БЖ Seasonic

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго часу, питання до знаючих.

Є БЖ Seasonic 1300W(SSR-1300 PD).
БЖ майже новий, зі слів попереднього власника — раз запускався для зйомок в огляді.

Трапився дивний випадок: пропрацював без будь яких нарікань декілька днів в профільній системі, а одного разу трапилась проблема зі стартом системи: видно що блок пробує запустити ПК, але через 1-5 сек. чутно характерний звук клацання і система вимикається. Я так розумію спрацьовує реле.

Поставив відразу в систему старий БЖ(Seasonic 760W) і все штатно запрацювало. Поставив знову новий — проблема зі стартом та клацанням повторилася. Знову провів заміну на старий — все ок. Вдруге поставив новий — він завівся і нормально працював.

Поки поставив старий БЖ, та думаю в чому може бути проблема та куди копати? Не хотілося щоб він морочив голову в подальшому.

— ПК працює з стабілізатором напруги, стареньким, але тим не менш.
— Напруга в мережі в той момент начебто не особливо «гуляла».
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

STARL1GHT

Стабилизаторы питания современным качественным бп в принципе не к чему, у них есть APFC который спокойно воспринимает питание в диапазоне 80-250 вольт, от больших скачков там тоже есть защита, попробуйте без стабилизатора запустить, хотя дело таки может быть в самом бп и если да то тут вам не подскажут в чем проблема, надо нести в сервис-центр.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 09.03.2023 05:10 STARL1GHT

Стабилизаторы питания современным качественным бп в принципе не к чему, у них есть APFC который спокойно воспринимает питание в диапазоне 80-250 вольт, от больших скачков там тоже есть защита, попробуйте без стабилизатора запустить, хотя дело таки может быть в самом бп и если да то тут вам не подскажут в чем проблема, надо нести в сервис-центр.
Без стабілізатора також тоді не хотів запускатися. Проблема поки з'явилася один раз і цікаво чи це якась типова проблема чи збіг обставин.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

STARL1GHT

Тестируйте дальше, если снова появится то несите в сервис
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В любому випадку якщо у когось із шановного панства був схожий випадок і він мав досвід по фіксу проблеми — буду дуже вдячний за пораду, чи готовий кейс.

Також якщо є контакти толкового СЦ, де один із їх профілю ремонт БЖ — буду вдячний за наводку. Не хотілося б мати справу з якомось рукожопами, що можуть зробити ще гірше.
slv
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 09.03.2023 05:54 В любому випадку якщо у когось із шановного панства був схожий випадок і він мав досвід по фіксу проблеми — буду дуже вдячний за пораду, чи готовий кейс.

Також якщо є контакти толкового СЦ, де один із їх профілю ремонт БЖ — буду вдячний за наводку. Не хотілося б мати справу з якомось рукожопами, що можуть зробити ще гірше.
Була схожа проблема у товариша з Антеком не стартував комп'ютер. Виявилося, що була проблема з напругою в мережі (в гуртожитку накуролесили із запобіжниками в щитку-поставили восьмиамперні, для зниження навантаження, ідіоти, "щоб не майнули чи не було пожежі) :gigi:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 09.03.2023 06:11 Чомусь я практично впевнений, що попередній власник вам напи***дів.
Ймовірність звичайно є, але хочу сподіватись що випадковість. :idea:

Люди, якщо я правильно зрозумів, з каналу game one.
спойлер
Зображення
Зображення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Если бы я прочитал про то как сказал продавец что бп может вырубаться при гулянии напряжения я бы сразу засомневался в его полной работоспособности (у меня было много бп и киловаттник тоже и все они спокойно выдерживали гуляния напряжения которые у меня случались довольно часто), а ещё и бред про то что это такая защита :gigi: , тут он или он нагло врёт или просто некомпетентен в вопросах бп, в общем точно бы не купил, ещё и за такие деньги :facepalm:
Востаннє редагувалось 09.03.2023 08:56 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Платина з діапазоном роботи 100-240В, котрий ще й на ділі ширший набагато вимикається коли скаче напруга в мережі? Ага, звісно...
Жоден з тих сісоніків що в мене був так себе не вів, навіть працювали від 90в (була якась аварія на ТП і в розетці було 90в) і до 260в без нарікань та проблем.
Sashog
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Якась фігня з БП. В мене теж сісонік 1000w голдовий, коли світло скакало комп ні разу не вирубався, хоча монітор пару разів вирубився.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 09.03.2023 08:55 Платина з діапазоном роботи 100-240В, котрий ще й на ділі ширший набагато вимикається коли скаче напруга в мережі? Ага, звісно...
Жоден з тих сісоніків що в мене був так себе не вів, навіть працювали від 90в (була якась аварія на ТП і в розетці було 90в) і до 260в без нарікань та проблем.
Знать бы ещё, как у него прыгает напряжение.
Было у меня один раз скачки ежесекундно 150-300В, бесперебойник чуть с ума не сошел. Релюшки стрекотали как потерпевшие, тупо треск шёл, настолько быстро переключались.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sashog

