SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Crossbow

Тем что как и кингстон сами не делают чипы памяти, лучше покупать ssd у производителей nand памяти.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bogdan: 25.07.2022 17:39Transcend (TS512GMTE220S) = 2363 грн
з цих чотирьох - this. можна глянути на кінгстон KC2500 (ті самі кишки) - на нього бувають цікаві ціни.
або кіоксію.
Melofon: 25.07.2022 17:49трансенд мимо
гм. відкинути 2263 - це треба мати стійкі релігійні вірування.
Melofon: 25.07.2022 17:49кингстон мимо
тільки через те що там безбуферний Е13, а так ок.
Melofon: 25.07.2022 21:33кингстон сами не делают чипы памяти
те що кінстон в одному конгламераті вд/кінгстон/тошиба(кіоксія) - для вас новина? Тестить і корпусую кінгстон і для себе, і для тошки.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Volosaty

Всё бред Миша давай по новой :gigi:
Кингстон ещё и чипы памяти может менять без изменения маркировки, ставит любой хлам подешевле, а трансенд вообще имеют большой процент брака по личному опыту сборок.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 26.07.2022 17:55Кингстон ещё и чипы памяти может менять без изменения маркировки
так всі роблять.
Melofon: 26.07.2022 17:55а трансенд вообще имеют большой процент брака по личному опыту сборок.
в мене зворотня картина.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Volosaty: 27.07.2022 12:02так всі роблять
Так не делает ни один из брэндов выпускающих свою память, даже из тех кто клеит наклейки единицы так делают.
Если вам с трансендом повезло то это не значит что они надёжные.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Melofon: 27.07.2022 12:54Если вам с трансендом повезло то это не значит что они надёжные
вроде трансцент как и кинг. сам нарезает "вафли" на память и сам отбраковывает.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 27.07.2022 12:54Если вам с трансендом повезло то это не значит что они надёжные.
я трансценди бачив в буках МСІ і делл. Невже такі жадібні контори будуть ризикувати зайвими гарантійними випадками? :D
Melofon: 27.07.2022 12:54даже из тех кто клеит наклейки единицы так делают
оох. Скільки там разів мінялись кишки в SP55 - я просто не пам'ятаю. Та ж P34A80 за 3 роки встигла змінити 3 платформи.
Навіть мікрон в ВХ500 замінив тлц на кулц.
Та взагалі в бюджетці стабільно тільки в китайців - SM2268XT і флеш "тридцять третій сорт не брак" :lol: І то, то там то там проскакують всілякі MAS з Realtek :lol:
KVM
Member

Повідомлення

ck_ua: 30.04.2022 15:29
KVM: 16.04.2022 23:53Правильно я розумію що релокейти і помилки (які якраз ростуть коли видає помилку читання файла) це не норм і срочно бекапити все і на гарантію?
Поміняли?
Можливо комусь буде корисно.
Епопея з гарантією наче підходить до завершення.
Якщо коротко: то так, АСЦ Samsung признає такі випадки як гарантійний, і заміняє SSD на новий.
Сам процес дефектовки займає 3-5 днів.
Основну частину часу зайняло поставка SSD в Україну. Так як пояснили мені раніше поставвки йшли через росію + війна. Зараз завозять через Європу і це перший досвід такий, можливо з часом налагодиться термін. Тому везли його 2,5 місяці.
На днях очікую посилку з заміненим SSD.
Так як магазини морозяться брати по гарантії зараз, то саму відправку можна організувати напряму в АСЦ через Нову пошту. Послуги пересилки оплачує Samsung в обидві сторони. Це все робиться лерез чвт або телефониий дзвінок на службу підтримки Samusng

Взагалі я так розумію проблема була в неоновленій старій прошивці. Якби помітив раніше і обновився, можливо таких проблем не було. А можливо ще і брак. Ну в будь якому випадку при покупці SSD перевірте на всякий версію прошивки.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Volosaty

Хотел сказать что SP тоже к ним относится, тоже гнилая контора и себе бы их тоже никогда не поставил.
Ставят себе в ноутбуки бо дёшево, поменять брак им не проблема, если вообще не откажут как MSI любит делать :gigi:
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

KVM: 27.07.2022 20:27 Основну частину часу зайняло поставка SSD в Україну. Так як пояснили мені раніше поставвки йшли через росію + війна. Зараз завозять через Європу і це перший досвід такий, можливо з часом налагодиться термін. Тому везли його 2,5 місяці.
Пипец, реально быстрее в США отправить и получить возврат денег, если гарантийный случай. Думаю, что без войны тоже везли бы месяца полтора.
KVM
Member

Повідомлення

SilberV: 27.07.2022 22:07
KVM: 27.07.2022 20:27 Основну частину часу зайняло поставка SSD в Україну. Так як пояснили мені раніше поставвки йшли через росію + війна. Зараз завозять через Європу і це перший досвід такий, можливо з часом налагодиться термін. Тому везли його 2,5 місяці.
Пипец, реально быстрее в США отправить и получить возврат денег, если гарантийный случай. Думаю, что без войны тоже везли бы месяца полтора.
В додаток до попередньої історії АСЦ прислав старий SSD і акт на списання. Тому до цих всіх рухів ще добавився похід в магазин в якому вже замінили на новий запакований 2022 року виробницттва Кореї (попеденій був китайський)
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хлопці, що порадите для ps5, обєм, не дуже дорого і достатньо швидко і надійно?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nic_Roman
samsung 980, hynix P41, wd sn850
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nic_Roman: 01.08.2022 07:59Хлопці, що порадите для ps5, обєм,
Не дуже дорого не вийде, так як ПС5 просить саме Псих4.0 ссд, а вони недешеві. Зате з надійністю питання відпадають.

Я в свою встановив Самс 980Про.
Надійність + оф гарантія, що ще треба щоб найближчі 5 років навіть не замислюватись над цим.
Що стосується об"эму, то менше 1ТБ нема сенсу ставити. Тобто 1-2ТБ саме воно.
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Звичайний 980 підходить теж чи тільки про і який радіатор поставитиyupi
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nic_Roman
Обычный не, он 3.0, только про. Радиатор без понятия, смотреть сколько места свободного там и искать такой
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте плиз SSD для игр, хранения различной личной информации, скачивания торрентов и прочего на 1-2Тб.
Сам склоняюсь к Samsung 970 Evo Plus. Но говорят, что он горячеват. Хотя те же тестеры в троттлинг загоняли и Samsung 980 Pro, а у меня он выше 50 градусов не нагревался в любой нагрузке.

PCI-E 4.0 под Samsung 980 Pro у меня уже занят, так что PCI-E 3.0 наше всё :D
Только хотелось бы что-то не сильно горячее и качественное.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 05.08.2022 11:37Только хотелось бы что-то не сильно горячее и качественное.
Hynix P31 поищите на форуме.
У ARomanA, в теме новое лежит, Может еще есть, у тех кто возит. У yupi например.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin
Я бы хотел покупать в магазине с гарантией, а продавцы с форума уже на крайний случай жизни.

Он чем-то лучше Samsung 970 Evo Plus?
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 05.08.2022 12:13Он чем-то лучше Samsung 970 Evo Plus?
Сильно холоднее, при сравнимом быстродействии.
Відповісти