SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
NFS-Racer
Member

Повідомлення

krugman
При такой разнице в цене наверно не стоит, если все остальное устраивает
kyky
Member

Повідомлення

Думаю багатьом буде актуально. Підскажіть диск для ноута старого, щось не дороге на ~250 Гб.
Patriot P210/Burst Elite
GOODRAM CX400 Gen.2/CL100 Gen.3
Gigabyte 240GB (GP-GSTFS31240GNTD)
HP S650 SATA III 240GB (345M8AA)
Team CX1 /CX2
Kingston A400
Crucial BX500
Чи ще щось з ціною ~1000грн :beer:
Ostin
Member

Повідомлення

kyky
Goodram або Acer RE100 (з гарантією 60 міс). Або докласти 300 грн на MX500 від Crucial
Aca
Junior

Повідомлення

Хлопці привіт. Чи варто зараз на розпродажі брати ссд м2 для ігор на 1тб? Плата б450 асус туф. Дивлюсь на телемарті одні кінгстони. Прочитав пару сторінок і взагалі то трохи заплутався адже на мою думку який би ссд м2 я не взяв то він все одно для ігор буде кращий за шдд. Кому воно потрібно ці надшвидкості? Лишається питання в надійності і бюджет. Тож порадьте м2 в материнку на 1тб бюджетом 3-4 к. Якщо хто продає хороші б.в. то теж можу купити й тут. Або почекати доставку зза кордону :beer:
Dremjke
Member

Повідомлення

Aca: 22.11.2022 10:22Тож порадьте м2 в материнку на 1тб бюджетом 3-4 к.
Я би такий взяв, якщо М2.
Сам хочу взяти SSD під ігри, але тільки саташний, бо на моїй msi pro vdh max b450m тільки один слот під М2 і той вже зайнятий кінгстон ссдшником під вінду та софт. Схиляюся до Samsung EVO.
Kullerok
Member

Повідомлення

Подскажите пожалуйста. Хочу заказать под Винду и игры ССД в Newegg. Хочу брать 1 Тб PCIe 4.0x4. Какой бренд будет получше Самсунг 980pro WD Кингстон Гигабайт и прочие которые там представлены. Смотрю в сторону Самсунга но есть сомнения. Какой из них будет по стабильнее в записи/чтении, температурам и продолжительности жизни.
NFS-Racer
Member

Повідомлення

Kullerok
Во-первых зачем вам именно PCIe 4.0x4?
Во-вторых у каждого производителя есть разные линейки, которые достаточно существенно отличаются скоростями, температурами, ресурсом.
Вы определитесь с ценой, выберите несколько моделей за эти деньги, а потом уже смотрите обзоры. А так вопрос слишком размыт.
980pro диск хороший, но большинству он реально не нужен за его цену, можно купить дешевле ничего существенно не потеряв.
Відповісти