SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 09.06.2023 18:40
Mixx: 09.06.2023 18:21980/про є сенс розглядати? Може у Adata або інших виробників буде щось схоже?
Фішка в MLC, там відразу прямий запис в масив, без всякого кешу. 970про - єдиний 3D MLC на ринку, в адекватній ціновій ніші.
Ти давно ціни на нові 970про дивився? :laugh:
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 09.06.2023 19:00Ти давно ціни на нові 970про дивився? :laugh:
Там і близько не 1,5к$(як у z-nand), так що поки адекватно. Кому треба MLC(нащо, то вже інше питання) - можна брати.
Alex+
Member

Повідомлення

l-m: 09.06.2023 18:52після 90% швидкість як падала до ~1200, так і падає до ~1173.
А, ну якщо треба щоб взагалі не падала, навіть після заповнення на 90%, то так, не варіант. Хоча мені важко збагнути кому та навіщо таке треба :)
l-m: 09.06.2023 18:52трохи менш сферичний тест ніж в AIDA6
Та на вашому скриншоті ще більш сферичний - крім того не зрозуміло що він показує, та ще і невідомо в яких умовах проводився
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Ок народ, трохи контретики, об'єми до 100гб(частіше 30-50гб), але досить часто доведеться записувати-перезаписувати.

В млц не цілюсь, треба просто міцний середняк з драм кешем, щоб швидкість не провалювалась післе кількох гб як у дешевих ссд і якщо і провалювалась - не так сильно.

Порадьте щось, хто має досвід, що зараз буде актуальне за нормальну ціну, або хочаб в бік яких моделей якого виробника дивитись.
Alex+
Member

Повідомлення

Mixx
З місцевого - КС3000, якщо не проти закордонних закупок, то solidigm p44, або подешевше hynix gold p31.
Також зараз непогана ціна на 970 ево, але він повільніший ніж КС3000
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Mixx: 09.06.2023 17:56 Всем доброго дня.

Нужен за минимальную цену м2 ген4 с драмкешем чтоб мог писать много без сброса скорости, объем 1-2тб, не решил ещё.

Подскажите, что сейчас актуально, чем дольше гарантия тем лучше само собой.
970pro, скорость записи 2500-2700 на всём объёме, без снижения.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Mixx: 09.06.2023 19:23хочаб в бік яких моделей якого виробника дивитись.
Загалом на цю картинку можна глянути (але таких по інету немало):
спойлер
Зображення
і розглядати потім 2Тб-версії 850x, KC3000, P44 pro (або ж інші диковинки для наших країв).
ck_ua
Member

Повідомлення

l-m: 09.06.2023 18:24Gold P31 - 4D V6
І що тут означає четвірка? Чотиривимірність? :)
kyky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго вечора, підскажіть нормальний ссд м2 на 1 ТБ для ноута як системний. Бажано до 3 тис грн) https://ktc.ua/ssd/form_factor-m_2/hdd_capacity-1_tb/
Alex+
Member

Повідомлення

kyky
На ноуті якесь охолодження для м2 є?

Відправлено через 34 секунди:
м2 нвме чи сата?
kyky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
Acer nitro 5 an515-43-r9ug такий ноут, я його ще в очі не бачив, знайомий просив допомогти. Я вже трошки іншим займаюсь, тому не знаю що зараз хороше :shuffle:
Alex+
Member

Повідомлення

kyky: 10.06.2023 20:56nitro 5 an515-43-r9ug
там повинен бути і той і другий, але без жодного охолодження. Тож гарячий ссд не варіант.
Роздивіться https://ktc.ua/goods/ssd_nakopichuvach_ ... t3b0c.html
Він не гарячий і може без жодного охолодження обійтися.
luckygamerks
Junior

