SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

murzik: 02.12.2021 19:54
SilberV: 02.12.2021 16:47 доставка не $10, а $3.
3 долари це яким перевізником? нова пошта тариф мінімум 5, міст 5.9
Изи 2.68
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Изи, песото
Не забывайте про нп по Украине ещё ;) а это ещё 50-60грн :)
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

yupi: 04.12.2021 18:14 Не забывайте про нп по Украине ещё ;) а это ещё 50-60грн :)
У изи сейчас НП бесплатно.
Да, можно еще этот, производительность такая же, а жрёт меньше:
https://www.amazon.com/gp/product/B07SNHB4RC/
правда на ЧП для прайма он был по 76
murzik
Member

Повідомлення

SilberV
прайм покупать нужно? буду мониторить цену, мб на нг будет скидка
ck_ua
Member

Повідомлення

Да, но появились жалобы что память начинает сыпаться через полгода. Я бы на МХ500 обратил внимание, он и дешевле порядочно.
murzik: 05.12.2021 16:46мб на нг будет скидка
Скорее на рождество.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

murzik: 05.12.2021 16:46 прайм покупать нужно? буду мониторить цену, мб на нг будет скидка
Для прайма иногда бывают скидки. Вот на ЧП были, например. Но конкретно S31 часто без прайма со скидками идёт по 86 +/-.
sergo7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

кстати на тему файла подкачки и ssd кто что скажет? читал недавно что некоторые стараются его размещать именно на hdd если есть выбор ...
другие пишут что главное чтобы подкачка была равна макс и мин значение - пример (мин 2048 мин 2048) и тогда якобы ssd работает правильнее и лучше/дольше и так даже лучше для системы, а hdd только тормозит :rolleyes:
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

підкажіть будьласка,оновив комп 5600х в550 аорус про ,у нижній слот м2 купив кс2500 240гб там 3.0х4 ,а питання на рахунок верхнього слота м2 ,якщо я туди куплю ссд 4.0х4 а відеокарта у мене на стандарт 3.0 ,то чи не переключить проц і ссд на 3.0 у вехньому слоті? і навпаки якщо буде відеокарта у майбутньому 4.0 а ссд я куплю із інтерфейсом 3.0 чи проц не переключить відеокарту теж на 3.0? думаю зрозуміло пояснив що я маю на увазі )))

Отправлено спустя 4 минуты 15 секунд:
sergo7: 06.12.2021 14:52 кстати на тему файла подкачки и ssd кто что скажет? читал недавно что некоторые стараются его размещать именно на hdd если есть выбор ...
другие пишут что главное чтобы подкачка была равна макс и мин значение - пример (мин 2048 мин 2048) и тогда якобы ssd работает правильнее и лучше/дольше и так даже лучше для системы, а hdd только тормозит :rolleyes:
у мене 32гб озу ,фп по вибору системи ,і користуюсь у іграх мсі афтебурнер ,там показує всерівно що ігра користується фп і при чому дуже жирно іноді туди заружає 12+гб використовуючи при цьому 10гб озу ,дехто пише що відключати можна ,але більшість програмерів кажуть що софти нормально без нього не працюють
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avtoelectrik: 06.12.2021 23:014.0х4 а відеокарта у мене на стандарт 3.0 ,то чи не переключить проц і ссд на 3.0 у вехньому слоті? і навпаки якщо буде відеокарта у майбутньому 4.0 а ссд я куплю із інтерфейсом 3.0 чи проц не переключить відеокарту теж на 3.0? думаю зрозуміло пояснив що я маю на увазі )))
Режим задає пристрій а не слот(використовуються ті режими, що підтримуються обома). Режими можуть навіть мінятися динамічно, для енергозберігання. Слоти в цьому ніяк один від одного не залежать.
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

lewerlin: 07.12.2021 08:05
avtoelectrik: 06.12.2021 23:014.0х4 а відеокарта у мене на стандарт 3.0 ,то чи не переключить проц і ссд на 3.0 у вехньому слоті? і навпаки якщо буде відеокарта у майбутньому 4.0 а ссд я куплю із інтерфейсом 3.0 чи проц не переключить відеокарту теж на 3.0? думаю зрозуміло пояснив що я маю на увазі )))
Режим задає пристрій а не слот(використовуються ті режими, що підтримуються обома). Режими можуть навіть мінятися динамічно, для енергозберігання. Слоти в цьому ніяк один від одного не залежать.
ну я маю на увазі лінії які ідуть від проца 20 ліній ,16 відеокарта,4 на м2 слот ,як поведе себе проц з різними підключеними стандартами чи всі лінії у нього перейдуть на нижчий стандарт?
Востаннє редагувалось 07.12.2021 11:47 користувачем avtoelectrik, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

