SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
onoff
Junior

Повідомлення

LiquidStorm: 22.07.2024 20:21
onoff: 22.07.2024 17:52 Розглядав до покупки: Kingston KC3000/Renegade, Samsung 980 Pro, WD SN850X.
З власного досвіду мені більше до вподоби KC3000, але треба вважати, що 2ТБ варіант містить мікросхеми на нижній стороні плати, то ж в радіатор чи перехідник, де не передбачено двосторонню компоновку плати, накопичувач може не влізти.
Дуже гарне зауваження.
Про компоновку й багатоканальність контролера в залежності від кількості і об'єму блоків читав, а про компоновку в цьому плані й не поміркував...

Взяв такий радіатор на алі.
Зображення
Який ссд в нього влізе?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

onoff: 22.07.2024 20:27Який ссд в нього влізе?
2280, будь який, навіть з чіпами по обидві сторони - маю такий рад і SSD
onoff
Junior

Повідомлення

Влізе будь-який, незалежно від компоновки? мені ж ще потрібно його в перехідних вставити
Зображення
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

onoff: 22.07.2024 20:27 такий радіатор на алі
Судячи з отворів під гвинти, там буде місце під двосторонній накопичувач. Можливо в комплекті навіть декілька різних по товщині термопрокладок іде.

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
А от в перехіднику треба додатковий ракурс, бо з цього фото не зрозуміло, наскільки високо піднятий над платою.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

7mindfields: 22.07.2024 20:25
Cirax: 22.07.2024 20:17 7mindfields
Дай мне ссылочку на P44Pro 2TB за 123бакса.
Минимум видел 130, плюс 5.5 доставка.
Выходит 5700.
Вище читай, я тут відписував коли на амазоні був прайм дей, і після цього ще ціна була декілька днів на п41 була за 128$. Чи зараз будуть вологі історії про те, що п44 про це щось кардинально інше?
Да нет, одно и тоже.
Вот только 5400 всё равно не выходит, ближе к 5600.
Приват по 41.9 списывает.

Благодарю, пост нашёл.
onoff
Junior

Повідомлення

LiquidStorm: 22.07.2024 20:36
onoff: 22.07.2024 20:27 такий радіатор на алі
Судячи з отворів під гвинти, там буде місце під двосторонній накопичувач. Можливо в комплекті навіть декілька різних по товщині термопрокладок іде.

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
А от в перехіднику треба додатковий ракурс, бо з цього фото не зрозуміло, наскільки високо піднятий над платою.
Якість така собі. Але, думаю, видно.
Вкладення
20240722_213609.jpg
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

onoff

Можно брать любой из трёх, и как вариант Р41 от Хайникс который холоднее остальных, а так можно брать тот что дешевле и вы не ошибётесь, конечно сразу лучше брать 2ТБ бо требования игр к объёму всегда растут и чем дальше тем сильнее и он морально дольше проживёт.
ya98
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

onoff
Хочу обратить внимание на высоту разъёма в переходнике - он значительно ниже чем распаянные на материнках. Из-за этой особенности мне не удавалось двухсторонний накопитель в теплоотводе использовать с переходником - тупо не помещается. А юзать без теплоотвода или с радиатором на половине чипов стрёмно.
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

onoff: 22.07.2024 21:40 Якість така собі. Але, думаю, видно.
Я би сказав, що візуально простір замалий, може і влізе, але точно без термопрокладки.
Проте, так як в перехіднику носій буде працювати як РСІе 2.0, то прокладка на низ не надто критична, температури будуть далекі від 4.0 режиму.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ya98: 23.07.2024 10:36А юзать без теплоотвода или с радиатором на половине чипов стрёмно.
В режиме 2.0 там греется нечему будет, думаю можно было бы даже без радиатора использовать и троттлинг врядли будет, а если с радиатором только сверху то будут довольно низкие температуры, а то незначительное тепло с нижних чипов будет через плату передаваться.
onoff
Junior