Повідомлення

Доброго ранку. Підскажіть будь-ласка чи варто брати зі штатів WD SN770 1tb за 2050 (+ доставка НП десь 100) нова, але гарантія самі розумієте? І чи є фірми з міжнародною гарантією?
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

luckygamerks
Багато ssd брав зі штатів собі в пк і в ноут. Ніяких проблем з ними ніколи не було :) WD, Crucial, Hynix, HP...
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Допоможіть вибрати дешевий SSD на 500(480, 512) для старої плати (р55, 1156). SATA, nvme не хочу, там хоча і є ще один PCIE@4x, але там ще AWARD біос і гемор з модифікацією того не вартують, як на мене. Бажано з асортименту магазину can ua. Що скажете про диск Gigabyte?
Alex+
Member

Повідомлення

radical: 11.06.2023 11:47Що скажете про диск Gigabyte?
https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 10z480gg8/
На сьогодні з дешевого в розмірі 2.5 мабуть найкращий варіант
luckyksua
Junior

Повідомлення

Тепер спробую по іншому. Є достатнь простий пк (материнська Huananzhi b660 plus (2 роз'єми m2 nvme pci-e 4.0), i3 12100f, 32gb ОЗУ, RX 580 8gb, hdd 2 tb). Компьютер для домашнього використання. SSD користуюся с 2011 року, ще з тих часів коли 60 gb коштувало 150-200 долларів. Останий диск, що мав Samsung 850 Evo-Series 500GB, гарний диск. Передевившись дуже багато відео тестів, оглядів і т.д. прийшло розуміння, що для домашнього користування майже не можливо відчути різницю в швидкодії, пк переважно для поглинання контенту та ігор. Тепер думаю чи взяти сами простий ssd на 1-2 тб, хоча мабудь більш важливе взяти якісний та надійний. Варіантів на ринку є дуже багато. Як я розумів по форуму, то більш менш популярні та ходові:
WD sn 570 (sn 770)
Samsung 970 evo plus (980 pro)
KC3000 (Renegade).
І так далі.
Диск буде братись років на 10 точно (якщо ж відпрацює звичайно ж).
Привабили WD SN 770 за 2050 грн зі штатів + доставка по Україні, як я розумію, якісний надійний, не самий гарячий, і якщо вірити тестам кращий за 970 ево плюс, далі подобається 970 ево плюс в енко за 2475 (1тб) та 4570 (2 тб) і гарантією 5 років. Надійність в наш час питання реторичне, але ж все ж таки є завжди більш надійні, та менш надійні серій. Хоча 2тб може і за багато буде, зважаючи що є ще 2 тб хдд.
Що ви порадите на роки, чи якийсь з моїх варіантів і є найоптимальнішим?

Якщо вірити старим тестам і брати виключно по ресурсу диску, то згідно скрінів самсунги є надійнішими, але ж є брак, є виключення, і рідко коли ssd помирає від вичерпання ресурсу, да і тести вже застарі https://3dnews.ru/938764/resursnie-ispi ... y-material
Вибачаюсь, що ресурс не наш :(

Які є ще варіанти і чи є диски з міжнародною гарантією?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

luckyksua: 11.06.2023 12:07 Тепер спробую по іншому. Є достатнь простий пк (материнська Huananzhi b660 plus (2 роз'єми m2 nvme pci-e 4.0), i3 12100f, 32gb ОЗУ, RX 580 8gb, hdd 2 tb). Компьютер для домашнього використання. SSD користуюся с 2011 року, ще з тих часів коли 60 gb коштувало 150-200 долларів. Останий диск, що мав Samsung 850 Evo-Series 500GB, гарний диск. Передевившись дуже багато відео тестів, оглядів і т.д. прийшло розуміння, що для домашнього користування майже не можливо відчути різницю в швидкодії, пк переважно для поглинання контенту та ігор. Тепер думаю чи взяти сами простий ssd на 1-2 тб, хоча мабудь більш важливе взяти якісний та надійний. Варіантів на ринку є дуже багато. Як я розумів по форуму, то більш менш популярні та ходові:
WD sn 570 (sn 770)
Samsung 970 evo plus (980 pro)
KC3000 (Renegade).
І так далі.
Диск буде братись років на 10 точно (якщо ж відпрацює звичайно ж).
Привабили WD SN 770 за 2050 грн зі штатів + доставка по Україні, як я розумію, якісний надійний, не самий гарячий, і якщо вірити тестам кращий за 970 ево плюс, далі подобається 970 ево плюс в енко за 2475 (1тб) та 4570 (2 тб) і гарантією 5 років. Надійність в наш час питання реторичне, але ж все ж таки є завжди більш надійні, та менш надійні серій. Хоча 2тб може і за багато буде, зважаючи що є ще 2 тб хдд.
Що ви порадите на роки, чи якийсь з моїх варіантів і є найоптимальнішим?

Якщо вірити старим тестам і брати виключно по ресурсу диску, то згідно скрінів самсунги є надійнішими, але ж є брак, є виключення, і рідко коли ssd помирає від вичерпання ресурсу, да і тести вже застарі https://3dnews.ru/938764/resursnie-ispi ... y-material
Вибачаюсь, що ресурс не наш :(

Які є ще варіанти і чи є диски з міжнародною гарантією?
Якщо потрібен надійний, то бери самсунг 970 ево. Вд гірший, в нього немає кешу, незрозуміло що з гарантією в нашій країні.
luckyksua
Junior

Повідомлення

DuckRider: 11.06.2023 12:26
luckyksua: 11.06.2023 12:07 Тепер спробую по іншому. Є достатнь простий пк (материнська Huananzhi b660 plus (2 роз'єми m2 nvme pci-e 4.0), i3 12100f, 32gb ОЗУ, RX 580 8gb, hdd 2 tb). Компьютер для домашнього використання. SSD користуюся с 2011 року, ще з тих часів коли 60 gb коштувало 150-200 долларів. Останий диск, що мав Samsung 850 Evo-Series 500GB, гарний диск. Передевившись дуже багато відео тестів, оглядів і т.д. прийшло розуміння, що для домашнього користування майже не можливо відчути різницю в швидкодії, пк переважно для поглинання контенту та ігор. Тепер думаю чи взяти сами простий ssd на 1-2 тб, хоча мабудь більш важливе взяти якісний та надійний. Варіантів на ринку є дуже багато. Як я розумів по форуму, то більш менш популярні та ходові:
WD sn 570 (sn 770)
Samsung 970 evo plus (980 pro)
KC3000 (Renegade).
І так далі.
Диск буде братись років на 10 точно (якщо ж відпрацює звичайно ж).
Привабили WD SN 770 за 2050 грн зі штатів + доставка по Україні, як я розумію, якісний надійний, не самий гарячий, і якщо вірити тестам кращий за 970 ево плюс, далі подобається 970 ево плюс в енко за 2475 (1тб) та 4570 (2 тб) і гарантією 5 років. Надійність в наш час питання реторичне, але ж все ж таки є завжди більш надійні, та менш надійні серій. Хоча 2тб може і за багато буде, зважаючи що є ще 2 тб хдд.
Що ви порадите на роки, чи якийсь з моїх варіантів і є найоптимальнішим?

Якщо вірити старим тестам і брати виключно по ресурсу диску, то згідно скрінів самсунги є надійнішими, але ж є брак, є виключення, і рідко коли ssd помирає від вичерпання ресурсу, да і тести вже застарі https://3dnews.ru/938764/resursnie-ispi ... y-material
Вибачаюсь, що ресурс не наш :(

Які є ще варіанти і чи є диски з міжнародною гарантією?
Якщо потрібен надійний, то бери самсунг 970 ево. Вд гірший, в нього немає кешу, незрозуміло що з гарантією в нашій країні.
Якщо вірити цьому відео то тяжко сказати, що WD гірший, виглядає він навпаки бодренько, хоча це відео не дає розуміння надійності.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

luckyksua: 11.06.2023 13:04
DuckRider: 11.06.2023 12:26

Якщо потрібен надійний, то бери самсунг 970 ево. Вд гірший, в нього немає кешу, незрозуміло що з гарантією в нашій країні.
Якщо вірити цьому відео то тяжко сказати, що WD гірший, виглядає він навпаки бодренько, хоча це відео не дає розуміння надійності.
На лінійний запис дивись, самс 1500, вд 750. 15 хвилина
Відповісти