SSD. Настройка, оптимизация, решение проблем

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Allex...
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Востаннє редагувалось 16.12.2010 03:42 користувачем almazmusic, всього редагувалось 1 раз.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

UrbanusD: 14.05.2024 20:166) Product Number: - це що мається на увазi - модель чи якийсь PN вище моделi?
в дужках -- p\n
Зображення
а тут що не зрозуміло ? серійний номер
UrbanusD
Member

Повідомлення

Crossbow: 14.05.2024 20:30 а тут що не зрозуміло ? серійний номер
там все зрозумiло, я ж написав про один пункт лише (6), а серiйник (7) добавив щоб не казали що то (6) серiйник...
Crossbow: 14.05.2024 20:30 в дужках -- p\n
Зображення
Дякую :beer:
P.S. A що тодi PN?
Вкладення
Безымянный.jpg
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ну так парт-номер....
UrbanusD
Member

Повідомлення

Ще запитаю. Отримав пiдтверждення з саппорту. Серед усього цiкавить оцей пункт:
For exchange or repair services, online service requests are valid for 10 days from the service request creation date. If the product is not received within 10 days, the request may be canceled.
Тобто я маю вкластися в 10 днiв? Чи це не обов'язково?
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Crossbow: Зображення
вчора такий саме P220 256 помер=)

UrbanusD may be canceled - може бути скасовано
UrbanusD
Member

Повідомлення

sselesnes: 17.05.2024 02:30 UrbanusD may be canceled - може бути скасовано
Переклад я знаю, мене цікавить що це безпосередньо значить, може хтось стикався з цим.
Ще таке запитання замінять на ребаф, з остатковою гарантією?
Solpadeine
Member
Аватар користувача
Звідки: Никополь

Повідомлення

Народ, в свете дорожающих и дорожающих микросхем (чтоб они все были оочень здоровы :D ) посоветуйте SSD диск для домашнего компа (ноута)
Мамка поддерживает максимум PCI 3.0, поэтому есть большие сомнения, стоит ли переплачивать за те, которые поддерживают 4-й (тот же Самсунг 980 Pro)
В идеале надо бы 512Гб под систему и прочее, с хорошей надежностью (старенький PM961 за 3 года потерял только 5% "жизни")
Понятно, что сейчас трудно уже найти что-то из 960-х серий Самсунгов в адекватном состоянии, поэтому присматривался к Hynix Gold p31, Crucial P3 и WD SN770
Теперь муки выбора, что взять)
l-m
Member

Повідомлення

Solpadeine
серед переліченого однозначно Hynix P31, якби була сучасна система з Pci-e 4.0, то можна й SN770 як альтернативу.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Solpadeine: 20.05.2024 13:18 Теперь муки выбора, что взять)
Например сходить на ebay и купить корпоративное б.у. с TBW в петабайтах. Скрин смарта просить у продавца что бы умеренно поюзан был.
AndP
Member

Повідомлення

Доброго времени суток. При клонировании диска (ssd - ssd) при помощи Macrium, вылетает ошибка. В сети таких жалоб много. Посоветуйте, чем еще можно попробовать клонировать. Спасибо.
Holdyfolds
Member

Повідомлення

AndP: 30.05.2024 00:14 Доброго времени суток. При клонировании диска (ssd - ssd) при помощи Macrium, вылетает ошибка. В сети таких жалоб много. Посоветуйте, чем еще можно попробовать клонировать. Спасибо.
Clonezilla https://clonezilla.org/
Використовую цей імедж для клонування скільки себе пам'ятаю.
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

AndP
Acronis True Image вам у поміч.
Feainn
Junior

Повідомлення

Feainn: 05.09.2013 22:42 Переустрановил винду на жесткий диск. Всё работает стабильно. отдельно установил world of warplanes на SSD. Стабильно вылетает... Завтра понесу в сервисный центр.
Забыл отчитаться. В общем поменял я этот OCZ Vertex 128 2 раза по гарантии. Первого хватило на 2 недели, второго на месяц. В итоге, заменили Vertex 128 на Vector 120 на MLC. Работает по сей день. Наработано 21594 ч. Число включений 4985 раз. Техсостояние 70%.
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Artem_K: 17.02.2024 20:42
Omelya: 17.02.2024 19:35по інформації щось є, хоча я не поняв де тип контроллера але вроді показує вже хоч якусь інфу.
а чого ж тоді в чуваків на ютубі в аіді 64 все є,а в мене вона його майже не бачить?
Інформацію про контролер в мене на скріншоті показано в якому розділі шукати.

Щодо показується/не показується, то треба з розробниками АІДА з'ясовувати. В мене диск спільного виробництва Інтел та Хюнікс (як би не останні контори на ринку) теж не бачиться в АІДА.

С5 вилікувати спробувати можна повним (не швидким) форматуванням диску, або ще краще розібратися як працює програма mhdd.
Добрий вечір!!! Дякую вам велике. Зробив все як ви сказали, десь іще 2-3тижня назад. І помогло!!! :up: Вже й продав цей вінчестер, покупець теж довольний. Ну а собі перед цим купив М2 самсунг 980про ака рм9а1 на 2тБ і зробив його файлпомойкою. Можна було купити дішман але... Вообщем дякую за пораду!!! :beer:
andrey.nk
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Доброго дня! Стал диск тупить, в консоли получал сообщения о нарушениях в MFT прогнал chkdsk c: /f вроде норм, а вот с Д не норм.

Подскажите, при chkdsk d: /f получаю прохождение первого этапа норм, а на втором
Этап 2. Проверка связей имен файлов...
Возникла неопределенная ошибка ()
Возникла неопределенная ошибка ()
и на этом тест завершается без комментариев. Подскажите, что можно сделать? комп на удаленке, снять и в другой пк воткнуть не получится.
спойлер
Screenshot_13ффф.jpg
ck_ua
Member

Повідомлення

andrey.nk
СМАРТ хоч покажіть.
unique-neon
Member

Повідомлення

Всім привіт. Приїхав intel optane p1600x. Натрапив на несподівану поведінку.
Він підтримує два види секторів 512 та 4096.
По дефолту з коробки має розмір сектору 512.
А коли перевів його на розмір сектору 4096, то несподівно впала швидкість рандомного запису rnd4k q1t1 з 200 до 150 мб/с (швидкість читання без змін).
Я очікував, що як мінімум стане не гірше, а може навіть краще. А вийшло навпаки. Хтось знає в чому річ?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

unique-neon: 05.07.2024 23:34Хтось знає в чому річ?
Боттлнек всіх оптанів - контролер. Я ви йому ще й роботи підкинули. Це в NAND іде запис 4к блоками, а в 3DXPoint він побітовий.
unique-neon
Member

Повідомлення

lewerlin
Ясно, дякую))
unique-neon
Member

Повідомлення

Цікавинка про intel optane p1600x продовжується. Вчорашній тест був nvme слоті від чіпсета. Різниця в швидкості запису вагома з різними секторами.

Сьогодні встановив його в слот від CPU, і різниця вже значно менша на запис - 214 мб/с з сектором 4096 і 225 мб/с з сектром 512.
Відповісти