SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
Alex+
Member

Повідомлення

l-m: 06.06.2023 18:06а отже сенсу в ньому не видно.
Та і в р41+ в такій конфігурації нема ніякого сенсу. Звичайний проходний qlc.
Alex+
Member

Повідомлення

Gruzz
Чисто для ігор в принципі підійде любий, але я б відкинув p3 бо QLC, р5 бо дуже гарячий та повільніший ніж к3000. nv2 занадто повільний на запис поза slc кешем.
Отже залишається на рингу кс3000 та sn770. Обидва чудові варіанти, не дуже гарячі, але все ж кс3000 більш швидкий і то повноцінний ссд з драм кешем. Але для ігор це не дуже важливо. Тому сміливо можна між цими двома кинуть монетку

Відправлено через 53 секунди:
XXXshadyXXX
980про? Спірне рішення. Краще вже 970 тоді
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Alex+
Та то я так, что бы человек не мучался в выборе))) А так да, по дешевле можно взять и 970 EVO.
Gruzz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 07.06.2023 16:59я б відкинув p3 бо QLC
А що не так з QLC? Просто раніше цим якось не цікавився, бо небуло потреби.
Alex+
Member

Повідомлення

Gruzz: 07.06.2023 18:56А що не так з QLC?
Швидкості не тішать.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Добрий день. Порадьте сата ссд у старий ноутбук. 250-500 ГБ близько ~1000 грн. На що звернути увагу?
Gruzz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 07.06.2023 19:00Швидкості не тішать.
А можно трішки детальніше про швидкості :think: Бо для одних і 120км це уже швидко, тоді як для інших це нібито ти повзеш як черепаха :mad: Вибачаюсь за порівняння :dontknow: Просто це перше, що прийшло на думку :idea:
Дякую :beer:
Alex+
Member

Повідомлення

Gruzz: 08.06.2023 09:25трішки детальніше про швидкості
Приблизно він виглядає так: спочатку він трохи часу пише на високій швидкості (як і всі сучасні диски це так званий slc кеш), але по мірі заповнення диску цей самий slc кеш теж буде зменшуватися, бо він динамічний та залежить від вільного простору. А далі іде зниження до величин, подекуди нижчих ніж на звичайному диску.
спойлер
Зображення
Gruzz: 08.06.2023 09:25120км це уже швидко, тоді як для інших це нібито ти повзеш як черепаха :mad: Вибачаюсь за порівняння :dontknow:
Якщо робити порівняння цією ж мовою, то це драгстер - їде швидко, але не довго
Gruzz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
Дякую, тепер зрозувім. Цей відпадає остаточно. А тепер залишається тільки вірішити, що брати. NV2 за 2к, чи KC3000 з SN770 за 3,5к, а бож вибрати золоту середину і купити 970 EVO за 3к :horror:
Alex+
Member

Повідомлення

Gruzz
Nv2 майже не відрізняється від р3. Краще 970 тоді, тільки під радіатора його ставте.
SN570 ще можна:
https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... ds100t3b0c
Він не дуже швидкий в спринті (але значно швидший ніж р3 та nv2 на довгих дистанціях), але стабільний та холодний, і ціна непогана.
Востаннє редагувалось 08.06.2023 11:07 користувачем Alex+, всього редагувалось 1 раз.
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

а під систему та 1-2 гри в ідеалі взяти KC3000 з радіатором?
Alex+
Member

Повідомлення

AlteaXL
Хороший ссд.
Ostin
Member

Повідомлення

Із того, що зараз у нас продається, все лишається незмінним: sn 570 як найдешевший, але перевірений варіант, потім kc 3000 або sn 770. Самсунг ціна зараз норм, але я не впевнений, що там зараз із ними, бо свого часу було повно нарікань на нову лінійку.
До речі, дуже велика зараз розбіжність в ціні між дешманом і моделями, які точно варті рекомендацій. Я навіть інколи думаю, що багатьом юзерам буде краще поставити щось за 1500+ із дешману, ніж за 3000+ із нормальних. Або ж за ті 3000+ взяти 2 ТБ вже. Адже багато будуть використовувати ссд просто для запуску ігор, то там взагалі все одно буде, з чого запускати, якщо воно все NVMe.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 08.06.2023 12:46 Із того, що зараз у нас продається, все лишається незмінним: sn 570 як найдешевший, але перевірений варіант, потім kc 3000 або sn 770. Самсунг ціна зараз норм, але я не впевнений, що там зараз із ними, бо свого часу було повно нарікань на нову лінійку.
До речі, дуже велика зараз розбіжність в ціні між дешманом і моделями, які точно варті рекомендацій. Я навіть інколи думаю, що багатьом юзерам буде краще поставити щось за 1500+ із дешману, ніж за 3000+ із нормальних. Або ж за ті 3000+ взяти 2 ТБ вже. Адже багато будуть використовувати ссд просто для запуску ігор, то там взагалі все одно буде, з чого запускати, якщо воно все NVMe.
Це все залежить від того готовий чи користувач до того що цей SSD довго не проживе? Дишман на то й дишман що в ньому зекономили на всьому :gigi: А гроші це таке, сьогодні ти можеш легко віддати 3к за гарний SSD, а то що буде через кілька років нікому не відомо. І скільки тобі коштувати буде ще геморой з СЦ якщо він буде на гарантії теж діло таке (+ ще доставка туди сюди, зараз ціни кусючі). Так як SSD тривалого типу дії тому якщо є кошти краще купити щось із розряду 4 из 5 :gigi:
Alex+
Member

Повідомлення

Ostin: 08.06.2023 12:46Або ж за ті 3000+ взяти 2 ТБ вже
Це доречі слушна думка.
Наприклад по хотлайну трапляється така звіринка: https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 02t-rnnng/
На сайті виробника для 2тб моделі вказана конкретно ТЛС пам'ять (Мікрон), контролер безбуферний, але не самий тухлий.
Швидкості тримає достойні при записі в slc та при прямому записі в масив, просідає тільки до рівня сата ссд в момент трамбовки.
Гріється відчутно, але не критично. Невеликого радіатора буде достатньо.
5 років гарантії є, ціна непогана - приблизно за 3500 можна вхопити.
Як на мене непоганий варіант як другий драйв під файли та ігри
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 08.06.2023 13:52
Ostin: 08.06.2023 12:46Або ж за ті 3000+ взяти 2 ТБ вже
Це доречі слушна думка.
Наприклад по хотлайну трапляється така звіринка: https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 02t-rnnng/
На сайті виробника для 2тб моделі вказана конкретно ТЛС пам'ять (Мікрон), контролер безбуферний, але не самий тухлий.
Швидкості тримає достойні при записі в slc та при прямому записі в масив, просідає тільки до рівня сата ссд в момент трамбовки.
Гріється відчутно, але не критично. Невеликого радіатора буде достатньо.
5 років гарантії є, ціна непогана - приблизно за 3500 можна вхопити.
Як на мене непоганий варіант як другий драйв під файли та ігри
І нащо той підвал, коли p31 gold на 2tb під час акцій можна було взяти за 4100 (вже з урахуванням доставки) :-/ так, без гарантії 5 років, і треба місяць чекати, але 600грн переплати того варті
Востаннє редагувалось 08.06.2023 15:44 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

Donate: 08.06.2023 13:20 І скільки тобі коштувати буде ще геморой з СЦ якщо він буде на гарантії теж діло таке (+ ще доставка туди сюди, зараз ціни кусючі).
як на мене, то втратити всю інформацію що на була на ССД набагато страшніше, ніж геморой з СЦ
Відповісти