Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

hotr1de: 15.09.2022 16:06FSP EVEREST 85PLUS 800W з активним PFC
Жиби не махатися із потужністю, безперебійник треба брати з подійним перетворенням (онлайновий). Шуму - більше, але гемору - менше. Такий безперебійник не має транзитного часу переключення, бо нагрузка завжди живиться від батарей та інвертора.
Приклад - https://hotline.ua/ua/computer-istochni ... t-2kl-lcd/

Або, треба брати якісний лінійно-інтерактивний, із запасом потужності (у Вт) від +30%. Для прикладу, в мене БЖ Corsair CMPSU-650HX (650Вт) і тримає його безперебійник MGE Ellipse MAX 1500 (900Вт). Правонаступником MGE став Eaton, і аналогічна моєму модель - https://hotline.ua/ua/computer-istochni ... 600usbdin/ але ціна зараз неадекватна. Свій я купляв за $350 років 10 назад.
hotr1de
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

LiquidStorm: 15.09.2022 19:50
hotr1de: 15.09.2022 16:06FSP EVEREST 85PLUS 800W з активним PFC
Жиби не махатися із потужністю, безперебійник треба брати з подійним перетворенням (онлайновий). Шуму - більше, але гемору - менше.
ПК стоїть в кімнаті недалеко від спального місця. Важливо що б пряцював тихо.
LiquidStorm: 15.09.2022 19:50 Або, треба брати якісний лінійно-інтерактивний, із запасом потужності (у Вт) від +30%. Для прикладу, в мене БЖ Corsair CMPSU-650HX (650Вт) і тримає його безперебійник MGE Ellipse MAX 1500 (900Вт). Правонаступником MGE став Eaton, і аналогічна моєму модель - https://hotline.ua/ua/computer-istochni ... 600usbdin/ але ціна зараз неадекватна. Свій я купляв за $350 років 10 назад.
Вже очікую LP-UL2000VA з апроксимованою синусоЇдою.
Якщо ніт =>
Потім спробую БУ PowerWalker VI 1200 CSW з правильною синусоЇдою.
Якщо ніт =>
Потім спробую PowerWalker VI 1500 CSW з правильною синусоЇдою.
Якщо ніт =>
Повернуся до APC 650va і заб'ю )
Rand al Tor
Junior

Повідомлення

Усім привіт! Вибачте за безглузде питання, але... Чи можно узяти ДБЖ, наприклад, з акумулятором на 5 ампер-годин, і замінити його на більш ємний, десь 40 ампер-годин?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Rand al Tor
ні.
просто тому що він (ДБЖ) буде заряджати такий АКБ (300 років) + сам ДБЖ скоріше за все зловить перегрів від довгого-навантаження...
Шукайте моделі які з заводу призначені для роботи від зовнішніх АКБ. Для котлів - там вибір є
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Rand al Tor
Можна, я ставив інвертори з батареями десь на 120Аг - нормально працювало. Але треба читати ТТХ - щоб воно підтримувало таку ємність.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 09.09.2022 16:14 Всем привет. Купил Powercom SPT-1500-II LCD, включил и не могу понять почему мигает индикатор "Помилка батареї" и звук такой, как-будто ИБП работает в режиме инвертора.
Купил данный ИБП в другом месте. Проблем с батареей больше нет. Ещё пока особо не тестировал.
Единственный момент - трещит он в тишине достаточно ощутимо. На видео ещё не так сильно слышно, как в реальной жизни.
LiquidStorm: 25.08.2022 22:07 Додатково варто придбати подовжувач із вхідною вилкою типу IEC та вихідними - звичайними євро, наприклад - https://hotline.ua/computer-setevye-fil ... b-6_black/
Купил PowerPlant для ИБП 5 розеток (PPUA10M20S5) и сразу наткнулся на брак. Думаю заменить, но не на такой же, а на Panasonic X-tendia и подключить его к ИБП через переходник. Но тут есть пару вопросов:
1) Это вроде как не сетевой фильтр, а просто удлинитель. Или я что-то неправильно понимаю? И какие минусы из-за того, что это просто удлинитель?
2) Нужно ли брать вариант с заземлением, если по сути мне нужно 3 розетки на столе, чтобы заряжать телефон или возможно подключать ноут?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Треск видимо был из-за подзарядки. Сейчас его вообще не слышно.
Хотя периодически появляется...
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А ИБП не стоит разряжать до 0? Лучше его выключить когда останется меньше 20% заряда?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Varzek: 20.09.2022 10:54 А ИБП не стоит разряжать до 0? Лучше его выключить когда останется меньше 20% заряда?
чем меньше циклов глубокой разрядки, тем дольше продержится. в идеале как можно раньше тушить комп.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo
Ну у меня сегодня был такой кейс, когда свет выключили до того, как я включил комп. От ИБП остались работать только роутер и ONU.
И проработали так два часа, потом звук разрядки начал учащаться и на экране показывало, что батареи осталось до 20%. И я выключил, чтобы полностью не разряжать.