У меня тоже когда напряжение скакало то только моник вырубался а компу было пофиг.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Для чистоты эксперимента повторить без стабилизатора.
Alex+
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 09.03.2023 03:32видно що блок пробує запустити ПК, але через 1-5 сек
Якщо в БЖ опрацьовує якийсь захист, то це відбувається миттєво, але коли він 5 секунд намагається працювати а потім гасить усе, то це щось неладне.
Звісно, як вище писали, відкинути усілякі подовжувачі, стабілізатори, мережеві фільтри і перевірити напряму від розетки, бажано з якісним (рідним)шнуром.
Але теж думаю, що з БЖ щось не те.
Я так розумію, гарантії на нього немає? Спробуйте написати в підтримку виробника, девайс то преміальний, можливо підкажуть як вирішити проблему
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

STARL1GHT - ти б ще серійник БЖ оприлюднив - там все непросто буває...
Seasonic-и с серийным номером с еще одной единицей в начале (например, вместо "18..." - "118..." и буквами "AX" внутри серийного номера - refurbished самим производителем (Seasonic)
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax: 09.03.2023 09:21
Евгений King: 09.03.2023 08:55 Платина з діапазоном роботи 100-240В, котрий ще й на ділі ширший набагато вимикається коли скаче напруга в мережі? Ага, звісно...
Жоден з тих сісоніків що в мене був так себе не вів, навіть працювали від 90в (була якась аварія на ТП і в розетці було 90в) і до 260в без нарікань та проблем.
Знать бы ещё, как у него прыгает напряжение.
Было у меня один раз скачки ежесекундно 150-300В, бесперебойник чуть с ума не сошел. Релюшки стрекотали как потерпевшие, тупо треск шёл, настолько быстро переключались.
Саме гірше, що бачив в принципі в мережі: 140-260(може і більше, але спрацьовує реле захисту напруги). Конкретно в той день це були «штатні» 220-245 вольт. Я вважаю що в рамках допустимого.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

STARL1GHT

В рамках допустимого по спецификациям этого бп 100-240 вольт, но в реальности диапазон ещё шире, проблема в бп на лицо.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 09.03.2023 13:35 STARL1GHT
В рамках допустимого по спецификациям этого бп 100-240 вольт, но в реальности диапазон ещё шире, проблема в бп на лицо.
Нажаль так. Відео, де наглядно видно проблему.

Написав продавцю. Розумію що шанс околонульовий що признається, але тим не менш цікаво в якості експеримента.
Зображення
(вже побачив помилку в повідомленні та виправив :D )

Ось тобі і українські блогери з аудиторією в 100к..
А з приводу БЖ, якщо в когось є контакти нормального СЦ — буду вдячний. В планах привести його до ладу.
Востаннє редагувалось 09.03.2023 14:24 користувачем STARL1GHT, всього редагувалось 1 раз.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

STARL1GHT
Да этим всем железом на форуме занимается пару человек.
Отправь Генке.
Он хоть хуже не сделает, в отличие от СЦ.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax: 09.03.2023 14:23 STARL1GHT
Да этим всем железом на форуме занимается пару человек.
Отправь Генке.
Он хоть хуже не сделает, в отличие от СЦ.
Якраз в даний час переписуюсь з Геннадієм. :beer: Але від якось писав, що рідко бере в роботу БЖ(нажаль)
Востаннє редагувалось 09.03.2023 14:25 користувачем STARL1GHT, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти