M2 під відеокартою

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Автор
Повідомлення
Neuropunker
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Nedis: 27.01.2023 17:59
Neuropunker: 27.01.2023 17:57 В мене goodram irdm ssd стоїть під відеокартою, зараз 6700xt, температури карти до 70. До цього стояла під 1070.

Температуру ssd бачив 60 градусів максимум. Вже другий рік працює все ок.
Так, поправка, побачив, непоганий варіант :idea:
спойлер
smart.png
Це в простої
Nedis
Member

Повідомлення

Ну як я зрозумів, тут більш преміальний гудрам B-)
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Привіт, в мене точно така плата і більше року тому задавався таким же питанням і створював тут тему :)
Скажу одразу, що все буде добре з температурами. Якщо потрібно, скину скріншоти з температурами. :beer:
Nedis
Member

Повідомлення

Dremjke: 27.01.2023 18:32 Привіт, в мене точно така плата і більше року тому задавався таким же питанням і створював тут тему :)
Скажу одразу, що все буде добре з температурами. Якщо потрібно, скину скріншоти з температурами. :beer:
Не знаю, як 3060 з температурами, вона наче холодніша і можливо за розмірами менше. А який ви за підсумками ссд взяли?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

del
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Nedis: 27.01.2023 18:52Не знаю, як 3060 з температурами, вона наче холодніша і можливо за розмірами менше.
Коли ставив м2 ссд тоді, в мене була пічка рх570 без термопрокладок, яка в вимогливих іграх кочегарилася до 86 градусів Цельсія і нічого, все було ок, ССД не задихнувся, хоча також думав, що слот прямо під картою і буде задихатися, але ні, інженери все продумали ;)
Nedis: 27.01.2023 18:52А який ви за підсумками ссд взяли?
KINGSTON SNVS500G
Alex+
Member

Повідомлення

Dremjke: 28.01.2023 00:44KINGSTON SNVS500G
Першої ревізії, на фісоні? Класний був би варіант.холодний та відносно швидкий, хоч і без буфера. Зараз він на 2263хт, як і goodram px500. Хочеться сподіватися, що хоча б qlc не почали ставили, бо в лінійці nv1 все що від 500 ГБ йшло на qlc
Nedis
Member

Повідомлення

Dremjke: 28.01.2023 00:44
Nedis: 27.01.2023 18:52Не знаю, як 3060 з температурами, вона наче холодніша і можливо за розмірами менше.
Коли ставив м2 ссд тоді, в мене була пічка рх570 без термопрокладок, яка в вимогливих іграх кочегарилася до 86 градусів Цельсія і нічого, все було ок, ССД не задихнувся, хоча також думав, що слот прямо під картою і буде задихатися, але ні, інженери все продумали ;)
Nedis: 27.01.2023 18:52А який ви за підсумками ссд взяли?
KINGSTON SNVS500G
А ви переглядали градуси диска, коли во щось грали з такими температурами? Відяха сильніше не перегрівалася? :insane:
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Alex+: 28.01.2023 06:56Першої ревізії
Саме так)
Мене цілком влаштовує, я на ньому вінду тримаю та софт, за більше року взагалі жодних проблем не було.

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Nedis: 28.01.2023 10:44А ви переглядали градуси диска, коли во щось грали з такими температурами? Відяха сильніше не перегрівалася?
Маєте на увазі, коли ще рх стояла? Переглядав, точні значення не пам'ятаю, але перегріву як такого не було. Можу зараз щось "важке" для відяхи запустити, щоб її розкочегарити і скріни з температурою зробити.
Nedis
Member

Повідомлення

Dremjke: 29.01.2023 10:17
Alex+: 28.01.2023 06:56Першої ревізії
Саме так)
Мене цілком влаштовує, я на ньому вінду тримаю та софт, за більше року взагалі жодних проблем не було.

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Nedis: 28.01.2023 10:44А ви переглядали градуси диска, коли во щось грали з такими температурами? Відяха сильніше не перегрівалася?
Маєте на увазі, коли ще рх стояла? Переглядав, точні значення не пам'ятаю, але перегріву як такого не було. Можу зараз щось "важке" для відяхи запустити, щоб її розкочегарити і скріни з температурою зробити.
Якщо вам не важко, для інтересу глянув би
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Это под 1070 стоит. Температура после часа игры в HOTS.
спойлер
970.JPG
Nedis
Member

Повідомлення

ASTON: 29.01.2023 16:18 Это под 1070 стоит. Температура после часа игры в HOTS.
спойлер
970.JPG
Температура. - супер. Думаю тут ещё как вариант заслуга самого диска. У друга вроде бюджетный кингстон, то там в простое 60 градусов :spy: Притом, диск стоит не под картой, а над ней
Alex+
Member

