Блок живлення для ITX + PSU

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
lucky146
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Доброго дня. Планую зробити збірку ПК на основі корпусу MINI 3.8L rev.8. Виникло питання стосовно блоку живлення...

Потрібна порада стосовного блоку живлення з аліка в поєднанні блоку живлення від лед стрічки. Комп'ютерний потребує 12в так само і на виході стрічкового блоку 12в. Чи ОК?

https://www.custom-mod.com/mini


Дякую
Вкладення
Безымянный.jpg
image.jpg
Безымянный.jpg
Alex+
Member

Повідомлення

lucky146
на тому що під лед стрічки можуть бути високі пульсації, бо стрічки не чутливі до цього і немає сенсу в гарній фільтрації
Я б ноутбучний пошукав потрібної потужності, або якісний промисловий типу від Mean Well
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lucky146: 22.02.2023 09:58 Доброго дня. Планую зробити збірку ПК на основі корпусу MINI 3.8L rev.8. Виникло питання стосовно блоку живлення...

Потрібна порада стосовного блоку живлення з аліка в поєднанні блоку живлення від лед стрічки. Комп'ютерний потребує 12в так само і на виході стрічкового блоку 12в. Чи ОК?

https://www.custom-mod.com/mini


Дякую
Попитайте кастом-мода, для нього раніше робили pico psu, можливо у нас в наявності є, але дорого
lucky146
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

WSavage: 22.02.2023 10:04
lucky146: 22.02.2023 09:58 Доброго дня. Планую зробити збірку ПК на основі корпусу MINI 3.8L rev.8. Виникло питання стосовно блоку живлення...

Потрібна порада стосовного блоку живлення з аліка в поєднанні блоку живлення від лед стрічки. Комп'ютерний потребує 12в так само і на виході стрічкового блоку 12в. Чи ОК?

https://www.custom-mod.com/mini


Дякую
Попитайте кастом-мода, для нього раніше робили pico psu, можливо у нас в наявності є, але дорого

там блок 150 уе коштує...

Отправлено спустя 39 секунд:
Alex+: 22.02.2023 10:02 lucky146
на тому що під лед стрічки можуть бути високі пульсації, бо стрічки не чутливі до цього і немає сенсу в гарній фільтрації
Я б ноутбучний пошукав потрібної потужності, або якісний промисловий типу від Mean Well
я придивився на делл що на 240 ват, але він на 19вольт((
Alex+
Member

Повідомлення

lucky146
судячи по фото пікопсу він на 2 бж? Тоді можна пару менш потужних задіяти
Або щось подібне дивіться потрібної потужності:
https://meanwell.kiev.ua/ua/p108358359- ... -blok.html
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lucky146
Шановний, Вы не сказали саме головне - яка конфа планується, бо знаєте, той Ргик явно не на 450Вт розрахований.
lucky146
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

taxi911: 22.02.2023 12:15 lucky146
Шановний, Вы не сказали саме головне - яка конфа планується, бо знаєте, той Ргик явно не на 450Вт розрахований.
планується на АМ4 2400ГЕ + 1660 (або щось не сильно потужне яке можна всунути в корпус :shuffle: )
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lucky146
Треба якось підрахувати споживання, бо той БП що зверху, всього 12*3,3А= 40 Ватт, це на мою думку замало для такої конфігураціїї. (чи я не розгледів крапку між трійками)?
lucky146
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

taxi911: 22.02.2023 12:31 lucky146
Треба якось підрахувати споживання, бо той БП що зверху, всього 12*3,3А= 40 Ватт, це на мою думку замало для такої конфігураціїї. (чи я не розгледів крапку між трійками)?
Він на 400ват
Але чомусь впевнений що мені вистачить і 200ват
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

мені здається, краще купити щось готове типу FLEX ATX та не брати ДЦ-ДЦ+БП, по ціні нормального воно вийде одне на одне.
воно буде всеж надійніше аніж отой китайський оверпрайс на танталових кондерах.
Зараз в мене стоять два ПИКО-ПСУ (один китайський з якогось Вінга ИТХ корпусу на 120Вт ДЦ-ДЦ+БП 12*5А Вінга та "типу" чифтековський на 90Вт ДЦ-ДЦ+12*7,5А БП CWT) всі вони в рази два більші за ці китайські ПСУ.
Чіфтек тягне ИТХ Н110+7100 + SSD NVME+2*RAM, якщо запутити якусь грулю, то нагрів всього корпусу дуже відчутний ззвоні.
Інший китайський тягне
ИТХ APU A4-5000 + 1*SSD+1*HDD+2*RAM, якщо тримати проц під нагрузкою 50-60% то ДЦ-ДЦ нагрівається блізько 50 градусів, тобто в руках тримати не дуже комфортно.
А ці всі ДЦ-ДЦ Піко ще меньші, я дуже сумніваюсь, та не радив би на них ставити ВК, окрім отих пару Піко-ПСУ ХДплех і Динамо, начебто, по космічним цінам.
Доречі, десь воно на форумі у когось лежить.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

lucky146: 22.02.2023 09:58Потрібна порада стосовного блоку живлення з аліка в поєднанні блоку живлення від лед стрічки.
высокие пульсации и еще вопрос что там с стабилизацией по напряжения. В общем плохой вариант.
lucky146: 22.02.2023 10:13я придивився на делл що на 240 ват, але він на 19вольт((
Вам правильно советуют, берете пико PSU + бп от ноута. Пико PSU покупаете тот, который рассчитан на 19В. Таких много и даже у нас на ЛОХе есть и даже дешеле, чем у Вас на скрине с Китая.
Marmazoid
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ваш корпус Custom Mod Mini 3.0L я так понял рассчитан на видеокарту через райзер, а ITX видеокарта из разряда игровых имеет 6PIN дополнительного питания.

Единственный вариант - это DC-ATX конвертер HDPlex (он может запитать видеокарту 6PIN или даже 8PIN), который к тому же имеет выход на внешний блок питания 19V со штекером 7.4x5.0 mm. Такой блок питания можно легко найти с мощностью 240W. Это будет, либо Dell или HP.

Использовать разные варианты китайских PicoPSU настоятельно не рекомендую!
В один прекрасный момент он у Вас пыхнет и потянет за собой материнскую плату, процессор и всё остальное...
lucky146
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всім привіт. Зібрав)

Бп на платі hdplex 200w + dell 240w

:super:
Вкладення
image.jpg
image.jpg
Відповісти