Повідомлення

Дякую всім за поради та відповіді. Взяв кс3000 по гарній ціні.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ya98: 23.07.2024 10:36 onoff
Хочу обратить внимание на высоту разъёма в переходнике - он значительно ниже чем распаянные на материнках. Из-за этой особенности мне не удавалось двухсторонний накопитель в теплоотводе использовать с переходником - тупо не помещается. А юзать без теплоотвода или с радиатором на половине чипов стрёмно.
Замовив собі ось таку мідну пластину для ССД на звороті МП (в умовах, що там взагалі не те, щоб було місце хось щось впхати, і це не найгірший варіант - є корпуси де і того менше) : https://www.aliexpress.com/item/1005005592934024.html
Воно ще не доїхало, але навіть якщо температури впадуть на 2-3*С - для мене це буде вже перемогою :D
Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв, тому ще дивіться на це :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 00:55Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв
Ну почему же, во первых есть куча ссд с нетоповыми скоростями и невысокими температурами, во вторых у большинства двухсторонних на второй стороне только чипы нанд и может быть ещё драм, а они сильно меньше греются чем верхняя сторона с контроллером, не очень горячим ссд достаточно небольшого верхнего радиатора а остальное тепло снизу передастся через текстолит тому же радиатору, понятно что для топовых смд с топовыми скоростями лучше уже использовать двухсторонний радиатор, как пример даже не нужно покупать такой односторонний радиатор бо они есть на большинстве материнок и в основном они односторонние особенно на бюджетных или средне-бюджетных платах (только на средних и выше платах обычно бывают двухсторонние радиаторы и то чаще только для верхнего слота) и в принципе их в большинстве случаев достаточно.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 25.07.2024 10:03
daesz: 25.07.2024 00:55Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв
Ну почему же, во первых есть куча ссд с нетоповыми скоростями и невысокими температурами, во вторых у большинства двухсторонних на второй стороне только чипы нанд и может быть ещё драм, а они сильно меньше греются чем верхняя сторона с контроллером, не очень горячим ссд достаточно небольшого верхнего радиатора а остальное тепло снизу передастся через текстолит тому же радиатору, понятно что для топовых смд с топовыми скоростями лучше уже использовать двухсторонний радиатор, как пример даже не нужно покупать такой односторонний радиатор бо они есть на большинстве материнок и в основном они односторонние особенно на бюджетных или средне-бюджетных платах (только на средних и выше платах обычно бывают двухсторонние радиаторы и то чаще только для верхнего слота) и в принципе их в большинстве случаев достаточно.
Як мінімум тому що така пластина-радіатор буде не рівномірно його охолоджувати (в плані - буде охолоджуватись тільки одна сторона), а ще одну під низ (для рівномірного охолодження) не завжди впхнеш, та й не завжди хочеться її впихати (бо прямо за нею текстоліт з протилежної сторони якої ще один такий "мангал" полихає).
Я купив тому, що мені не дуже подобаються температури в слоті на звороті (69*С на кіоксії, 59*С на 980про), якщо вийде скинути навіть 2-3-4*С - то для мене буде перемогою.
З власного досвіду скажу тільки що радіатор від джонсбо який мав раніше - дивно працював, температура чіпах падала на 4-5*С, проте температура на контролері навпаки росла на 3*С, думаю це було тому - що чіпи нанду та контролер, фактично, обмінювались температурою через радіатор :D
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 13:0059*С на 980про
Мдя, полыхает что даже палец не обжечь :lol: и это для топового считай ссд для pci-e 4.0 :gigi: , да есть и более горячие но я уже писал выше что для них нужно.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 25.07.2024 13:31
daesz: 25.07.2024 13:0059*С на 980про
Мдя, полыхает что даже палец не обжечь :lol: и это для топового считай ссд для pci-e 4.0 :gigi: , да есть и более горячие но я уже писал выше что для них нужно.
Поки сидів на Д31 - були температури в межах 50*С, але там ззаді* спокійно поміщався він разом із комплектним радіатором, тут комплектний не влазить :с
Я, чесно кажучи, раніше не звертав увагу на температури 860про (саташного), там при навантаженні температури 32-34*С :eek:
Востаннє редагувалось 25.07.2024 14:25 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
onoff
Junior

