Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
спойлер
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
Забув додати - щоб був у наявності.
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
Подивіться на powercom macan. Він позіціюнується як не самий гучний.
Ось приклад шуму на 3квт моделі з малим навантаженням:
спойлер
Але жодної гарантії, що його (та й будь якого іншого) поведінка буде відрізнятися від вашого нинішнього, досить непоганого, ДБЖ
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 13.03.2023 20:23 Varzek
Подивіться на powercom macan. Він позіціюнується як не самий гучний.
Ось приклад шуму на 3квт моделі з малим навантаженням:
спойлер
Але жодної гарантії, що його (та й будь якого іншого) поведінка буде відрізнятися від вашого нинішнього, досить непоганого, ДБЖ
До речі бачив це відео. Я так розумію там тільки від версії на 2кВт з'являється можливість підключити додаткові акуми.
Якщо б знати, що він 100% допоможе вирішити мою проблему. Гаразд, буду думати...
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 13.03.2023 20:23 Подивіться на powercom macan. Він позіціюнується як не самий гучний.
Я правильно розумію, що до PowerCom Macan MAC-2000 можна підключити зовнішній акум LifePO4 на 200Аг?
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek: 14.03.2023 12:39Я правильно розумію, що до PowerCom Macan MAC-2000 можна підключити зовнішній акум LifePO4 на 200Аг?
Ні, не правильно. В описі до дбж написано:

Код: Виділити все

Батарейний блок	
Тип	Герметичні необслуговувані свинцево-кислотні. Термін служби 3-5 років
Напруга і ємність батареї	72 В (7Агод х 6)
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
А є такі ДБЖ, до яких можна підключити такий акум як я написав вище?

Та ще питання з приводу підключення пристроїв до ДБЖ. Краще брати ДБЖ з 2-3 Schuko, підключати подовжувач и вже від нього під'єднувати всі пристрої? Чи брати IEC, використовувати такі кабелі та підключати усе обладнання безпосередньо до ДБЖ?
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
безрізниці
подовжувач норм. можна і перехідниками(в мене зараз так).
як варіант є подовжувачі з кількома розетками де вилка iec, вони спеціально під упси.
Alex+
Member

Повідомлення

Varzek
Під літій дбж можна порахувати на пальцях однієї руки професійного столяра .
Зазвичай під такі батареї використовують гібридні інвертори, або прості інвертори, які вміють працювати з ними. Але в цій галузі я вам не підкажу нічого.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я так розумію PowerCom Macan MAC-1500 буде тихіший за Macan MAC-2000 за рахунок того, що в 1,5 кВт версії 1 вентилятор?
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
не факт. питання як воно буде грітися і як активно крутити ті вентилятори
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можливо є якісь більш цікаві варіанти ніж PowerCom Macan? Треба ДБЖ 1кВт+, online, не дуже гучні вентилятори на скільки це можливо.
І прошу підказувати варіанти з того, що є у наявності.
RockSan
Member

Повідомлення

Varzek: 15.03.2023 00:35 Alex+
А є такі ДБЖ, до яких можна підключити такий акум як я написав вище?

Та ще питання з приводу підключення пристроїв до ДБЖ. Краще брати ДБЖ з 2-3 Schuko, підключати подовжувач и вже від нього під'єднувати всі пристрої? Чи брати IEC, використовувати такі кабелі та підключати усе обладнання безпосередньо до ДБЖ?
До Powercom MRT чи MAC можна під"єднати зовнішні акумулятори, навіть до наймолодшої моделі 1000Ват.
Чому ви слухаєте людей на форумі, замість того, що б перейти на сторінку виробу від виробника і подивитись специфікації ?
https://powercom.ua/ibp-pcm-mac-1000
https://powercom.ua/ibp-pcm-mrt-1000
Підключення додаткових батарей так
Також при підключенні додаткових акумуляторів, можна збільшити струм заряду.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Додам, якщо хочете підключити фосфатні акумулятори, краще не міксувати свинцеві і фосфатні, підключати тільки один тип.
Alex+
Member

Повідомлення

RockSan
Це ви так думаєте, чи є практичний досвід роботи цих дбж з фосфатними або літійовими батареями. Якщо є досвід, то прошу показати фото працюючої зв'язки та в картинках процедуру переналаштування дбж MAC2000 під 48в 200аг ліфер.
RockSan
Member

