ДБЖ 850VA-6PS (LP4325) підвищення струму заряду АКБ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Доброго дня. Маю ДБЖ 850VA-6PS (LP4325), замінив стандартну батарею на тягову amg 22Аг. Наскільки я знаю, заряджати її можна струмом равним 10% від об'єму батареї. Тобто струмом до 2.2А, сам ДБЖ видає 0.7А. Хотілося б підняти струм, хоча б до 2А, щоб не так довго заряджало. Схеми не знайшов. Допоможіть будь ласка.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlexNIKO
Не думаю, що силове коло зарядки в цьому дбж витримає 2.2А без обгорання елементів на платі. Тут треба або акумулятори в 24в і дбж 24в щоб значно прискорити зарядку, або інший дбж
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Та якщо б грошей було багато, то я б River 2 Pro придбав би )))) А так зараз з грошима складнощі, то маємо що маємо, хотів щоб холодильник не тік...
Зовсім нічого не зробити з цією проблемою?
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

AlexNIKO
Холодильник від цього ДБЖ не буде працювати. Бо не вистачить потужності для пускового струму та цей ДЖБ не має сінусу.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Rucha
синус то таке, можна і без нього спробувати. а от струму скоріш за все таки не вистачить, так.

AlexNIKO
зовнішне зарядне вам треба. мабуть, це найпростіше.
Alexsandr
Member

Повідомлення

AlexNIKO: 10.07.2024 11:08 Та якщо б грошей було багато, то я б River 2 Pro придбав би )))) А так зараз з грошима складнощі, то маємо що маємо, хотів щоб холодильник не тік...
Зовсім нічого не зробити з цією проблемою?
Какой холодильник? Многие пиково потребляют коло киловатта или больше, правда недолго, но ИБП должен уметь держать.
Внешняя зарядка. можно сразу инвертор с функцией зарядки и продать ИБП этот.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AlexNIKO: 10.07.2024 11:08 Та якщо б грошей було багато, то я б River 2 Pro придбав би )))) А так зараз з грошима складнощі, то маємо що маємо, хотів щоб холодильник не тік...
Зовсім нічого не зробити з цією проблемою?
Який холодильник, господи, забудьте. Це дешманськй ДБЖ у якого навіть радіаторів на ключах нема, він не розрахований на якесь тривале і високе навантаження, це по-перше. Його задача дати корректно завершити роботу, а не тримати холодильники.
По-друге, якщо холодильник не інверторний, то там такі пускові струми, які погасять цей ДБЖ по перевантаженню, а якщо і витримає, то спалите компрессор, бо двигуни не працюють нормально не від синусоїдального сигналу.
По-третє, сферичний холодильник у вакуумі споживає близько 50-60Вт при роботі компрессора, з 12В акумулятора це мінімум 5А + втрати на перетвороення - не менше 6А при яких ваш свинцевий АКБ ніколи не віддасть свою паспортну ємніть. 22А*г він віддасть лише при навантаженні 13Вт. (а у вас близько 70 буде).
В якості резюме:
1. Навіть не запуститься.
2. Навіть якщо якимось дивом і чудом господнім запуститься, пропрацює може з годину максимум.

То ж не морочте голову, з гівна пулі не вийде.
Alexsandr
Member

Повідомлення

GreenMile: 10.07.2024 14:07 По-третє, сферичний холодильник у вакуумі споживає близько 50-60Вт при роботі компрессора, з 12В акумулятора це мінімум 5А + втрати на перетвороення - не менше 6А при яких ваш свинцевий АКБ ніколи не віддасть свою паспортну ємніть. 22А*г він віддасть лише при навантаженні 13Вт. (а у вас близько 70 буде).
В якості резюме:
1. Навіть не запуститься.
2. Навіть якщо якимось дивом і чудом господнім запуститься, пропрацює може з годину максимум.
Холодильники беруть 120-200Вт. Це без врахування пікових потреб які можуть за кіловатт заходити. Тоді по вашим розрахункам буде ще гірше.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexsandr: 11.07.2024 09:10
GreenMile: 10.07.2024 14:07 По-третє, сферичний холодильник у вакуумі споживає близько 50-60Вт при роботі компрессора, з 12В акумулятора це мінімум 5А + втрати на перетвороення - не менше 6А при яких ваш свинцевий АКБ ніколи не віддасть свою паспортну ємніть. 22А*г він віддасть лише при навантаженні 13Вт. (а у вас близько 70 буде).
В якості резюме:
1. Навіть не запуститься.
2. Навіть якщо якимось дивом і чудом господнім запуститься, пропрацює може з годину максимум.
Холодильники беруть 120-200Вт. Це без врахування пікових потреб які можуть за кіловатт заходити. Тоді по вашим розрахункам буде ще гірше.
Промислові? Ось споживання звичайного 2м холодильника Бош. 90Вт він бере в режимі суперзаморожування.
спойлер
fridge.jpg
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

GreenMile
звичайний побутовий но-фрост (не інверторний). пусковий струм - до 1,8квт, в сталому режимі - 150вт, відтаювання періодичне - до 220вт.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

artko: 11.07.2024 11:34 GreenMile
звичайний побутовий но-фрост (не інверторний). пусковий струм - до 1,8квт, в сталому режимі - 150вт, відтаювання періодичне - до 220вт.
Модель напишіть, це, може, двохкомпрессорник? А краще табличку покажіть. 150Вт - то якийсь монстр має бути.
Бош ноуфрост KGN39VI306/04 - 100Вт :dontknow: Древнющій індезіт SB167, якому років з 15 і який в мене на дачі, жере як не в себе на добу - 110Вт.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

GreenMile
вибачайте, шукати табличку зараз не полізу :) 100% однокомпресорний(бо розбирали один з них), продавалися в нас під назвою Vestfrost та Rainford перемарковував схожі, 80см шириною з верхньою морозилкою. Доречі, можливо компрессор там і меньше жере, бо ще ж є циркуляційні вентілятори. Але загалом ~150вт. Ну, ось так. Він ще генератор 2,2квт - було потушив при запусканні. :) Місячне споживання доволі помірне, в цю спеку за червень 48квт*годин, травень 37квт*годин.

Маленький китайский еленберг ще є - той 60вт, морозильна камера норд невеличка - теж 60вт.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

artko: 11.07.2024 18:52 80см шириною
А, ну так пардон, це вже не звичайний холодильник, звичайні - 60см :) Широкі будуть більше жерти звісно. У тещі двостворчастий - він теж жере "троки" більше ))
Alexsandr
Member

Повідомлення

Промислові? Ось споживання звичайного 2м холодильника Бош. 90Вт він бере в режимі суперзаморожування.
спойлер
fridge.jpg
[/quote]
Побутові. На своему ноуфрості інверторному бачив пік 1600 секунди 4. Не знаю що то було. У тещі ноуфрост при старті холодильники (не двигуна) біля 1 кіловату кілька секунд. А ось за морозилкою нічого подібного не було, не бачив стартового току на кілька секунд. Тобто для холодильника пікове навантаження біля 1500-2000Вт потрібно мати.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

GreenMile: 11.07.2024 19:08 А, ну так пардон, це вже не звичайний холодильник, звичайні - 60см :)
...та висотою 2м. мої - 1,7 та просто ширші, одні двері. Мені не подобається стрибати, тому брав такий. :) Теж звичайний.
Відповісти