А так два часа был с нормальным инетом и работал с ноута.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Varzek: 20.09.2022 14:53 Timedemo
Ну у меня сегодня был такой кейс, когда свет выключили до того, как я включил комп. От ИБП остались работать только роутер и ONU.
И проработали так два часа, потом звук разрядки начал учащаться и на экране показывало, что батареи осталось до 20%. И я выключил, чтобы полностью не разряжать.

А так два часа был с нормальным инетом и работал с ноута.
вот таких циклов аккум выдержит 200-250. и в утиль. если не высохнет быстрее.
mi4i0
Junior

Повідомлення

Добрый день!

Помогите выбрать бесперебойник. Я в них не разбираюсь, потому решил спросить на форуме.
Требования:
При отключении света что бы держался минуты 4-5, пока не выключится комп при Alt+F4 как только пропадет свет.
В ценовой категории 3-8к.
Конфиг компа:
CPU: AMD Ryzen 9 5900X
GPU: EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA
Power supplier: 1200W BE QUIET! Straight Power 11


Или накидайте чего важное в бесперебойниках и на что обратить внимание.
Спасибо!
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

mi4i0: 01.10.2022 20:37 Добрый день!

Помогите выбрать бесперебойник. Я в них не разбираюсь, потому решил спросить на форуме.
Требования:
При отключении света что бы держался минуты 4-5, пока не выключится комп при Alt+F4 как только пропадет свет.
В ценовой категории 3-8к.
Конфиг компа:
CPU: AMD Ryzen 9 5900X
GPU: EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA
Power supplier: 1200W BE QUIET! Straight Power 11


Или накидайте чего важное в бесперебойниках и на что обратить внимание.
Спасибо!
Ищите UPS на 1500VA и более.
hotr1de
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

hotr1de: 15.09.2022 21:21 Вже очікую LP-UL2000VA з апроксимованою синусоЇдою.
Дам невеличкий відгук на LP-UL2000VA. Ryzen 5950x з FSP EVEREST 85PLUS 800W(active PFC) при завантаженні 100% нормально тримає при вимкненні світла.
Є смарт через прогу UPSmart який працює не дуже стабільно(інколи запускає батніе, інколи просто виключає ПК без батніку, інколи нічого не робить, просто пищить)
Треба що б при відключенні світла більше ніж на 1-2хв комп йшов в сон\гібернацію або виконвув батнік.
Порадьте може є інші проги які таке зможуть замість UPSmart.
P.S. Пробував UPSmart v.1.5 та v.1.9
Tesseract
Member

Повідомлення

hotr1de
Якщо вінда бачить безперебійник як батарею, то в профілях енергоживлення можна виставити засинання компа після розрядки до 80%. Якщо безперебійник бачить лише фірмова прога, то можна спробувати її видалити, а потім видалити її дрова через диспетчер пристроїв.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Підскажіть як підібрати батарею LiFePO4 на заміну свинцевій?

в мене зараз kin 1500ap і стоять дві 12в 9ah послідовно(упс на вхід жере 24 вольта)
по паспорту він може до 4(дві всередині 2 зовні) батарей на 7аh, але чим більше аh тим менше потужність(наскільки я розумію через потреба заряджати батареї). Це правило працюватиме і з LiFePO4? чи їх легше заряджати?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hotr1de: 10.10.2022 16:38Порадьте може є інші проги які таке зможуть замість UPSmart.
користуюсь UPSmon
Якщо не брати до уваги вигляд як з 90х, то дуже функціональна і досить стабільна.
Tesseract
Member

Повідомлення

IvanCh
У різних типів батарей різні вимоги до зарядних струмів та напруг. Батареї іншого типу якщо і будуть працювати з вашим безперебійником, то дуже недовго.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Tesseract
ну багато батарей LiFePO4 йдуть з платою bmc. вона не візьме роботу на себе?
Відповісти