Повідомлення

На жаль, той ссд, як і багато інших дуже занижує реальний нагрів, щоб не пужати власників.
Ось показання в програмах з датчику:
спойлер
Зображення
При цьому заміряли, що в реальності на поверхні:
спойлер
Зображення
Тому не варто завжди вірити показанням вбудованих датчиків
Але звісно, така жара буде тільки при тривалому навантаженні на запис
Nedis
Member

Повідомлення

Alex+: 29.01.2023 22:48 На жаль, той ссд, як і багато інших дуже занижує реальний нагрів, щоб не пужати власників.
Ось показання в програмах з датчику:
спойлер
Зображення
При цьому заміряли, що в реальності на поверхні:
спойлер
Зображення
Тому не варто завжди вірити показанням вбудованих датчиків
Хм, виходить найгаряче місце - контроллер памяти? Дивлюся на відгуки користувачів, начебто з аналогічним випадком працює. Але знову б'юся головою об стіл, чи не буде тоді відеокарта перегріватися :insane:
Alex+
Member

Повідомлення

Nedis: 29.01.2023 22:54не буде тоді відеокарта перегріватися
Ні, бо теплоємність малюсенького тонюсінького ссд дуже низька. Він хіба шо трішечки підігріти зможе, і то, це скільки ж писати на нього треба, щоб він карту нагріти зумів? Це не реальний сценарій використання
l-m
Member

Повідомлення

Alex+
У самсунгів 2 датчики температури — на чіпах пам'яті та контролері. Гріється набагато більше контролер (це видно й на вашому фото), а у більшості програмам показується температура лише з пам'яті. Якщо ж дивитися температуру з контролера, то вона достатньо близька до реальної.

Ось у мого 970 Evo ті ж максимальні 102 градуси на контролері після прогону тесту.
спойлер
970EVO_102_crop.png
Після того як побачив, поставив радіатор майже одразу.
Nedis
Member

Повідомлення

Alex+: 29.01.2023 22:56
Nedis: 29.01.2023 22:54не буде тоді відеокарта перегріватися
Ні, бо теплоємність малюсенького тонюсінького ссд дуже низька. Він хіба шо трішечки підігріти зможе, і то, це скільки ж писати на нього треба, щоб він карту нагріти зумів? Це не реальний сценарій використання
Якщо так, то начебто не страшно. Радіатор навряд чи буду чіпляти, місця там мало :\
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Автору теми, якщо ще не визначились... Мало грошей і немає ніяких професійних задач які вимагають тривалий час роботи на максимальних швидкостях - беріть будь-який, чим довший термін гарантії - тим краще, я собі взяв пару самих дешевих поцріотів, один м2 чисто під вінду, другий сата під ігри, все працює прекрасно, температури там смішні,бо задач серйозних просто нема.

Дорогі швидкі диски з драм кешем та радіаторами потрібні або для проф застосування, або коли щось десь чешеться, для інтернету та іграшок вистачить будь-якого, різницю ви не помітите, та й навряд чи помітите різницю при переході з сата на м2, хіба вінда на кілька секунд швидше завантажиться :beer:
Artem_M
Member

Повідомлення

l-m: 29.01.2023 23:00 Alex+
Ось у мого 970 Evo ті ж максимальні 102 градуси на контролері після прогону тесту.
спойлер
970EVO_102_crop.png
Після того як побачив, поставив радіатор майже одразу.
При штатному використанні таких температур і близько не буде. У мене 970 evo plus, для тестування 100 Гб туди-сюди поганяв на інший ссд, температура була 58. Поставив радіатор за 150 грн, більше 45 жодного разу не бачив. Стоїть в слоті над відяхою, але і вона більше 55 не гріється навіть в стресі.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Artem_M: 30.01.2023 09:24
l-m: 29.01.2023 23:00 Alex+
Ось у мого 970 Evo ті ж максимальні 102 градуси на контролері після прогону тесту.
спойлер
970EVO_102_crop.png
Після того як побачив, поставив радіатор майже одразу.
При штатному використанні таких температур і близько не буде. У мене 970 evo plus, для тестування 100 Гб туди-сюди поганяв на інший ссд, температура була 58. Поставив радіатор за 150 грн, більше 45 жодного разу не бачив. Стоїть в слоті над відяхою, але і вона більше 55 не гріється навіть в стресі.
То вы наверное минимальную температуру, где нить на памяти смотрите.
970pro уходит за 70 практически всегда, evo были за 60.
Оставшиеся 2 профильных доходят до 55.
Это при игре в киберпанк, или метро ексодус.
Внутри корпуса температура доходит до 40, всё таки тепловыделение за 500Вт, а кулера замедлены до 600 оборотов.
Радиаторы на m2 стоят.
Відповісти