажите, а какая температура оптимальная для HDD WD UltraStar DC HC550? В стойке под видео наблюдение с обдувом 22 градуса, без 27. Не холодно ли ему? А то по статьям и картинкам рисуют оптимально 35-40 градусов.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Шаженла
У меня есть диски по 100+к часов как при +16 так и по +50, так что не особо важно, абы перепадов небыло сильных
Quest
Member

Повідомлення

Всім привіт, підкажіть що з цього краще взяти і чи є істотна різниться.
У планах зробити рейд із 2х8ТБ у зовнішньому кейсі, п.с може також підкажете якийсь не дуже дорогий для 2х дисків
Для домашнього зберігання даних, із щоденним записом.
Вкладення
Screenshot_1.jpg
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Quest: 08.03.2024 18:34Всім привіт, підкажіть що з цього краще взяти і чи є істотна різниться.
У планах зробити рейд із 2х8ТБ у зовнішньому кейсі, п.с може також підкажете якийсь не дуже дорогий для 2х дисків
Для домашнього зберігання даних, із щоденним записом.
Айронвульфів вам буде достатньо. Або вони або Ред Про. І те, і те - NAS-диски, без "черепиці". Принципової різниці немає.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Хтось "нюхав" Toshiba MG08 16TB
Як воно по шуму, вібрації та температурі?
Буде стояти як окремий диск без обдуву в тісному корпусі, Файлопомийка для всяк-різного.
По ціні - це найдешевші диски великих об'ємів.
chichik
Junior

Повідомлення

taxi911: 13.03.2024 16:19 Хтось "нюхав" Toshiba MG08 16TB
Як воно по шуму, вібрації та температурі?
Буде стояти як окремий диск без обдуву в тісному корпусі, Файлопомийка для всяк-різного.
По ціні - це найдешевші диски великих об'ємів.
Я выше задавал вопросы по этим дискам. И некоторые участники высказывали свой опыт. По шуму и вибрациям, думаю, зависит от конкретного экземпляра. Я брал 6 штук, по вибрациям были норм. По шуму при последовательном чтении не слышно, перемещении головок во время старта (думаю, и при эксплуатации в режиме произвольного доступа будет так же) диск ненавязчиво слышно биение примерно с метра. В закрытом корпусе может и вовсе не слышно. Но раздражать один не будет, если у подушки не класть. На Ютубе есть тесты шума похожих моделей, и Тошиба показал себя заметно тише серверных аналогов от ВД. В простое был прогладный и температура около 30. Во время теста поверхности температура была примерно 42-43 градусов на открытом пространстве вне корпуса. Но, думаю, для этих дисков температура норм. Да и зависит от окружающей среды. А вот произвольные сектора со временем отклика 250-350 мс меня насторожили. К тому же, диски почему-то поставлялись без антистатического пакета и с небольшими потёртостями на корпусе. Поэтому я решил вернуть. Продавец Розетка это никак не прокомментировала и убеждали, что они новые, по заявлениям поставщика. Хотя, на том же заграничном Амазоне у некоторых фото с запечатанными пакетами. В целом, можно брать, если он не будет работать 24 часа в сутки рядом с кроватью, и не смущает вероятность купить возвратный диск
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А что сейчас есть корпоративного без гелия более менее свежего? Смотрю на Constellation ES.3.

Отправлено спустя 1 час 4 минуты 34 секунды:
Шаженла: 24.02.2024 00:19Подскажите, а какая температура оптимальная для HDD WD UltraStar DC HC550? В стойке под видео наблюдение с обдувом 22 градуса, без 27. Не холодно ли ему? А то по статьям и картинкам рисуют оптимально 35-40 градусов.
Вот мне тоже что то такое помнится +33-35 С. Но если на предприятии то просто надо эксплуатировать в соответствии с рекомендациями производителя, что бы не сказали что сломал. При +27 С я бы не обдувал.
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вітаю,
Є тут користувачі коробочки під назвою WD My Book Duo? Цікавить чи можна там просто вставити два диски і щоб вони працювали без режиму рейд 0.
Мені просто потрібно щоб воно працювало у режимі "проста зовнішня кишеня" на два хдд...
chichik
Junior

Повідомлення

chichik: 03.04.2024 23:26 Во время теста поверхности температура была примерно 42-43 градусов на открытом пространстве вне корпуса. Но, думаю, для этих дисков температура норм.
Взял ещё несколько Toshiba MG08 16TB. При комнатной 19,5-20 градусов, у дисков на открытом пространстве при тесте Викторией показывает 37-40 градусов.
RQWAN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго вечора! Порадьте будь-ласка HDD для зберігання аудіо файлів. Який бренд\серія довговічніші?) На даний момент використовую SAMSUNG HD103SJ, який був куплений ще в 2008-2009 році. Але останнім часом помітив, що деякі пісні обриваються і не можуть відтворитись повністю.

І чи є якась функціональна різниця, між різними швидкостями роботи? 5000 rpm буде тихіше працювати ніж 7000?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

RQWAN
Смарт бы его глянул, может там ходячий труп. Да, между 5к и 7к в шуме и вибрации разница есть
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shpoker: 27.04.2024 00:49 Смарт бы его глянул, может там ходячий труп.
Смарт есть умельцы и обнуляют. :gigi:
Shpoker: 27.04.2024 00:49Да, между 5к и 7к в шуме и вибрации разница есть
5к и 7к не особо, а вот 10к и 15к таки да шумят.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

S: 27.04.2024 00:51Смарт есть умельцы и обнуляют.
Не думаю что чел сам себе будет такую свинью подкладывать
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

RQWAN: 27.04.2024 00:13Доброго вечора! Порадьте будь-ласка HDD для зберігання аудіо файлів. Який бренд\серія довговічніші?) На даний момент використовую SAMSUNG HD103SJ, який був куплений ще в 2008-2009 році. Але останнім часом помітив, що деякі пісні обриваються і не можуть відтворитись повністю.
Любые Enterprise винты наиболее долговечные. Какой то Seagate Exos например или аналоги от других производителей. Но если что то хоть немного ценное хранится то стоит хотя бы RAID 1 создать из 2 шт одинаковых.

Отправлено спустя 9 минут 11 секунд:
Shpoker: 27.04.2024 00:52 Не думаю что чел сам себе будет такую свинью подкладывать
это я в плане покупки б.у. - неправильно понял
Відповісти