БЖ Seasonic

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

Судячи по розвитку подій проблема прогресує від "іноді вимикається", до "не вмикається зовсім"
Беручи до уваги те, шо у у продавця вже спостерігалася така поведінка, то краще не мучити комп, та думати про ремонт БЖ
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 09.03.2023 14:25 Судячи по розвитку подій проблема прогресує від "іноді вимикається", до "не вмикається зовсім"
Беручи до уваги те, шо у у продавця вже спостерігалася така поведінка, то краще не мучити комп, та думати про ремонт БЖ
Я так і зробив. Перевірив чи працює, записав відео та повісив систему на старий БЖ.

З приводу прогресу проблеми: Після того, як отримав на руки БЖ, він два дні був в експлуатації і проблем взагалі не було, на ранок третього дня з'явилась така проблема.
В цілях виявити причину проблеми було декілька свапів БЖ(про що я писав в шапці) і на друге перепідключення до системи новий БЖ запрацював, але маючи звичку по можливості перестраховуватись я поставив старий БЖ та поїхав на роботу з планами, коли повернусь - знову все перевірити. Ось через неділю я повернувся, а проблема залишилась.
anyname
Member

Повідомлення

А контакт в элетро сети нормальный ? лет так 10 назад когда рэсы моду ввели на размещение Эл счётчиков в местах где ниобиевые магниты на них вешать будут только экстремалы , переместили у нас счётчик из дома на наружную стену ( с заменой проводов от столба на кабель ). начались у меня после этого невключения компа с первого раза . никто ничего понять не мог до тех пор , пока при старте старого холодильника лампы накаливания гаснуть не начали. оказалось минус фигово на столбе обжали . при запуске мощного потребителя контакт пропадал или сильно ухудшался ( в это момент блок и уходил в защиту ). Поскольку ветром провода колышет , контакт опять появлялся.и по новой.
может кто подсказать как в мобильном Гугл браузере авторедактирование текста отключить? достало уже слова по два раза набирать ( ить Гуглу виднее что я набрать хочу)
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname: 09.03.2023 14:37 А контакт в элетро сети нормальный?
Так, в цьому я впевнений на 200%. Та й старий БЖ(SS-760XP2 Active PFC F3) спокійно собі працює.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Дело не в сети это точно раз старый бп без проблем стартует.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продовження історії

В намаганнях вирішити проблему, варіанти ходу подій паралельно розвивались трьома діями:

1. Звернення до служби підтримки Seasonic
Звернувся, вказав серійний номер, вказав що не має можливості підтвердити покупку.
Їх реакція: Прочитали, передали мою справу в українське відділення, наше представництво виявило що серійний номер БЖ не проходить ні по одному офіційному каналу дистрибуції та відправили мене до свого європейського колеги для подальшого вирішення проблеми. Чим би закінчилось? Не знаю, начебто по реакції хотіли допомогти, але чи допомогли б точно їхньому, але "сірому" БЖ?.. Питання ще те.

2. Ремонт силами наших умільців
Шукаючи як альтернативу сервісному ремонту, почав шукати людей, які могли б, і що головне були готові, провести діагностику та відремонтувати. Ситуація виявилась невтішною, зі всіх мені відомих людей на форумі, що займаються ремонтами, зголосились на роботу з БЖ аж ніхто(але деякі намагались допомогти порадою). Чи то так дійсно не вигідно братись за БЖ, чи то що конкретно що такий ноунейм як я звернувся(можливо комусь би іншому, "своєму", і допомогли) — не відомо, але ситуацію це не вирішувало. Пишу це без будь якої претензії до кого-небуть.

Винятком із всього були два форумчанина: sasha76(людина, з її слів, якраз займається ремонтом БЖ від Seasonic) та Mcloud(людина визвалась за 500грн. провести діагностику та там вже по ходу діла розбиратись).

Можливо хтось в похожій ситуації і це буде йому корисним.

3. Зв'язатись з продавцем
Чесно кажучи на останній варіант було менше всього надії, але спробувати було варто. Зв'язався, описав ситуацію, і треба бути чесним люди відразу пішли на контакт, зрештою домовились про заміну БЖ(зі слів продавця вони переплутали і відправили мені не той БЖ(неробочий)), "новий" БЖ сьогодні прийшов і зараз стоїть в профільній системі та проходить тести, а я сподіваюсь що через два дні аналогічна ситуація не з'явиться і питання врешті буде закритим.
спойлер
Зображення
Ось так Санта Барбара.. :gigi:
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

добре, що все добре скінчилося :up:
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Та ну дивно було читати про Сісонік таке.
Це взагалі, Патек Філіп серед БЖ, як на мене.
Як Ноктуа серед вентилів. Безкомпромісна якість за розумні гроші.
Добре, що все добре.
Alex+
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 13.03.2023 20:03люди відразу пішли на контакт, зрештою домовились про заміну БЖ
Це жирнючий плюс продавцю

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
ASTON
Не святі горшки ліплять, у них теж є і брак та навіть ціла лінійка з косяками.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 13.03.2023 20:30
STARL1GHT: 13.03.2023 20:03люди відразу пішли на контакт, зрештою домовились про заміну БЖ
Це жирнючий плюс продавцю
Воно то так, але є деякі нюанси про які я вже не став писати в силу позитивного результату по перемовинам з продавцем.

