Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

RockSan: 20.03.2023 14:49Тоб-то ніслова, що можна під"єднати зовнішній акумулятор ?
Я вже навів сторінку де це сказано, що підключення є.
Так і я це писав раніше вас:
Alex+: 14.03.2023 12:43В описі до дбж написано:

Батарейний блок
Тип Герметичні необслуговувані свинцево-кислотні. Термін служби 3-5 років
Напруга і ємність батареї 72 В (7Агод х 6)
Розмова про літій. Про це ні слова не написано. До всього у ТС батарея не на 72в, тобто йому потрібно або інший дбж підбирати, або докупляти шматок батареї, щоб добрати потрібну напругу (або свою ділити), та ще залишаться питання із зарядним струмом, бо такого налаштування у цій серії дбж немає, і 200аг вона буде заряджати дуже довго.
Це дуже великий колхоз для покупки з нуля, тому я від таких порад і утримався. Але якщо ви стверджуєте що все можна, то це ж добре. Але якщо щось у ТС піде не так, всі питання будуть до того, хто дав таку пораду на форумі :)

Відправлено через 8 хвилин 4 секунди:
Varzek: 20.03.2023 12:15Треба ДБЖ 1кВт+
так, а ви перевірили свій нинішній дбж десь в іншому районі міста, де буде інша підстанція? Характер звуку не змінився?
Уточніть детальніше параметри батареї, яку хочете під'єднати до ДБЖ. Вона була в роботі з вашим нинішнім ДБЖ?
RockSan
Member

Повідомлення

Varzek: 20.03.2023 15:12
RockSan: 20.03.2023 13:31 Чому ви слухаєте людей на форумі, замість того, що б перейти на сторінку виробу від виробника і подивитись специфікації ?
Тому що я профан у цьому питанні і для мене не зрозуміло про які конкретно додаткові акуми в описі йде мова.
Тоді краще нічого і не міняти і не лізти, тому що купляючи стійку батарей до упса, виробник подбав про сумісність, а коли ви міняєте акумулятор на інший, тут все лягає на ваші плечі і знання обов"язкові і розуміння, особливо з фосфатними акумуляторами.
У APC є готові рішення для датацентрів на літії, але там ціни не для "простого" домашнього використання.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 20.03.2023 15:21 так, а ви перевірили свій нинішній дбж десь в іншому районі міста, де буде інша підстанція? Характер звуку не змінився?
Ні, тільки у сусідів. Якщо в іншому районі міста такої проблеми не буде - це ж мені ніяк не допоможе.
Уточніть детальніше параметри батареї, яку хочете під'єднати до ДБЖ. Вона була в роботі з вашим нинішнім ДБЖ?
Я пробував акум підключити через інвертор, але він у мене не з прямим синусом і працювати в такому разі не хоче. ДБЖ постійно клацає при такому підключенні.

LifePO4 200Аг 12В. Я не можу знайти більш детальнішу інфу. Але напишіть мені будь ласка які потрібні параметри і я постараюсь їх знайти.

Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
RockSan: 20.03.2023 15:46 Тоді краще нічого і не міняти і не лізти, тому що купляючи стійку батарей до упса, виробник подбав про сумісність, а коли ви міняєте акумулятор на інший, тут все лягає на ваші плечі і знання обов"язкові і розуміння, особливо з фосфатними акумуляторами.
У APC є готові рішення для датацентрів на літії, але там ціни не для "простого" домашнього використання.
Можливість підключення додаткового акуму є для мене лише бонусом. Основна причина покупки нового упсу в тому, щоб захистити пк від перебоїв та відключень, але при цьому щоб упс не видавав жахливі звуки через перешкоди в будинку.
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
12в???
Це не серйозно! Ви ж раніше про 48в казали, чи то не ви були?

Під 12в нічого не знайдете путнього під ваші потреби.

Відправлено через 50 секунд:
Varzek
Може вже краще генератора невеличкого придбати?

