SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
gidron69
Junior
Звідки: Сумская область

Повідомлення

Читал ветку,читал,психанул и купил 500GB EXCERIA NVME KIOXIA под систему и Crucial MX500 1 TB под игры за 1700 и 3200 соответственно.Может тупанул,но купленному золотой верх.Сгодня пришли на НП,завтра буду ставить:))
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

gidron69

А чё психанул то? :gigi: вроде не плохой выбор, радоваться надо. ;)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SilberV, lewerlin, yupi, Melofon спасибо :up:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Капец разница в TBW, даже растерялся, что взять. Второй дороже и типа выше классом
AORUS NVMe Gen4 SSD 1TB - 1800TBW 96-слойная 3D TLC (Toshiba BiSC4)
AORUS Gen4 7000s SSD 1TB - 700TBW 3D NAND TLC Micron (OUC2D NW964)
Entar
Member

Повідомлення

Чи варто брати SSD замість HDD зараз під файл підкачки/закачку торентів і трохи "файлозвалище" ?
Якщо так, то який із недорогих варіантів підійде під ці задачі, на 1TB, і прослужить достатньо довго?
В системі є швидкий m.2 ssd, мова зараз йде саме про ssd під задачі вище.

"Помер" мій 3TB HDD, і тепер не знаю, брати мені новий HDD під вище перечислені задачі, чи вже на SSD зупинитися. Почитав відгуки про hdd в магазинах, що у людей вони зараз через 2-3 роки дохнуть, і думаю - а чи треба воно мені? Всі ssd що в мене є, починаючи від 2013 року, служать мені надійно, і не подають поганих симптомів. +Без HDD в системнику - працює тихше, грузиться швидше (хоча система і раніше стояла на ssd)

Грубо кажучи, мова йде про те, що прослужить довше - якийсь бюджетний HDD, який я візьму під ці задачі, чи SSD.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Entar: 05.09.2022 14:25SSD замість HDD зараз під файл підкачки
це не потрібно від слова "зовсім". Ваш системний ССД не вре від того що файл підкачки на ньому буде.

під торрент брати HDD... ну таке. Бо навантаження на механіку при великій кількості торрентів, буде високою = шум = просадки швидкості. В цьому плані ССД (швидко\тихо\дорого).
Entar: 05.09.2022 14:25із недорогих варіантів підійде під ці задачі, на 1TB, і прослужить достатньо довго?
так не буває...
дивіться на МХ500 Сruial.

Відправлено через 47 секунд:
Entar: 05.09.2022 14:25що прослужить довше - якийсь бюджетний HDD, який я візьму під ці задачі, чи SSD.
цього ніхто не скаже. Все залежить від сценаріїв користування та вірогідності браку.
Entar
Member

Повідомлення

Crossbow: 05.09.2022 14:31 під торрент брати HDD... ну таке. Бо навантаження на механіку при великій кількості торрентів, буде високою = шум = просадки швидкості. В цьому плані ССД (швидко\тихо\дорого).
От і я про те ж.
Crossbow: 05.09.2022 14:31 дивіться на МХ500 Сruial.
Почитав тему, порадився зі знайомим спеціалістом, і дійшов до того ж)
Вже домовився про покупку нового тут на барахолці, дякую :)
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dima4s: 02.09.2022 23:18Який ССд взяти під файл підкачки вінди?
оптан поза конкуренцією.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Посоветуйте что взять в свободный слот m2 на материнке Asus Z170 Pro Gaming - 500гб-1тб будет достаточно, скорости выше 1гб/сек особо не нужны, но возможность записывать большие файлы без падения скорости до уровня хдд нужна. Несколько виртуалок будут жить на этом ссд, возможно своп винды, а также win7 должна нормально работать с этим диском.
По обзору на сайте вот этот https://www.overclockers.ua/storage/goo ... dm-m2-1tb/ выглядит ок, но возможно есть и лучше варианты?

В будущем может понадобиться подключать этот ссд по юсб к ноуту, но я полагаю лучше будет купить usb адаптер потом чем usb-ssd сейчас
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 06.09.2022 15:03а также win7 должна нормально работать с этим диском.
Требование однако. Я так навскидку НВМЕ с аппаратным тримом и не припомню. Насчет самса не уверен, в сата точно было, а вот в НВМЕ...
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

с сата проблем точно никаких нет - пара сата ссд работают в этой системе уже много лет и трим работает, а вот что с нвме будет такая засада даже не ожидал, хорошо что уточнил
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 06.09.2022 16:23что с нвме будет такая засада даже не ожидал,
Там возможно и все в порядке, но как это точно узнать, 7+нвме слишком необычный кейс.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

fludimir: 06.09.2022 15:03а также win7 должна нормально работать с этим диском.
учтите что 7ка не умеет TRIM по USB, а 8.1 уже имеет.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

lewerlin: 06.09.2022 17:29 Там возможно и все в порядке, но как это точно узнать, 7+нвме слишком необычный кейс.
ну не знаю. у меня работает норм.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

heidfeld
Без каких либо дополнительных драйверов итп, просто поставили и заработало?

Crossbow
учтите что 7ка не умеет TRIM по USB, а 8.1 уже имеет.
да, не проблема - по usb будет только под вин10 использоваться

А вообще у материнки на Z170 не должно возникнуть проблем с NVME m.2 ssd? Систему загружать с него мне не нужно, только как накопитель использовать
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

fludimir: 06.09.2022 23:54 heidfeld
Без каких либо дополнительных драйверов итп, просто поставили и заработало?
В образ винды нужно добавить обновление майкрософт для нвме, не помню номер его, и все работает как часы. Или установить его если винда на др. накопителе и загрузка с нвме не нужна.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 06.09.2022 15:58Я так навскидку НВМЕ с аппаратным тримом и не припомню
який нафіг апаратний трім? Тим більше, сімка нормально трімить. Не трімить тільки ЮСБ диски.
На своє власне прибирання мотлоху всі забили дуже давно, зараз навіть слц кеш намагаються не розгрібати.
fludimir: 06.09.2022 23:54да, не проблема - по usb будет только под вин10 использоваться
там потрібно щоб був UASP і контролер пропускав команду (бувають нюанси).
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Окей, так какие варианты ссд то будут, что покупать? :)
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 08.09.2022 17:01Окей, так какие варианты ссд то будут, что покупать?
ну дешево і сердито і відомий конфіг - кіоксія, наприклад, ВД, самс, кінгстон, крушал, та навіть Інтел 670p. Решта - бувають і заміни флеша, і контролерів.
Краще напишіть що трапило в око :), так легше відкинути гірші варіанти. Пальцем в небо - якщо там не 2263хт+ранній QLC, то пишуть вони всі за 200+мб/с
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Volosaty: 12.09.2022 19:22Решта - бувають і заміни флеша, і контролерів.
Кингстон в том числе ;)
Відповісти