Загалом дивна історія з, сподіваюсь, добрим кінцем(3-й день з заміненим БЖ, і все нормально).

Тему можна закривати.
Andrey88
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Блин у меня подобная ситуации сейчас случилась с Corsair AX1200i ) Тоже стартует , а потом в ребут через +- 10 сек. С какого-то раза завелся , а на второй день не в какую . SELF Test самое смешное горит зеленым, но вентиль не крутится , хотя видно что пытается сделать рывок ) Прошлый раз пришлось отправлять за 40 евро а Голландию , а они просто новый прислали потом.
Batton
Junior

Повідомлення

Десь до десятка БЖ Seasonic різних модифікацій прийшлось ремонтувати саме з такими симптомами на які вказав ТС. Причому проявилися вони в термін +/- рік, може 2 від початку експлуатації. І як виявилось, якщо це не інженерні прорахунки то невідповідна (тут без розшифровки) елементна база в окремих колах схеми. А можливо і все разом. Воно лікується, це добре. Але недобре наявність косяків в недешевих БП.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

STARL1GHT: 13.03.2023 20:03 зі слів продавця вони переплутали і відправили мені не той БЖ(неробочий)
А их было 2? Они же вроде говорили, что БП брали в Голландии на тест для канала. Или я что-то не так понял?
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversmoke: 30.04.2023 12:05
STARL1GHT: 13.03.2023 20:03 зі слів продавця вони переплутали і відправили мені не той БЖ(неробочий)
А их было 2? Они же вроде говорили, что БП брали в Голландии на тест для канала. Или я что-то не так понял?
Ви уважні. Як виявилось, так.
STARL1GHT: 16.03.2023 12:00 Є деякі нюанси про які я вже не став писати в силу позитивного результату по перемовинам з продавцем.
До речі, якщо це повідомлення читає людина яка якраз профільно займається ремонтом БЖ — будь ласка відписуйтесь в цій темі. :beer:
І людям допоможете і собі копійку матимете. Як бачите, тих хто готовий взятись за ремонт — не так вже й багато.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ASTON: 13.03.2023 20:28 Та ну дивно було читати про Сісонік таке.
Це взагалі, Патек Філіп серед БЖ, як на мене.
Як Ноктуа серед вентилів. Безкомпромісна якість за розумні гроші.
У меня наоборот наоборот - такого количества проблем как с сисониками ни с одним производителем БП не было. Однажды X-1250 стал вырубаться в простое, даже без нагрузки. Бронзовый 550 вообще сильно жахнул и потом жестко дымел :lol: Про пискунов вообще молчу, не знаю как сейчас со статистикой (профильный тьфу-тьфу), раньше была реальная беда. Были: безвентильный голд 460, голд 660, 850, 1050, 1250, платина 660, 1000, и пара бронзовых.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Alex+: 13.03.2023 20:30 ASTON Не святі горшки ліплять, у них теж є і брак та навіть ціла лінійка з косяками.
Брак є у всіх. У Corsair була бракова партія лінійки "SF Platinum" з вересня 2019 по травень 2020 року.
Зрідка це був труп з коробки, а частіше - через трохи більше року експлуатації починались симптоми типу раніше тут описаних.
Вони не обов'язково всі "дохли", але Corsair визнали тоді проблему. Серійники були від 194448xx до 201148xx - для тих хто задає питати до купівлі з рук.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 30.04.2023 13:02 У меня наоборот наоборот - такого количества проблем как с сисониками ни с одним производителем БП не было. Однажды X-1250 стал вырубаться в простое, даже без нагрузки. Бронзовый 550 вообще сильно жахнул и потом жестко дымел :lol: Про пискунов вообще молчу, не знаю как сейчас со статистикой (профильный тьфу-тьфу), раньше была реальная беда. Были: безвентильный голд 460, голд 660, 850, 1050, 1250, платина 660, 1000, и пара бронзовых.
Ви, мабуть, зібрали усі несправні та глючні Сісоніки, які були. Такий собі, "флеш-рояль" :-)
Не купуйте їх більше. :-)
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vovk_Z
Ну я же не говорю что все такие. Были и нормальные) Но это точно не какая-то идеальная и безупречная элита, как некоторые поют.
Відповісти