SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Crossbow: 25.06.2022 19:19хрінь якась, а не ноут тоді у вас. Без образ.

А чого мені ображатися, це Деллу можете адресувати, що їх XPS 13 - хрінь. ;)
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 25.06.2022 18:29Йому ще дати безбуферник,
SN5xx не використовує HBM, RTFM, це не Е13/Е19 чи 2263хт. І цей безбуферник бігає на рівні SM2262.
SergN: 25.06.2022 19:33А чого мені ображатися, це Деллу можете адресувати, що їх XPS 13 - хрінь
Тю. Напаяної пам'яті ще в епоху сенді брідж вистачало, правда часто там ще й слот є. А в таких глистах такі конфіги вже давно.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Volosaty: 27.06.2022 10:43І цей безбуферник бігає...
Та і нехай біжить собі за горизонт, а поки є можливість брати з буфером, жодного бажання купувати безбуферник не виникає. Навіть той, що зараз найшвидшим з них позиціонується.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 27.06.2022 18:19жодного бажання купувати безбуферник не виникає
мені от просто цікаво, яким чином дохлим ноутбучним процом і всього 8гб озу можна хоч якось навантажити ссд, щоб стало видно різницю.

"Хочу" - теж причина :-/ , https://hotline.ua/computer/diski-ssd/c ... 8-21216701 - тільки в 8200 вже проскакували інші платформи.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Volosaty
перенесення файлів, безбуферники втрачають швидкість від заповнення диску
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Paradox1306
в теории да, а на практике, как часто пересічний копирует 100+ гигов за раз? В моей практике такое случается раз в пятилетку. Если поставить рядом безбуферник за 1к гривен и такой же с буфером за 1,4к грн, то при экономном подходе безбуферник имеет право на жизнь. Правильнее всего человеку предложить оба варианта, а там пускай сам решает.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Та нормально безбуферник будет жить. Как уже правильно написали, в 99% времени это не будет даже замечаться. Только если ну уж очень большие файлы перекидывать, что делают разве что те, у кого специфические задачи. Явно не рядовой пользователь со скромным ноутбуком.
Другой вопрос, что по цене безбуферника есть адекватные полноценные ССД.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 28.06.2022 12:26 безбуферники втрачають швидкість від заповнення диску
там спочатку ФС почне обмежувати.
Paradox1306: 28.06.2022 12:26перенесення файлів
звідки куди? Он на столі стоїть Vostro 15 3515, так в нього один нвме і один сата. Максимум що можна видавити - це з сата тягти на нвме, а там будь-який нормальний справиться і не кавкне. До речі в ньому стояв Hynix BC711 2240, платка - 1 мікруха - наклейка :D
В цьому ж XPS накопичувач взагалі один. Правда є тандерболт і юсб3.2, але власник мовчить про наявність зовнішніх ссд з відповідними швидкостями....
SilberV: 28.06.2022 14:56Другой вопрос, что по цене безбуферника есть адекватные полноценные ССД.
він працює рівно настільки, скільки за нього заплочено ;) Те що швидше в деяких сценаріях - дорожче.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

це вам не потрібно працювати з файлами, а мені потрібно, в чому проблема? та і для чого брати завідомо фігню, якщо можна трохи доплатити і не паритись
зекономити 200-500 грн на 250гб і потім вигадувати щось, мда....
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 28.06.2022 15:19200-500 грн на 250гб і потім вигадувати щось, мда....
останні пару сторінок мова про терабайтник :laugh: :lol: Ви просто трошки випали з контексту ;)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Volosaty
а де в нас терабайтники по 1к грн пішли?
то суть та сама, для чого економити на сірниках щоби потім мати головний біль?
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Volosaty: 28.06.2022 15:14 він працює рівно настільки, скільки за нього заплочено ;) Те що швидше в деяких сценаріях - дорожче.
Эм... Нет. Терабайтные P31, 970 Evo, SN750 совсем не дорогие. Лучше этих трёх нет ничего на 3.0. Разница в цене с SN570 будет баксов 10-15. Экономия на спичках.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Paradox1306: 28.06.2022 15:37а де в нас терабайтники по 1к грн пішли?
разница в 40% (1000 и 1400 грн ) для 250 гигового винта я бы не назвал економіей на сірниках. Тим паче, що різницю пересічний не помітить від слова зовсім. Так є сценарії де буфер грає велику роль, але це точно не задачі домашнього ноута. Тому я зовсім не розумію до чого ця суперечка. Якщо комусь потрібен ссд з буфером, то він точно знає чому і навіщо і готовий за це доплатити.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо мене шклєроз не підводить, в них обох є пара моментів з споживанням - обидва досить гарячі при навантаженні і обоє споживають забагато в idle. Для десктопа несуттєво, а в ноуті з так собі охолодженням і можливою роботою від акума неприємно.
Гарячі під бенчами (навряд чи колись в ноуті буде схоже навантаження), але сам факт.
до речі, в нього 5 років гарантії, що нетипово для бюджетника
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volosaty: 28.06.2022 19:39до речі, в нього 5 років гарантії, що нетипово для бюджетника
ВД доволі сильно орієнтовані на корпоративний ринок. Підхід відповідний.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Volosaty: 28.06.2022 19:39 якщо мене шклєроз не підводить, в них обох є пара моментів з споживанням - обидва досить гарячі при навантаженні і обоє споживають забагато в idle. Для десктопа несуттєво, а в ноуті з так собі охолодженням і можливою роботою від акума неприємно.
Гарячі під бенчами (навряд чи колись в ноуті буде схоже навантаження), але сам факт.
Именно поэтому я давно уже эксклюзивно на hynix P31 сижу. И в декстопе были, и в ноутах сейчас. Не сказать что прям колоссальная разница, но получше. Потому их постоянно и упоминаю тут.
Volosaty: 28.06.2022 19:39
до речі, в нього 5 років гарантії, що нетипово для бюджетника
Сейчас вроде у большинства основных 5 лет гарантия. ВД, Самсунги, Хайникс. Но у ВД проще с оформление РМА - гарантия даже по серийнику цепляется. Самсунгу вроде как нужно подтверждение покупки, Хайникс - только через амазон возврат/обмен.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Volosaty: 28.06.2022 11:37"Хочу" - теж причина :-/
Як і "не хочу" теж, адже, як вже тут написали:
SilberV: 28.06.2022 14:56по цене безбуферника есть адекватные полноценные ССД.
https://hotline.ua/computer/diski-ssd/c ... 8-21216701 - тільки в 8200 вже проскакували інші платформи.
От якраз з 8200-го тут і почав питання, щоб зрозуміти, що за ревізії зараз продаються, адже в списку був він і ево+. З дискусії побачив, що ще цей же Кінгстон буде в списку вибору, як конкурент по ціні 8200, ну і Р31, як конкурент 970ево+.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SilberV: 28.06.2022 20:25Хайникс - только через амазон возврат/обмен.
Нет, амазон даёт 30 дней на возврат на любой товар, а все остальное только через производителя
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

yupi
Хайникс продает только через амазон и все гарантийные вопросы решаются тоже через амазон.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SilberV
Я уже отправлял, так что не надо мне этого рассказывать ;)
А отправка производителю идёт в Китай
Відповісти