SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
ck_ua
Member

Повідомлення

Bjoern
По залізу M480 Pro потужніший, але від MSI там тільки назва. А SN770 - від виробника пам`яті, і контролер там свій. От і думайте :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ck_ua

Ну так и у Кингстона там только название как и у многих лепщиков наклеек, но кстати не всегда это означает худшее качество, всё зависит от того какое именно качество они заказывают у ОЕМ производителя. А так реальных ОЕМ не так и много, некоторые делают только память а другие и то и другое - тоесть платформу, и вот у таких большинство наклейщиков и заказывают.
ck_ua
Member

Повідомлення

Melofon
Кінгстон хоч паяє сам. І пам`ять корпусує.
Bjoern
Junior

Повідомлення

Як гадаєте, ссд псе 3.0 буде працювати в роз'ємі для 5.0 (бо там є радіатор від МП ) розумію на ньому то може працювати ссд з 4.0 ,але ж як покаже себе 3.0 ,чи взагалі його буде там "видно""?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Bjoern
все буде ок!
Bjoern
Junior

Повідомлення

Crossbow: 08.06.2024 16:14 Bjoern
все буде ок!
:up: дякую
ck_ua
Member

Повідомлення

Bjoern: 08.06.2024 15:24як покаже себе 3.0
Працювати буде з найменшою підтримуваною швидкістю, тобто 3.0.
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Хлопці, підкажіть. Якось так повелося, що я все життя користуюсь ссд на контролерах Phison. Це були GooDRAM с50\с10\сх300\сх400. Мене вони цілком влаштовують і ніколи не було з ними проблем. Зараз в процесі апгрейда на 1700 сокет. Задумався над тим, щоб прикупити м.2 ссд. Але ніде не можу знайти чіткої інформації що до контролера на PX500 Gen.2 та PX600. Знайшов один огляд тут на оверах на PX500 але першої генерації і там Silicon Motion SM2263XT. Можливо хтось з вас знаєте, що в цих ссд? Або є якісь інші варіанти на Phison.
ck_ua
Member

Повідомлення

Bomchik: 11.06.2024 12:59 що в цих ссд?
Що завгодно. Контролер не фіксований, як і в СХ400.
Bomchik: 11.06.2024 12:59якісь інші варіанти на Phison.
Який саме Фізон? Е12, Е18, Е19.
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

ck_ua: 11.06.2024 13:31
Bomchik: 11.06.2024 12:59 що в цих ссд?
Що завгодно. Контролер не фіксований, як і в СХ400.
Bomchik: 11.06.2024 12:59якісь інші варіанти на Phison.
Який саме Фізон? Е12, Е18, Е19.
Я вже давно не слідкую за версіями контролерів. Просто з ними я не мав проблем і вибираю їх. Вже нема того натхнення зубрити показники і нюанси. Хочеться купити і користуватись.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Невелике рев'ю :
Довгий час підбирав м2 під файлопомийку, і з того всього що я переглянув в діапазоні до 5к (за 2тб) або контролери якісь дешманські ноунейми (по типу Maxiotech MAP1602A) чи древні phison'и (які в принципі не дуже то й хороші були судячи з того що читав), або флеш qlc, або драм на ддр3 ще й від виробника по типу Nanya (в ексерії 1гб ддр4 самсунг; в умовного 970 для прикладу тільки 512мб), або й взагалі драмлесс..
спойлер
Зображення
Брав як заміну харду для файлопомийки, все ніби нормально, але температура в простої 51*С, в навантаженні зараз (при копіюванні всякого різного із жорсткого на нього) - 60-65*С.
спойлер
Зображення
Якось дуже гаряче, в мене таких температур ні на сата самс 860 про, ні на м2 980 про, ні на м2 кс3000..
От для прикладу кс3к який в мене системний :
спойлер
Зображення

В любому випадку тепер можу рекомендувати до покупки і як власних цього м2.