avtoelectrik: 07.12.2021 11:40

ну я маю на увазі лінії які ідуть від проца 20 ліній ,16 відеокарта,4 на м2 слот ,як поведе себе проц з різними підключеними стандартами чи всі лінії у нього на нижчий стандарт?
Откройте мануал, там всё написано
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Paradox1306
конкретно про те що я запитую нажаль нічого там не написано,є блок схема і можливості плати а от як поведуть себе лінії псиекпрес проца з різними по стандартам підключеним до нього ссд і відеокарти ні слова .
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

avtoelectrik: 07.12.2021 19:23 Paradox1306
конкретно про те що я запитую нажаль нічого там не написано,є блок схема і можливості плати а от як поведуть себе лінії псиекпрес проца з різними по стандартам підключеним до нього ссд і відеокарти ні слова .
удивительно, а я вижу.
4 линии к цпу напрямую с псие4, остальное хаб и никакого псие4 на нём не будет. второй вопрос какая разница, ну да ладно
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Paradox1306: 07.12.2021 20:14
avtoelectrik: 07.12.2021 19:23 Paradox1306
конкретно про те що я запитую нажаль нічого там не написано,є блок схема і можливості плати а от як поведуть себе лінії псиекпрес проца з різними по стандартам підключеним до нього ссд і відеокарти ні слова .
удивительно, а я вижу.
4 линии к цпу напрямую с псие4, остальное хаб и никакого псие4 на нём не будет. второй вопрос какая разница, ну да ладно
ви не зрозуміли моє питання ,я не про лінії а про швидкість ,чи не буде контроллер вбудований в процу переключатись на нижчу персію 3.0 всіх!!! 20 ліній при установці одного із пристроїв не підтримуючого 4.0 :)
а різниця питаєте яка...ну куплю дуже не дешевий ссд на 2тб скажімо 3.0 версії псіекспрес ,а потім куплю відеокарту наприклад 6900хт і вона через цей костиль теж буде на 3.0 працювати
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

avtoelectrik: 07.12.2021 21:13
Paradox1306: 07.12.2021 20:14
удивительно, а я вижу.
4 линии к цпу напрямую с псие4, остальное хаб и никакого псие4 на нём не будет. второй вопрос какая разница, ну да ладно
ви не зрозуміли моє питання ,я не про лінії а про швидкість ,чи не буде контроллер вбудований в процу переключатись на нижчу персію 3.0 всіх!!! 20 ліній при установці одного із пристроїв не підтримуючого 4.0 :)
в доке черным по белому написано всё, ни слова про то что если подключить 2 м2 то какая-то скорость падает. у меня другой вопрос, где вы хотите вообще видеть скорость м2 псие4? если вы думаете что в реальном использование вы это заметите, то нет
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avtoelectrik: 07.12.2021 21:13ви не зрозуміли моє питання ,я не про лінії а про швидкість ,чи не буде контроллер вбудований в процу переключатись на нижчу персію 3.0 всіх!!! 20 ліній при установці одного із пристроїв не підтримуючого 4.0 :)
а різниця питаєте яка...ну куплю дуже не дешевий ссд на 2тб скажімо 3.0 версії псіекспрес ,а потім куплю відеокарту наприклад 6900хт і вона через цей костиль теж буде на 3.0 працювати
lewerlin: 07.12.2021 08:05Режим задає пристрій а не слот(використовуються ті режими, що підтримуються обома). Режими можуть навіть мінятися динамічно, для енергозберігання. Слоти в цьому ніяк один від одного не залежать.
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

lewerlin
зрозумів ,дуже дякую
Paradox1306
діло не втому побачу я приріст чи ні ,я зібрав з нуля систему заради нових технологій ,от хочу використати їх по повній щоб через рік два не чесалися руки щось міняти ,я завжди так складаю комп а потім років 5 міняю тіки відеокарти ,правда з останніми зараз просто неадекватні ціни ,в чіпсетний м2 поставив кігстон кс2500 3.0 250гб під вінду ,а в процесорний хочу кс3000 pcie 4.0на терабайт купити під ігри
дякую теж за підсказки
:beer:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

avtoelectrik: 08.12.2021 10:45 lewerlin
зрозумів ,дуже дякую
Paradox1306
діло не втому побачу я приріст чи ні ,я зібрав з нуля систему заради нових технологій ,от хочу використати їх по повній щоб через рік два не чесалися руки щось міняти ,я завжди так складаю комп а потім років 5 міняю тіки відеокарти ,правда з останніми зараз просто неадекватні ціни ,в чіпсетний м2 поставив кігстон кс2500 3.0 250гб під вінду ,а в процесорний хочу кс3000 pcie 4.0на терабайт купити під ігри
дякую теж за підсказки
:beer:
ну так с нового там линейные скорости только, которые вы не увидете кроме как в кристале, но пачка новых проблем. в итоге для игр тот же р31 тупо быстрее в большинстве случаев. а потом вспомним еще знаменитое качество кингстона и не поймём зачем люди вообще его покупают?
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Paradox1306
тот же р31 тупо быстрее
уточнічь що це
Відповісти