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 00:55
ya98: 23.07.2024 10:36 onoff
Хочу обратить внимание на высоту разъёма в переходнике - он значительно ниже чем распаянные на материнках. Из-за этой особенности мне не удавалось двухсторонний накопитель в теплоотводе использовать с переходником - тупо не помещается. А юзать без теплоотвода или с радиатором на половине чипов стрёмно.
Замовив собі ось таку мідну пластину для ССД на звороті МП (в умовах, що там взагалі не те, щоб було місце хось щось впхати, і це не найгірший варіант - є корпуси де і того менше) : https://www.aliexpress.com/item/1005005592934024.html
Воно ще не доїхало, але навіть якщо температури впадуть на 2-3*С - для мене це буде вже перемогою :D
Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв, тому ще дивіться на це :)
Я хотів замовити 2 радіатора - той що вище кидав і цей (з 3 пластинами), але алі не дав з формулюванням, що не можна замовити чи доставити в вашу локацію. Тому взяв тільки перший. Можливо справа в конкретних продавцях.

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
daesz: 25.07.2024 00:55 Замовив собі ось таку мідну пластину для ССД на звороті МП (в умовах, що там взагалі не те, щоб було місце хось щось впхати, і це не найгірший варіант - є корпуси де і того менше) : https://www.aliexpress.com/item/1005005592934024.html
Воно ще не доїхало, але навіть якщо температури впадуть на 2-3*С - для мене це буде вже перемогою :D
Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв, тому ще дивіться на це :)
Я хотів замовити 2 радіатора - той що вище кидав і цей (з 3 пластинами), але алі не дав з формулюванням, що не можна замовити чи доставити в вашу локацію. Тому взяв тільки перший. Можливо справа в конкретних продавцях.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

onoff: 25.07.2024 14:21
daesz: 25.07.2024 00:55
Замовив собі ось таку мідну пластину для ССД на звороті МП (в умовах, що там взагалі не те, щоб було місце хось щось впхати, і це не найгірший варіант - є корпуси де і того менше) : https://www.aliexpress.com/item/1005005592934024.html
Воно ще не доїхало, але навіть якщо температури впадуть на 2-3*С - для мене це буде вже перемогою :D
Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв, тому ще дивіться на це :)
Я хотів замовити 2 радіатора - той що вище кидав і цей (з 3 пластинами), але алі не дав з формулюванням, що не можна замовити чи доставити в вашу локацію. Тому взяв тільки перший. Можливо справа в конкретних продавцях.

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
daesz: 25.07.2024 00:55 Замовив собі ось таку мідну пластину для ССД на звороті МП (в умовах, що там взагалі не те, щоб було місце хось щось впхати, і це не найгірший варіант - є корпуси де і того менше) : https://www.aliexpress.com/item/1005005592934024.html
Воно ще не доїхало, але навіть якщо температури впадуть на 2-3*С - для мене це буде вже перемогою :D
Для м2 в яких чіпи розпаяні на обох сторонах - я б такий точно не взяв, тому ще дивіться на це :)
Я хотів замовити 2 радіатора - той що вище кидав і цей (з 3 пластинами), але алі не дав з формулюванням, що не можна замовити чи доставити в вашу локацію. Тому взяв тільки перший. Можливо справа в конкретних продавцях.
Я замовив декілька товарів одночасно (скоби для 92мм пропелера, цю пластину-радіатор та декілька штук вугільних "впитувачів" запаху для холодильника) і платіж пройшов без проблем :dontknow:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Посоветуйте пожалуйста простенький радиатор для м2 ссд kioxia exceria, слот под видеокартой, нужен тонкий. А то снимал видеокарту, а ссд в одном месте аж потемнел, не хватает охлаждения ему там.
TrickyFerret
Junior
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Вітаю! Порадьте ссд м2 на терабайт, по вартості до 3к.
Якщо існують якісні та котрі не гріються в таку вартість, буде чудово)) Якщо таких немає, порадьте також радіатор для нього. Купувати буду все на розетці.
Плата Asus PRIME B760-PLUS D4, верхній слот 1 x PCI-E 5.0 x16 зайнятий відеокартою.
Відповісти