SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

7mindfields
Aragoser
Я просто думал, что плюс, к примеру, четыреста гривен - роли не играет (это тупо один поход в
продуктовый магазин и то совсем не поход). Зато и SSD классом по выше и ресурс будет выше. А то что на i5 второго поколения и что с этого? Это что не комп? У меня тоже i5 второго поколения. И прекрасно работает. :) На счёт сбоев питания - ничего. Хотя тоже - как эти сверхбюджетные SSD будут себя вести - вопрос. Дешева рибка - погана юшка. Скупой платит дважды и т.д. и т.п. И ещё - многие SSD дохнут не из-за отключения питания, а из-за плохих блоков питания.
И ещё - а что за конфигурация компа, сколько ОЗУ? А вдруг там 1 или 2 ГБ ОЗУ. И тут вопрос - а на сколько выручит установка SSD в такой комп? Может надо и ОЗУ добавить?
MW124
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Aragoser
Стоїть на і3 3-го поколіня - дешеве гамно - суттєво прискорює роботу і в не порівнянні з хардом.
Доречі в мене ссд стояв на 775 в сата 2 - це небо і земля в порівнянні з хардом.
moonlight49: 29.10.2022 05:05 Як поводять себе дані на SSD - то цікаве питання, але спираючись на наші реалії, без реле напруги чи блоку безперервного живлення комп може не вижити взагалі - тут як повезе.
перепад вижив, вимскнення вижив, скачок до 265 вижив = що фобії?

Який оптимальний варіант під вінду - Samsung 980, Crucial p3, WD Blue SN570 ?
Востаннє редагувалось 29.10.2022 09:25 користувачем MW124, всього редагувалось 1 раз.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MW124
Ваш блок питания выжил... Хороший блок питания. :)
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MW124: 29.10.2022 09:22 перепад вижив, вимскнення вижив, скачок до 265 вижив = що фобії?
Лише на цьому форумі бачу трьох користувачів з подібними наслідками для пк за останні 3 дні. Фортуна , лотерея.
Aragoser
Junior

Повідомлення

Avenger80: 29.10.2022 09:05 И ещё - а что за конфигурация компа, сколько ОЗУ? А вдруг там 1 или 2 ГБ ОЗУ. И тут вопрос - а на сколько выручит установка SSD в такой комп? Может надо и ОЗУ добавить?
Ну, оперативка - це перше, на що я звертав увагу. Щоб її було не менше 8 Гб. Тож у даному випадку 4 модулі по 2 Гб, на жаль частота 1333 МГц, а не 1600 МГц. Сподіваюся, це не дуже страшно? Все рівно Core i5 з 8 Гб DDR3 1333 МГц має бути значно продуктивніший за Core 2 Quad з 8 Гб DDR2 800 МГц, продуктивність якого мені добре відома як з SSD так і без, і загалом задовільна для Windows 7 без SSD і для Windows 10 з SSD. Правда SSD там був топовий від Samsung, дорожчий за весь комп разом взятий. До того ж у цього ПК на Core i5 буде один слот SATA3 якраз саме під цей бюджетний SSD, а ще інструкції SSE 4.2, що повинно дозволити встановити Photoshop новіший, ніж Photoshop 2020. І інструкції AVX також є, що знову ж таки дозволить встановлювати деякий софт, недоступний на Core 2 Quad.
Avenger80: 29.10.2022 09:05 А то что на i5 второго поколения и что с этого? Это что не комп? У меня тоже i5 второго поколения. И прекрасно работает.
Просто стоїть питання допомогти в дуже бідній сім'ї зібрати комп якомога дешевше для навчання і трохи погратися в старенькі ігри й щоб він при цьому не був страшенно заторможений. Думав що для ОС вистачить SSD на 128 Гб в районі 500 грн., але бачу, що можна трохи доплатити й за 700-800 грн. взяти 256 Гб, що окрім можливості встановити на нього більше програм також теоретично вдвічі підвищить час відпрацювання на відмову, бо Вінда буде поступово вбивати не 128 Гб, а 256 Гб.
Двоядерний чотирипотоковий Core i3 буде не сильно відрізнятися по продуктивності від чотириядерного Core 2 Quad (ще не відомо в який бік), а от комп на Core і5 з 8 Гб DDR3 і так вже страшенно підвищив бюджет.