Тепер, власне, потрібна порада щодо недорогої зовнішньої кишені для підключення м2 по тайп-сі, бо м2 маю 3шт, а слотів на МП тільки 2 :shuffle:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

daesz: 13.06.2024 16:10потрібна порада щодо недорогої зовнішньої кишені для підключення м2 по тайп-сі
шукайте ORICO , в металічному корпусі.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 13.06.2024 16:25
daesz: 13.06.2024 16:10потрібна порада щодо недорогої зовнішньої кишені для підключення м2 по тайп-сі
шукайте ORICO , в металічному корпусі.
Трохи кусюча ціна за настільки простеньку приблуду, але не дуже й вихід є :с
спойлер
https://hotline.ua/ua/computer-karmany- ... t=priceAsc
Ще бачу на кені є такий же, але на сотню дорожчий та юсб3.2, не думаю що є зміст переплачувати, тим більше що один із двох тайп сі на платі всерівно пустує постійно.
Дяк за пораду :beer:
MW124
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

daesz
шукав 2тб, а взяв 1 тб?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MW124: 13.06.2024 22:31 daesz
шукав 2тб, а взяв 1 тб?
Взяв 2тб, там ж на скріні видно :)
Оу, не видно, тільки зауважив :D
спойлер
Зображення
Терабайтники в мене 980про та кс3к :(

Відправлено через 13 хвилин 30 секунд:
Bomchik: 11.06.2024 12:59 Хлопці, підкажіть. Якось так повелося, що я все життя користуюсь ссд на контролерах Phison. Це були GooDRAM с50\с10\сх300\сх400. Мене вони цілком влаштовують і ніколи не було з ними проблем. Зараз в процесі апгрейда на 1700 сокет. Задумався над тим, щоб прикупити м.2 ссд. Але ніде не можу знайти чіткої інформації що до контролера на PX500 Gen.2 та PX600. Знайшов один огляд тут на оверах на PX500 але першої генерації і там Silicon Motion SM2263XT. Можливо хтось з вас знаєте, що в цих ссд? Або є якісь інші варіанти на Phison.
В РХ500 справді SMI SM2263XT.
В 600/700 взагалі не зрозуміло що, жодного огляду не знайшов, навіть сам виробник на сайті не вказує..
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
Я такой себе взял, https://vi.aliexpress.com/item/10050050 ... nav-review
два шнурка в комплекте, usb c - c и usb a-c, чип RTL9210B, корпус и крышка люминий, гигабайт выдаёт, или 8 гигабит, как кому нравится, поддерживает sata и NVMe диски, c samsung 970 evo plus между крышкой и диском аккурат помещалась термопрокладка 1.25мм, 10 градусов диск скидывал
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lorichic: 13.06.2024 22:53 daesz
Я такой себе взял, https://vi.aliexpress.com/item/10050050 ... nav-review
два шнурка в комплекте, usb c - c и usb a-c, чип RTL9210B, корпус и крышка люминий, гигабайт выдаёт, или 8 гигабит, как кому нравится, поддерживает sata и NVMe диски, c samsung 970 evo plus между крышкой и диском аккурат помещалась термопрокладка 1.25мм, 10 градусов диск скидывал
Це більше ніж в двічі дешевше за запропонований вище orico, дяк за пораду :beer:
Ще не впевнений який диск буде працювати в цій кишені - на 980про в мене більш цінна інформація + ігри, але слот в якому він стоїть на МП всерівно рсіе3.0 тому швидкість зчитування нижча, ексерію взяв суто під рендер+архів проектів старих+бібліотека музики+якісь анімешки/серіали які дивлюсь чисто зараз.
КС3к я дорожу менше за 980про - тому він системний + софт + на нього попадають ігри під одне проходження, які точно не затримаються на довго :D
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz: 13.06.2024 16:10в діапазоні до 5к (за 2тб)
китайский KC3000 2TB брал осенью у форумчанина ровно за $100, сейчас они сильно дороже стали?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 14.06.2024 00:21
daesz: 13.06.2024 16:10в діапазоні до 5к (за 2тб)
китайский KC3000 2TB брал осенью у форумчанина ровно за $100, сейчас они сильно дороже стали?
Їх масово підробляють, тому я навіть і не заглядав на них.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz
ну значит мне повезло, тк по всем тестам ровно как здесь https://www.overclockers.ua/storage/kin ... -2048gb/2/
Відповісти