SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

KVM: 16.04.2022 23:53 Глянув в SMART а там наспутне:
https://pasteboard.co/3V0jk2CgB3Uo.png
Так а де графа 01 "Критичні помилки"? Або зміни цю дивну версію CrystalDiskInfo на більш стару але інформатівнішу, або дивись смарт у Samsung Magician.
Ставлю на те, що місце куди ти вигружаєш файл на 32 ГБ не в змозі його прийняти (припустимо там в тебе ліміт у 8 ГБ), або тупо помилки через поганенький зв'язок.
ССД-ху краще перевір через саму вінду - check disk доволі собі робоча хрінь...
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

shatun: 17.04.2022 09:57Так а де графа 01 "Критичні помилки"? Або зміни цю дивну версію CrystalDiskInfo на більш стару але інформатівнішу
а походу 870тый не показывает этот параметр.
У меня есть LITE-ON у которого "никто и нигде" не видит 01 параметр.
пример
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відправлено через 11 хвилин 9 секунд:
KVM: 16.04.2022 23:53Правильно я розумію що релокейти і помилки (які якраз ростуть коли видає помилку читання файла) це не норм і срочно бекапити все і на гарантію?
правильно
KVM
Member

Повідомлення

shatun: 17.04.2022 09:57
KVM: 16.04.2022 23:53 Глянув в SMART а там наспутне:
https://pasteboard.co/3V0jk2CgB3Uo.png
Так а де графа 01 "Критичні помилки"? Або зміни цю дивну версію CrystalDiskInfo на більш стару але інформатівнішу, або дивись смарт у Samsung Magician.
Ставлю на те, що місце куди ти вигружаєш файл на 32 ГБ не в змозі його прийняти (припустимо там в тебе ліміт у 8 ГБ), або тупо помилки через поганенький зв'язок.
ССД-ху краще перевір через саму вінду - check disk доволі собі робоча хрінь...
CrystalDiskInfo (остання версія з сайта) показує ті ж дані що Magican.
Звязок і місце на хостингу - відпадає. (стабільно 100мбіт оптика + 50 Гб місця гарантовано). Залив копію цього файла з другого SSD - все пройшло добре.
Попробував скопіювати з самсунга на інший ssd цей файл - помилка читання на 70% і прямо в цей момент коли зависає на копіюванні на 70% - збільшуються показники впомилок в SMART
Magican знаходить 3 помилки:
https://pasteboard.co/X5pQsPafwzTS.png

P.S. модери пліз перенесіть в відповідну тему з проблемами SSD. Випадково почав не в тій темі
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

KVM: 16.04.2022 23:53 Правильно я розумію що релокейти і помилки (які якраз ростуть коли видає помилку читання файла) це не норм і срочно бекапити все і на гарантію?
мені цікаво чи нормально приймуть по гарантії, бо буває випадки що якщо не повністю цегла - то починають парити типу все ок
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KVM
Взагалі, ці диски дуже живучі. На всяк випадок, спробуй ще інший роз'єм SATA на платі, кабель. Можна ще повністю відформатувати диск, потім поганяти поганяти його копіюванням великих архівів.
isaya7
Junior

Повідомлення

Написал этот вопрос в соседней ветке, наверно напрасно. Здесь он будет правильней. Подскажите пожалуйста , с каким типом ячейки сейчас лучше брать ссдеху(М2), под писиай 4.0 ?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

isaya7
tlc\qlc
ck_ua
Member

Повідомлення

KVM: 16.04.2022 23:53Правильно я розумію що релокейти і помилки (які якраз ростуть коли видає помилку читання файла) це не норм і срочно бекапити все і на гарантію?
Поміняли?
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

isaya7: 18.04.2022 20:17 Написал этот вопрос в соседней ветке, наверно напрасно. Здесь он будет правильней. Подскажите пожалуйста , с каким типом ячейки сейчас лучше брать ссдеху(М2), под писиай 4.0 ?
TLC, или MLC.
KVM
Member

Повідомлення

ck_ua: 30.04.2022 15:29
KVM: 16.04.2022 23:53Правильно я розумію що релокейти і помилки (які якраз ростуть коли видає помилку читання файла) це не норм і срочно бекапити все і на гарантію?
Поміняли?
Супорт самсунга сказав що гарантійний випадок, але як воєний стан то рітейлер дає задню. Буду возитись напряму з сервісом самгунга. Так що поки в процесі і вознях
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Всем вечера доброго
Что сейчас можно взять на замену самса 970 про? Не более террабайтом обьём, и такой же выносливый
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

дел
cplover
Junior

Повідомлення

Добрый вечер, подскажите какой лучше взять nvme на 1tb который будет помещен в карман.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем привет!
Подскажите плиз по параметру в SMART POR Recovery Count. Вырос с 0 до 4.
Как я понимаю это количество небезопасных отключений питания? Правда у меня таковых небыло.
С чем может быть связан рост этого параметра? Материнка неправильно отрабатывает с SSD?
спойлер
Зображення
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Кто что может сказать про sx6000 pro?
Есть что лучше в этом бюджете?
А то уже заказал, пока не поздно отменить, думаю переспрошу) :gigi:
спойлер
https://hotline.ua/computer-diski-ssd/a ... tab=prices
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

0063kk: 21.05.2022 22:01 Кто что может сказать про sx6000 pro?
Есть что лучше в этом бюджете?
А то уже заказал, пока не поздно отменить, думаю переспрошу) :gigi:
спойлер
https://hotline.ua/computer-diski-ssd/a ... tab=prices
конечно есть https://hotline.ua/computer-diski-ssd/k ... 10z001tg8/
а то что ты заказал, это безбуферное барахло.
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Crucial MX500 1TB 2.5" SATA (CT1000MX500SSD1) все ще хороший і актуальний? не погіршили його характеристики часом втиху?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Taipen

Нихт
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
А что за Kioxia такая? Первый раз слышу.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

VovaII: 24.05.2022 01:21 А что за Kioxia такая?
В 2020-м так переименовалась Toshiba Memory Europe.
Відповісти