При 8 Гб оперативки на даному ПК і встановленні вищезгаданого бюджетного SSD на 240 Гб за 750-850 грн. можна буде залишати файл підкачки на диску C: на SSD, чи це може вбити ресурс SSD швидше, ніж за 5 років?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Aragoser
Ну раз так - SSD действительно поможет. На сколько надёжен будет прям дешёвый SSD - не знаю. Я свой на 128Гб в 2016г. брал за 1400грн. :) Служит нормально и по сей день. Сейчас уже на 256грн можно купить за 700грн... Но правда, что это за SSD такие, фиг его знает. Поэтому и предложил чуть лучше. Но раз денег совсем нет, то конечно, любой SSD сделает нехилый такой буст. Ничего переносить никуда не надо. Больше всего ресурса жрёт браузер и youtube. Вот если совсем уж заморочиться, то лучше кэш браузера перенести на жёсткий диск. Всё остальное пусть на SSD.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 29.10.2022 15:30 Aragoser
Ну раз так - SSD действительно поможет. На сколько надёжен будет прям дешёвый SSD - не знаю. Я свой на 128Гб в 2016г. брал за 1400грн. :) Служит нормально и по сей день. Сейчас уже на 256грн можно купить за 700грн... Но правда, что это за SSD такие, фиг его знает. Поэтому и предложил чуть лучше. Но раз денег совсем нет, то конечно, любой SSD сделает нехилый такой буст. Ничего переносить никуда не надо. Больше всего ресурса жрёт браузер и youtube. Вот если совсем уж заморочиться, то лучше кэш браузера перенести на жёсткий диск. Всё остальное пусть на SSD.
Ещё раз, зачем ему любой, когда есть крушиал bx500 за 890грн в нормальном проверенном магазине (тот же енко, например)?
Не у всех есть возможность оставлять в магазине даже по 400грн сейчас, увы
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Приехал с тао мой OCZ RevoDrive 350 PCI Express 480gb для X79 платформы что бы не заморачиваться с nVME патчами биоса вполне себе. Все же бодрее чем Sata
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Хочу такий взяти під стімопомийку https://hard.rozetka.com.ua/324712078/p324712078/ (але не в цьому магазі)
норм?
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Святой
и сколько такое чудо стоит нынче, если не секрет?

st0k
норм
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

и сколько такое чудо стоит нынче, если не секрет?
В 46$ обошелся. Думаю на десятую винду перейти или на 11 и немного бустануть накопитель в пределах х79 платформы без поддержки nVME :)
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

st0k: 02.11.2022 09:54Хочу такий взяти під стімопомийку https://hard.rozetka.com.ua/324712078/p324712078/ (але не в цьому магазі)
норм?
QLC !
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Це шо значить? :shuffle:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

st0k: 02.11.2022 12:10Це шо значить?
тип пам'яті...
то шо всі пишуть, що там 3Д TLC -- то брехня ! у моделі BX500 на 1ТБ і 2 ТБ -- QLC.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow
Видите, человек не понимает. Напишите ему понятным языком, что существует такая городская легенда, что мол память QLC имеет пониженный ресурс в сравнении с другими.

st0k
На самом деле это в общем не доказано. Берите любой диск, за 7000 то дорого, 2ТБ можно и за 5000 купить и спокойно пользоваться. Для домашнего использования ресурса там на десяток лет.

Отправлено спустя 18 минут 35 секунд:
st0k
https://andiriney.ru/a-data-su635-testi ... nosti-qlc/
2000 циклов до появления проблем, это 5,5 лет если каждый день полностью переписывать весь диск
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

NFS-Racer: 02.11.2022 12:40 QLC имеет пониженный ресурс в сравнении с другими.
а кроме этого еще и очень низкую скрость на запись. это память для 1 раз записал и потом много рас "считывать". за 7к брать такое дорого!
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

NFS-Racer
Crossbow
Друзі, дякую за інфу! Просто мені потрібен був звичайний ссд для Ігорів, а на форумі я почитавши цю тему, побачив шо Крушиал хвалять, і подумав шо буде норм і написав сюди, шоб порадитись з місцевими експертами. Може й можна щось купити подешевше, мене це зараз не в першу чергу хвилює, бо хочу собі на днюху купить нормальний диск, а не гівно :) Проте в супер навороченому теж нема необхідності, бо самі розумієте - який сенс :) :beer: Якшо хтось порадить шось толкове - я тіки за. Єдина вимога - це звичайний ссд формату 2.5 :beer:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

st0k
Crucial MX500 -- вот там реально 3D TLC, а БХ500 - на 1 и 2ТБ - с подводным камнем (круш) умалчивает что втихаря поменяли тип памяти на более худший.
БХ500 не стоит своих денег! там скорость записи просто дно! я лично щупал этот диск на 2ТБ.
Востаннє редагувалось 02.11.2022 13:16 користувачем Crossbow, всього редагувалось 1 раз.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Crossbow
дякую! інфу зрозумів :beer:
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow
Вы лучше что-то конкретное человеку посоветуйте

st0k
https://cthp.net.ua/uk/p/1264643097-cru ... mx500ssd1/ если по цене норм то берите такой
Крушиал/Микрон хвалят вполне заслуженно т.к. они сами производят память и контроллеры
Відповісти