Де я можу купити гвинти для M.2 ssd в Інтернеті?

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lucem
Junior

Повідомлення

Я загубив гвинти M.2, які йшли в комплекті з моєю материнською платою, і не можу знайти де-небудь, щоб купити її в Інтернеті.
Якщо ви знаєте, де я можу його купити, будь ласка, повідомте мене.
Якщо його можна придбати у вашому місті, я можу розрахуватися з Новою поштою, щоб ви могли купити мені.
Мені потрібно до 8 гвинтів. Дякую
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Там неначе звичайна М2 різьба, можна просто на залізячний ринок/магазин зазирнути, може там такий дріб'язок хтось і продає.
А ще така різьба, буває, зустрічається у ноутах, якщо є знайомі в сервісі, де ноути розбирають на запчастини, можно там попитати.
Нагуглив, потрібен гвинт M2x3mm або M2x2.5mm
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

radical:Нагуглив, потрібен гвинт M2x3mm або M2x2.5mm
Не факт, викрутив свій - схоже там M1.6x3. В будь якому разі чим купляти за 60грн, то дешевше купити на ринку чи в магазині по 10шт. звичайних M2 та M1.6. Вони з нержавійки всього по 20-40 копійок, а звичайні оцинковані ще дешевше :)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Andrey2005, у Асуса(и Гиги кажется) винты на стойке идут, там надо подкладывать гайки. У Асрока короткие.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Похоже, ТС не знает про али :rotate:
https://aliexpress.ru/item/4001220322469.html
Стойки и в правду у всех мам разные, но это очевидно должно быть.
:beer:
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Andrey2005:
radical:Нагуглив, потрібен гвинт M2x3mm або M2x2.5mm
Не факт, викрутив свій - схоже там M1.6x3. В будь якому разі чим купляти за 60грн, то дешевше купити на ринку чи в магазині по 10шт. звичайних M2 та M1.6. Вони з нержавійки всього по 20-40 копійок, а звичайні оцинковані ще дешевше :)
У мене один такий гвинт йшов комплектом до SSD, другий до китайского адаптера M.2-PCIe, штангелем не міряв, але більше на 2мм схоже, ніж на 1.6.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

radical:штангелем не міряв, але більше на 2мм схоже, ніж на 1.6
Може вони різні бувають. Я з MSI Z170 викрутив, по штангелю там 1,48мм і це схоже на М1.6, а М2 це вже 1,8-1,95мм і він не влазить в стойку.
Lucem:Мені потрібно до 8 гвинтів. Дякую
На днях буду в магазині, якщо будуть на вітрині то куплю.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Зазирнув в Metalvis, на вітрині є 2.0, 2.5, 3.0 різних розмірів і форми.
По каталогу у них є ще 1.4 i 1.6.
http://metalvis.ua/catalog/c-screws-1/
Відповісти