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Varzek: 20.03.2023 15:51але при цьому щоб упс не видавав жахливі звуки через перешкоди в будинку.
Готові заради такого експерименту витрати близько 20к грн?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 20.03.2023 16:24 Може вже краще генератора невеличкого придбати?
Краще тоді просто відкинути цю можливість, це не головне.
Готові заради такого експерименту витрати близько 20к грн?
Готовий витратити навіть 30к (бо MAC-1500 розкупили і він був десь 25к), щоб мій ПК за 4к$ був у безпеці. Якщо все буде ок, то попередній свій ДБЖ продам. Якщо новий не врятує - поверну його до магазину.
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
Тоді макан 2000
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
А що скажете стосовно ДБЖ PowerWalker VFI 1500 CG PF1 (10122109)?
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
Може не влаштувати по рівню шуму вентилятора. Але це все суб'єктивно
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
А в PowerCom Macan MAC-2000 можна самому замінити акуми коли прийде їх час?
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
В любому можна
Tesseract
Member

Повідомлення

Varzek: 21.03.2023 13:28А що скажете стосовно ДБЖ PowerWalker VFI 1500 CG PF1 (10122109)?
У мене PowerWalker VI 1500 CSW. Рідний вентиль був дуже дешевою і гучною жужалкою. Замінив його на Ноктуа, і рівень шуму впав десь в три-чотири рази.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 21.03.2023 21:33PowerWalker VI 1500 CSW
А як вам ДБЖ у цілому?
Tesseract
Member

Повідомлення

На рідний софт без сліз не глянеш, тому користуюся вбудованим у вінду функціоналом. USB порти без швидкої зарядки, master-розетки немає. В усьому іншому нормальний безперебійник з базовим функціоналом, профільний комп під час ігор витягує без проблем.
sc_creator
Member

Повідомлення

Здравствуйте. Хочу взять ИБП для роутера, котла и ТВ, каждому по ИБП + аккум. Подскажите, время перехода на батарею - 10мс - это не слишком много? Присматриваюсь к такому ИБП: https://hotline.ua/computer-istochniki- ... ut#gallery

Кто-то покупал себе? Нигде нету никаких отзывов о нем.
Alex+
Member

Повідомлення

sc_creator: 21.04.2023 23:5910мс - это не слишком много?
Довго. Краще не брати вище 6мс, особливо для пк
sc_creator: 21.04.2023 23:59Нигде нету никаких отзывов о нем.
Звичайний перемаркований нонейм китай, продається також під ім'ям East, N-Power, Energenie, Logic Power і багато інших.
Якість невідома, та скоріше за все буде коливатись в широких межах від екземпляру до екземпляру, бо в таких девайсах просто відсутній контроль якості продукції
sc_creator
Member

Повідомлення

Alex+: 22.04.2023 00:10 Звичайний перемаркований нонейм китай, продається також під ім'ям East, N-Power, Energenie, Logic Power і багато інших.
Якість невідома, та скоріше за все буде коливатись в широких межах від екземпляру до екземпляру, бо в таких девайсах просто відсутній контроль якості продукції
А какой тогда лучше брать? Мне нужен маломощный, до 300Вт, обязательно с возможностью подключать внешние аккумы. А маломощный, чтоб не высаживал их быстро. Нужно для роутера, котла и ТВ (каждому по ИБП) Не нашел таких ИБП от APC, Eaton или Riello


P.S. Logic Power разве не в Одессе делают? https://logicpower.ua/ua/contacts
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

sc_creator, Logic Power - Китай. Для котла треба онлайн\чистий синус, можна на одну розетку, щось типу українських леотон\форте; для роутера дбж для систем відеосигналізації(на 18650 акумахhttps://plazma-s.com.ua/ua/p1787302836- ... 0oQAvD_BwE чи на акумах 1,2Ач, 2,2Ач, 4Aч, 7Aчhttps://secur.ua/ru/blok-besperebojnogo ... 124-4.html). Для тв все рівно - хоч офлайн найпростіший.
Alex+
Member

Повідомлення

sc_creator: 22.04.2023 01:25А маломощный, чтоб не высаживал их быстро
а воно від цього не зовсім то і залежить. Від нормального виробника під зовнішні акуми можете глянуть Powercom INF-500
Барбарис: 22.04.2023 07:32типу українських леотон\форте
ух, після побаченого в леотонах... краще вже китайський :)
sc_creator
Member

Повідомлення

А что скажете про бренд Luxeon? Это Китай или нет?
Alex+
Member

Повідомлення

sc_creator
ті ж яйця, тільки в профіль
Відповісти