Повідомлення

Alex+: 20.03.2023 13:43 RockSan
Це ви так думаєте, чи є практичний досвід роботи цих дбж з фосфатними або літійовими батареями. Якщо є досвід, то прошу показати фото працюючої зв'язки та в картинках процедуру переналаштування дбж під 48в 200аг ліфер.
Під фосфатний, нічого не треба перелаштовувати, він чудово працює на заміну свинцевим.
Powercom дбж вимикаються коли на батареї 10.5 вольта або нижче, для фосфатного це 2.625 на комірку (при мінімальних 2.5), ціклічний заряд близько 13.8, повний 14.2-14.4, це в межах 90% заряду фосфатного акумулятора. В такому режимі акумулятор витримає значно більше циклів заряду\розряду, ніж при повних циклах.
І так, є досвіт "переробки" дешевшої моделі, SPT-700 II, на зовнішній фосфатний акум. Наразі навантаження яке він тримав близько 100Ват, за 4 години нагрів був близько 50 градусів, тому модифікація була в перепаюванні довшого кабелю до аккумулятора і товстішого, при потребі тримати навантаження вище, додам кулер і перфорації на передню стінку.
Що до lion акумуляторів, на них можна перейти тільки при напрузі кратній 24в, так як при напрузі номінальній 12в не вписуються або в мінімальний вольтаж, або максимальний без зміни вольтажу на дбж.

Отправлено спустя 12 минут 5 секунд:
Додам.
Дозаряджав зовнішній акумулятор, під"єднаний до SPT-700 II, так як струм заряду у нього близько 1А.
Alex+
Member

Повідомлення

RockSan
Ага, тільки ось розмова була модель МАС2000, яка на 72В
Далі про зовнішні блоки:
Зображення
Про літій ні слова. Ці ДБЖ по задумці виробника повинні працювати з фірмовими батарейними блоками. Серед сумісних теж нема натяку на ліфери
Тому знову вертаємось до того з чого почали - у вас є практичний досвід саме з цими ДБЖ? Як налаштували струм заряду?
Теоретизувати тут не варіант, бо купляти за великі грощі ради того щоб спробувати не дуже цікаво. А навіть якщо і так, то особисто я не буду брати на себе відповідальність за такі поради.
RockSan
Member

Повідомлення

Alex+: 20.03.2023 14:11 RockSan
Ага, тільки ось розмова була модель МАС2000, яка на 72В
Далі про зовнішні блоки:
Зображення
Про літій ні слова. Ці ДБЖ по задумці виробника повинні працювати з фірмовими батарейними блоками. Серед сумісних теж нема натяку на ліфери
Тому знову вертаємось до того з чого почали - у вас є практичний досвід саме з цими ДБЖ? Як налаштували струм заряду?
Теоретизувати тут не варіант, бо купляти за великі грощі ради того щоб спробувати не дуже цікаво. А навіть якщо і так, то особисто я не буду брати на себе відповідальність за такі поради.
Ще раз повторюю, фосфатні акумулятори чудово заміняють свинцеві на кратності 12в (72в\12=6шт 12вольтових, або 3шт 24вольтові.). Єдине на що потрібно звертати увагу, макс струм розряду акумулятора і BMS відносно потужності дбж.
Струму заряду виставляється через їх застосунок, upsmon.
Alex+
Member

Повідомлення

RockSan
Я не сперечаюсь. Якщо впевнені, то хай так і буде. Просто ви сказали:
RockSan: 20.03.2023 13:31Чому ви слухаєте людей на форумі, замість того, що б перейти на сторінку виробу від виробника і подивитись специфікації
А в спеціфікаціях про це ні слова. Тому ви така сама людина яка дає поради на форумі ;)
RockSan: 20.03.2023 14:22Струму заряду виставляється через їх застосунок, upsmon.
Можна скрішншот з Макану? Бо в жодній версії застосунку не доводилося зустрічати таке налаштування
RockSan
Member

Повідомлення

Alex+: 20.03.2023 14:30 А в спеціфікаціях про це ні слова. Тому ви така сама людина яка дає поради на форумі ;)
Тоб-то ніслова, що можна під"єднати зовнішній акумулятор ?
Я вже навів сторінку де це сказано, що підключення є.
Alex+: 20.03.2023 14:30 Можна скрішншот з Макану? Бо в жодній версії застосунку не доводилося зустрічати таке налаштування
Наразі я не маю доступу до MRT чи MAC.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RockSan: 20.03.2023 13:31 Чому ви слухаєте людей на форумі, замість того, що б перейти на сторінку виробу від виробника і подивитись специфікації ?
Тому що я профан у цьому питанні і для мене не зрозуміло про які конкретно додаткові акуми в описі йде мова.
Відповісти