Выбор стабилизатора напряжения! Требуется помощь!

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

При низькій напрузі гудуть колонки. Пк, монітор все працює невідчутно, справляються. А колонки гудуть.
Що поставити малопотужне для вирівнювання напруги до колонок? Ну можна ще монітор докинути для краси.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

luntik
Ні, не вистачить. На стабілізаторі вбудований автомат на 40 ампер вхідного струму, і, відповідно, максимум що він може з врахуванням ККД на такій напрузі це біля 5кВт.

Відправлено через 1 хвилину 52 секунди:
Власне, в характеристиках це прямо написано, але деякі магази забувають вказати цю незначну подробицю:
https://xn--e1akb0a0d.in.ua/stabilizato ... 2-1-detail
Минимальная мощность 5,8 кВт при входящем напряжении 145 В
Olmi
Junior

Повідомлення

Потрібна порада з приводу того який стабілізатор вибрати, та чи він взагалі буде потрібен, суть в тому що я хочу купити ось такий генератор (сподіваюся що зможу його знайти в продажу :weep: ) https://koenner-soehnen.com/ua/gasoline ... -ks-3000-e. Ніколи з ними справи не мав, стоїть стаціонарний ПК (БП 750W Chieftec BDF-750C), роутер TP-Link TL-WR841N та Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M, монітор + настільна лампа (бажано, але можна і без неї :gigi: )питаня чи можна все це включити до однієї "розетки" генератора через один мережевий фільтр\подовжувач напряму (судячи з опису генератора там є функція AVR), або мені потрібен обов'язково стабілізатор, якщо так, то який, чи можно до нього так само включати через одну "розетку" все це обладнання, чи не буде він постійно "тріскотіти" реле (попередній просто дурів від перепадів у мережі), дякую за допомогу і буду радий пораді.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Я не зрозумів, для чого вам стабілізатор до генератора? Який тут зв'язок?
Якщо генеиатрр нормальний (і має крім AVR, у т.ч. має певний запас потужності) - то він сам більш-менш стабільно триатиме напругу. Якщо і будуть перехідні процеси - то стабілізатором їх важко виправити, чкщо це не онлайн-пристрій, з подвійним перетворенням напруги.
Крім того, комп'ютерній (і подібній) цифровій техніці - плювати на відхилення і коливання напруги в розетці (до певних меж)
Olmi
Junior

Повідомлення

Vovk_Z: 28.11.2022 00:14 Я не зрозумів, для чого вам стабілізатор до генератора? Який тут зв'язок?
Якщо генеиатрр нормальний (і має крім AVR, у т.ч. має певний запас потужності) - то він сам більш-менш стабільно триатиме напругу. Якщо і будуть перехідні процеси - то стабілізатором їх важко виправити, чкщо це не онлайн-пристрій, з подвійним перетворенням напруги.
Крім того, комп'ютерній (і подібній) цифровій техніці - плювати на відхилення і коливання напруги в розетці (до певних меж)
Просто намагаюся дізнатися про можливі підводні камені, дякую за відповідь!
Відповісти