Выбор microSD (HC/XC)

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Автор
Повідомлення
M-ka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Завтра еду сдавать обратно силикон, заливал вчера 17гиг на него, скорость от 5.6 до 9 с чем то... в среднем было 7.6мб\сек, что не соответствует стандарту и классу накопителя
M-ka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Сменил на транс, как и был раньше только на 64, писал стабильно 17 гиг на 15мб\сек, что медленнее нежели 32 гиговый но все же, куда быстрее силикона
hdd6
Member
Звідки: г.Винница

Повідомлення

В мене доречі теж 2 флешки сілікон павер здохли. точніше не в мене но купляв я їх. Одна на 8 гіг купляв дівчині своїй в н82. Прослужила місяця 2, стала інфа пропадати. А потім купив уже своїй жінці в смар галаксі р на 32. Здохла через майже рік. Інфу не можливо на неї скинути постійно вибиває.

З трансендами і сандіском ніколи не мав проблем. Є в мене флешка від смарта нокіїї з гіговою ммс трансенд до цих пір робить а смарт вже накрився)))
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

У меня тоже плохие впечатления от продукции Silicon Power (флэшек) - все они не соответствовали заявленным скоростям в худшую сторону и служили тоже не долго. Вообщем, очень посредственная фирма.

Добавлено через 9 минут 55 секунд:
А вот другая фирма, вроде бы тоже посредственная, Team показала себя классно. У меня есть и флэшка этой фирмы USB 3.0 S112 - нареканий нет. И карта памяти на 32 гб в телефоне 2 года уже и всё нормально. :)
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Приветствую,подскажите можно ли для экшен камеры под 2к взять карту sandisk for nintedo switch ? или нужно не ниже extreme серии?

Фото
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

moto
Если оригинал, то можно. Я отдал предпочтение Samsung EVO Plus, не хотел играть в лотерею с Сандисками.
За mlc тоже гнаться не стоит, только если в видеорегистратор с большим потоком данных...
Signature
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

moto: 16.02.2023 16:45 Приветствую,подскажите можно ли для экшен камеры под 2к взять карту sandisk for nintedo switch ? или нужно не ниже extreme серии?
Extreme буде достатньо , вона i для 4к підійде, швидкості запису вистачить!
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

DEVES спасибо за совет :beer: , смотрю что Samsung EVO Plus адекватных денег стоит,sandisk оригинал.

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
Signature Так Extreme коштує в два рази більше :(
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Можно ещё обратить внимание на Kingston MicroSDXC Canvas Go! Plus Class 10 UHS-I U3 V30 A2 - недавно взял такую на 64, вроде всё норм и по качеству, и по скоростям, цена адекватная.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Потрібна карта у фотоапарат. По характеристикам фот може робити запис до 125 Мб/с (5 кадрів по ~25 Мб). Ціна в межах 500-700грн, об'єм 16+ Гб.
Відібрав такі варіанти:

Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-I
SanDisk 128 GB microSDXC UHS-I U3 Extreme Pro+SD Adapter
Transcend 128GB microSDXC class 10 UHS-I U3 A2 340S

Що скажете?
Цікавить чи реальні там характеристики, хто знає? І як в плані надійності?
Чув що SD більш надійні ніж microSD з адаптером. Хоча особисто у мене microSD карти ніколи не помирали.
У цьому магазині маю накопичені бали, але можу взяти і в іншому місці, якщо є інший варіант.
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

EvgeniyK86: 21.10.2023 15:50 Потрібна карта у фотоапарат. По характеристикам фот може робити запис до 125 Мб/с (5 кадрів по ~25 Мб). Ціна в межах 500-700грн, об'єм 16+ Гб.
Відібрав такі варіанти:

Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-I
SanDisk 128 GB microSDXC UHS-I U3 Extreme Pro+SD Adapter
Transcend 128GB microSDXC class 10 UHS-I U3 A2 340S

Що скажете?
Цікавить чи реальні там характеристики, хто знає? І як в плані надійності?
Чув що SD більш надійні ніж microSD з адаптером. Хоча особисто у мене microSD карти ніколи не помирали.
У цьому магазині маю накопичені бали, але можу взяти і в іншому місці, якщо є інший варіант.
в мікроСД з адаптером основна проблема - адаптер)часто густо дохнуть як переставляти та і взагалі...при однаковій памяті я б мікро брав,таки раз і в смарт поставиш)
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Bogdanp73: 21.10.2023 17:30я б мікро брав
Та отож і я бачу що у мікро краще вибір і характеристики у цю ціну.
Відповісти